Chce Się Zabić

Status
Zamknięty.

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
chcę się zabić..
Oo, ja tez. To moze sie umowimy na kiedys i razem sie zabijemy,co?
Smieszna sprawa. Masz poprostu depresje i juz. Mama sie do mnie nie odzywa 3 dni... oo Bosz :/ Dzieci w domach dziecka nie maja rodzicow.
Przyjaciele maja wlasne problemy? Tzn.ze o niczym im nie mowisz? Chyba mozesz sie wyzalic.
Rodzenstwo.
Pff...
Naprawde grzeszych. Tysiace dzieci maja 1000 razy gorzej od Ciebie. A Ty wymyslasz sobie jakies widzi-mi-sie. Zastanow sie nad soba.
Nie sztuka jest sie zabic. Sztuka jest isc przez zycie z podniesiona glowa. Zabic sie kazdy potrafi.
Do widzenia.
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
chyba sie nie zrozumielismy moj drogi
mialam na mysli cos innego
mianowicie:nie jest dla mnie nikim osoba ktora ma problem i ktora nie potrafi sobie z nim poradzic,jest mi bardzo zal kogos takiego..ale uwazam(i wiem ze mam racje)ze samobojstwo jest tchorzostwem i ucieczka a nie rozwiazaniem problemu bo jako truposz juz tego problemu nie rozwiazesz..mozesz sobie co najwyzej ulżyc ale na co Ci ulga skoro i tak nie bedziesz zyc???????? <_<
a takie :cenzura:enie "zyj dalej,trzymaj sie, jakos to bedzie jest idiotyzmem i :cenzura: jest warte
jak jestes taki madry to przyjedz do tego kogos i rozwiąż jego problemy
myslisz ze nie mialam nigdy głupich mysli?Ja tez mam problemy i zapewniam cie ze powazne..bardzo powazne-jesli wiesz czym jest utrata rodziny z powodu Twoich zyciowych wyborów, czym jest skazanie sie na banicje z całego Twojego dotychczasowego swiata przez własne decyzje, których inni nie potrafia pojąć
i nie truj d.u.p.y

eckhm ; p

ctx napisał:
Jak ktos pisze lub mowi "IDE SIE ZABIC" to dla mnie jest nikim !!!! Bo nie potrafi sam sobie poradzic z problemami i woli sie niczym nie martwic i sie zabic !!


teraz rozumiesz?

sorki ale jesli czytasz co 5 post to nie moja wina. sluchaj to ze pisze pod twoim postem nie znaczy ze do ciebie ;)
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
nie zlosc siee ;<

;dja nie chcialem zebys tak to odebrala ;].

Po prostu pewnie napisalas posta jak ja pisalem swojego i napisalas pierwsza ja drugi i tak pomyslalas sobie ze trak ze no wiesz no :D:D:D ale pomiewszalem hah ;d heheh bo glupi jestem łoj ; o :D
 

bursztynek

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
nie zlosc siee ;<

;dja nie chcialem zebys tak to odebrala ;].

Po prostu pewnie napisalas posta jak ja pisalem swojego i napisalas pierwsza ja drugi i tak pomyslalas sobie ze trak ze no wiesz no :D:D:D ale pomiewszalem hah ;d heheh bo glupi jestem łoj ; o :D

dobra,za kare wplac mi na konto kilka stów i bedziemy kwita;)
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
;] mnie tez prosze, zanim ktos sie zabnije niech zabije mnie, nie bnedziemy nikogo obciazac ; p lol
 

miska1991

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sosnowiec
Wiem ze to moze dla ciebie zadne pocieszenie ale tez kiedys tak miałam. Ale dzieki moim przyjaciółka jakos mi sie udało zrozumiec sens życia
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
"chcesz sie zabić? idź na cmentarz - zobacz ilu nie chciało, a umarło"

weź sobie te słowa głęboko do serca i nie wymawiaj nawet takich słów, że chcesz się zabić. jest to najbardziej egoistyczna postwawa jaka moze być. ludzie walczą o życie, na moich oczach w chorobie umierały 3 osoby z mojej najbliższej rodziny, a jednak zyje i będe dalej bo wiem ze zycie to najbardziej zdumiewająca bajką którą - mimo wszystko - tzreba przezyc godnie.
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Po co ktos pisze o swoim problemie zeby sie pozniej nie odzywac?? OMG..... co za ludzie....
Ale niektrzy tez maja pomysly.... jak ktos mowi ze chce sie zabic to sie nie mowi to idz to zrob tylko sie pyta po co, dlaczego i co Ci to da?? sprobowac pomoc nie zaszkodzi a sa osoby ktore czekaja na to ze ktos im powie nie rob tego a nie na nie najezdza... znam takie osoby io wiem jak to jest... jak zacznie ktos najezdzac to ida i sie tna... wiem ze to okropne ale tak to juz jest... i nikt na to nic nie poradzi....
A mila kolezanka ktora jest autorem temtau jesli chce zeby jej ktos pomogl to niech sie odezwie....
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
dla rodziny??matka ze mną nei rozmawia-od 3dni próbuje ją przeprosić za to że poźno wróciłam do domu, ojciec trzyma jej stronę twierdząc ze ostatnio nikt w domu nie może ze mną wytrzymać, rodzeńswto tesh ze mna nie rozmawia bo boją się reakcji rodziców..przyjaciółka..??a kto to taki??zanjomi??mają swoje sprblemy..

zabić się bo matka nie rozmawia... za to że wróciłaś późno do domu...taaa great idea.... tak dalej xD to nie będzie głupich tematów xD

"chcesz sie zabić? idź na cmentarz - zobacz ilu nie chciało, a umarło"
A ona chce... więc co?... Niech każdy spełnia swoje marzenia xD Jakby można było się wymieniać życiem ze zmarłym.... to wtedy zrozumiałbym to zdanie...ale życie należy do jednej osoby a nie do całego cmentarza...
Tak samo z tym jedzeniem...co zawsze babka mi mówiła jkak byłem mały...żebyj jadł, bo ile ludzi nie mają co jeść.... to niech se przyjdą to się pdoziele tym co nie zjem.... ale jakoś odwagi niegdy nie znalazłem jej zapyskować xD malutki byłem xD

ej no to sie zabiła czy nie??

muhahaha
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Chcesz się zabić?? Czy na pewno. Jetseś poprostu zbuntowana, albo masz lekką depresję. Gdy wstajesz codziennie czy martwisz sie o to co jutro, albo za chwile zjesz?? Przykrywasz sie starymi gazetami?? Wtedy mozesz pomysleć nad tym, ale jeżeli masz kochającą rodzinę nawet o tym nie myśl. Każdy ma momenty, w których chciałby sie zabic. Chciałem pchnąc sobie nóż w brzuch wczoraj, a dziś proszę jestem rześki jak mało kto :D
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Ludzie! Jak bedzie chciala sie zabic to i tak to zrobi :p
Dobra rada: rob co chcesz:skacz z okna,pod pociag,wieszaj sie na zyrandolu.tylko nie podcinaj sobie zyl w lazience-beda musieli po tobie sprzatac bo sama to raczej rady zrobic tego nie dasz.... :p
 

magda1560

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
nie warto decydowac sie na taki krok....zycie jest tylko jedno i trzeba z niego korzystac pelna para glowa do gory :) :) :) :) :)
 

SPIRIT

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
większośc ludzi ktorzy chca sie zabic chca zwrocic na siebie jakos uwagę z pwnoscia ty tez a takie blache powody jak klutnia z rodzicami to nie pretekst znajdz sobie chłopaka to juz nigdy o tym nie pomyslisz...
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
chcę się zabić

Ehh też czasem chce :/ chyba każdy czasami tak ma, że wydaje mu się że nie ma po co i dla kogo zyć :( No ale zabicie się to na pewno nie jest żadne rozwiązanie...a jak jest to to najgorsze jakie może być...Bo to nic nie rozwiąże... Zresztą bez sensu :( Życie jest piękne mimo wszytsko i naleze sie nim cieszyć i odnajdywać te jego pozytywne strony czyz nie tak być powinno ? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry