Chcę założyć zespół :)

Status
Zamknięty.

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Witam. Bardzo chciałabym założyć zespół, poszukuje kogoś najlepiej z woj.świętokrzyskiego, kto potrafi dobrze śpiewać lub grać na jakimś instrumencie, przede wszystkim na gitarze.
Myślę, że warto spróbować swoich sił. Ja śpiewam, piszę teksty i uczę się grać na gitarze, jak na razie ;]
Pozdrawiam.
 

Anka1705

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja bym bardzo chetnie dołączyla do Ciebie, bo kocham śpiewac i tez chce zalozyc zespol, ale mieszkam w woj. kujawsko-pomorskim niestety :(
 

dydy-1995

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
ja bym dołączył, gram na saksie. Tyle że mieszkam na mazowszu, na granicy z łódzkim i świętokrzyskim...
 

hugo

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ja też mogę dołączycz z moim kolegą ale ja śpiewam rap typu hemp gru i ja na dolnośląskim
 

verona15

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja tez bardzo chetnie bym dolaczyla poniewaz kocham spiewac nie wyobrazam sobie dnia bez 2 godzin spiewu ale niestety mieszkam w woj. lubelskim ... pozdrawiam
 

trootylo

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
335
Punkty reakcji
7
Miasto
Kujawy
Witam. Bardzo chciałabym założyć zespół, poszukuje kogoś najlepiej z woj.świętokrzyskiego, kto potrafi dobrze śpiewać lub grać na jakimś instrumencie, przede wszystkim na gitarze.
Myślę, że warto spróbować swoich sił. Ja śpiewam, piszę teksty i uczę się grać na gitarze, jak na razie ;]
Pozdrawiam.


Ja bym bardzo chetnie dołączyla do Ciebie, bo kocham śpiewac i tez chce zalozyc zespol, ale mieszkam w woj. kujawsko-pomorskim niestety :(

Ja też mogę dołączycz z moim kolegą ale ja śpiewam rap typu hemp gru i ja na dolnośląskim

Śpierwam rap(?) :lol:

Ja tez bardzo chetnie bym dolaczyla poniewaz kocham spiewac nie wyobrazam sobie dnia bez 2 godzin spiewu ale niestety mieszkam w woj. lubelskim ... pozdrawiam

Kiedy autoreka czytała pierwsze części waszych postów, to miała nadzieję, potem zgasiliście ją województwem w którym mieszkacie. :)


Confusion---> można także nawiązać z kimś współpracę przez internet, ale jest to dość ciężkie.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Gitarzysta z zachodniopomorskiego zgłasza swoją predyspozycję. :p
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ludzie nie umiecie czytac ? woj. swietokrzyskie... a wlasciwie musi sie to skonczyc na tym ze to samo miasto.

Zespolu korespondencyjnego zakladac sie nie da ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Ludzie nie umiecie czytac ? woj. swietokrzyskie... a wlasciwie musi sie to skonczyc na tym ze to samo miasto.

Zespolu korespondencyjnego zakladac sie nie da ;)

Wiesz... jeśli komuś zależy, można ćwiczyc w domu i spotykać się kilka razy w określonym terminie czasowym. Zawsze jest jakieś wyjście. Wystarczy trochę ruszyć móżdżkiem. ^ ^
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Aby cos z tego wyszlo to wypadaloby sie spotykac przynajmniej raz w tygodniu, wiec czlonkowie, badz czlonkinie :D kapeli musza mieszkac raczej blisko siebie.. a tu koles z drugiego kranca polski wyskakuje ze chetnie sie przylaczy :]

a proba przez skypa ? :D
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Trollu, ale cwiczyc mozna w swoim domowym zaciszu! Spotkac sie, pograc kilka piosenek wspolnie, zagrac cos swojego (co wspolnie pisali w domu, konsultujac sie przez skype, telefon itp). Zawsze jest jakies wyjscie. A proby przez skype'a raczej odpadaja ze wzgledu na zbyt slaba jakosc dzwieku.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Trollu, ale cwiczyc mozna w swoim domowym zaciszu! Spotkac sie, pograc kilka piosenek wspolnie, zagrac cos swojego (co wspolnie pisali w domu, konsultujac sie przez skype, telefon itp). Zawsze jest jakies wyjscie. A proby przez skype'a raczej odpadaja ze wzgledu na zbyt slaba jakosc dzwieku.

kawalki sie wymysla razem a nie oddzielnie ;)
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Jakie miasto?
I jaki rodzaj muzyki chcesz tworzyć?

Ja póki co w to wchodzę, daj tylko odpowiedź na te pytania. Może akurat się uda.
 

WrednaBang

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
lubuskie
Wszystko fajnie, ale jak piszesz, że chcesz coś zacząć robić, zespół zakładać, to się określ... bo czeka Cię droga przez męki. Zgłaszających się zresztą też. Pomyśl!
 

Agnieszka_f

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jesli zespol jest zgrany, to odleglosci nie sa problemem. Ale na poczatku,dla ludzi ktorzy sie nie znaja, nie mieli czasu zeby sie dotrzec, to moze byc klopot, bo wlasnie na poczatku jest najwiecej pracy. Zycze powodzenia w zbieraniu zespolu, a jesli sie nie uda to zawsze mozesz sprobowac sil w pojedynke.
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
kurde, ciekawy sposob kompletowania zespolu, ale mam nadzieje, ze sie uda i jeszcze zaistniejecie:>
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Confusion: a jaki rodzaj muzyki interesuje cie najbardziej? Lubisz eksperymentowac? Bo mam kumpla, ktory jest beatboxerem i mieszka niedaleko, moze bedzie chetny
 
Status
Zamknięty.
Do góry