Chcę założyć zespół :)

Status
Zamknięty.

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
liuza85 a co? Masz jakis zespol? Podeslij nagrania na YT lub czyms podobnym jesli posiadasz :)
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
obejzyj sobie wszytskie filmiki na stronie, jest tam beatboxer, malarz i dj, a wiec na pewno z czasem sie to rozszerzy o zgloszenia dla innych dziedzin
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
no to jesli ktos na prawde ma ochote zglosic sie na www.jestwielepowodow.pl to powodzenia, bede na pewno glosowac na ludzi wybioeranych przez jury, a wiec pochwal sie jak cos, ze to ty:>


to na jakiej zasadzie jest ten konkurs ? selekcja przez jury czy tylko glosowanie internautów?

obejzyj sobie wszytskie filmiki na stronie, jest tam beatboxer, malarz i dj, a wiec na pewno z czasem sie to rozszerzy o zgloszenia dla innych dziedzin


no tak, ale te 3 osoby to partnerzy projektu, 'gwiazdy', rownie dobrze mogl byc tam jeszcze fotograf i fryzjer.
mnie takze ciekawi jakie beda kolejne etapy tego projektu
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
no to w zakladce o projkecie jest napisane, ze szukaja djow, grafficiarzy, ludzi zwiazanych z filmem, mysle, ze naturalne bedzie, ze kolejnym etapem moze byc nabor dla dj`ow, raperow, malarzy itd.

a co do formy no to jury wybierze kilka najlepszych beatboxerow, a pozniej ludzie beda mogli na nich glosowac.
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
a co do formy no to jury wybierze kilka najlepszych beatboxerow, a pozniej ludzie beda mogli na nich glosowac.
To jest fajne, ze ludzie beda mogli wybrac osoby, ktore im sie podobaja. A nie tylko czekac i patrzec jak to sie wszystko rozegra. O wiele fajniejsze jest czynne uczestnictwo widzow w takich konkursach
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
To jest fajne, ze ludzie beda mogli wybrac osoby, ktore im sie podobaja. A nie tylko czekac i patrzec jak to sie wszystko rozegra. O wiele fajniejsze jest czynne uczestnictwo widzow w takich konkursach
dokladnie, mam nadzieje tez, ze dzieki temu zdobeda uczestnikow do kolejnych dziedzin, graffiti itd.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
To jest fajne, ze ludzie beda mogli wybrac osoby, ktore im sie podobaja. A nie tylko czekac i patrzec jak to sie wszystko rozegra. O wiele fajniejsze jest czynne uczestnictwo widzow w takich konkursach


zgadza sie, choc ja wole kiedy najpierw selekcji dokonuja internauci a potem dopelnia to jury, ale to tylko opinia
jestem fanem projektu pokolenie choc specjalnie uzdolniony nie jestem :)
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
no to w zakladce o projkecie jest napisane, ze szukaja djow, grafficiarzy, ludzi zwiazanych z filmem, mysle, ze naturalne bedzie, ze kolejnym etapem moze byc nabor dla dj`ow, raperow, malarzy itd.

pytanie tylko kiedy bedziemy mieli okazje zobaczyc te kolejne etapy?!
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
zgadza sie, choc ja wole kiedy najpierw selekcji dokonuja internauci a potem dopelnia to jury, ale to tylko opinia
jestem fanem projektu pokolenie choc specjalnie uzdolniony nie jestem :)

cos w tym jest, ze moze to i jury powinno wybrac ostatecznie zwyciezce, ale mysle, ze powiom bedzie wysoki, a wiec z tej finalowej 10 kto by nie wygral to bedzie na pewno dobry;)
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
pytanie tylko kiedy bedziemy mieli okazje zobaczyc te kolejne etapy?!
Moim zdaniem jak skonczy sie etap z beatboxem czyli za kilkanascie dni. Moze bedzie jakas kilkudniowa przerwcza czy cos takiego, ale wydaje mi sie, ze jakos podo koniec wrzesnia. :)
 
V

Voluke

Guest
Witam. Bardzo chciałabym założyć zespół, poszukuje kogoś najlepiej z woj.świętokrzyskiego, kto potrafi dobrze śpiewać lub grać na jakimś instrumencie, przede wszystkim na gitarze.
Myślę, że warto spróbować swoich sił. Ja śpiewam, piszę teksty i uczę się grać na gitarze, jak na razie ;]
Pozdrawiam.
a kiedyś mi mówiłaś że nie chcesz zespołu :p
 
B

benjamima

Guest
proponuję poszukać na gumtree.pl - bezpłatny serwis z ogłoszeniami, nasz zespół znalazł tam dwóch perkusistów i salkę prób... wystarczy napisać ogłoszenie, i sprawdzać maila - odzew gwarantowany ;)
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
aj.. przepraszam, ale mnie długo na forum nie było : D

więc tak najbardziej interesuje mnie rock. pop i punk rock, ale także w ostateczności reggae.
a miasto to Kielce, mam niedaleko.

w sumie na odległość byłoby trochę ciężko, ale jakoś by się dało radę.
sama też próbuję swoich sił, byłam na castingu, nie wiem co z tego będzie ;d

a kiedyś mi mówiłaś że nie chcesz zespołu :p

zmieniłam zdanie ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry