Chce Sie Pochwalic Naszym Cudem

Status
Zamknięty.
K

Kotecek

Guest
Brzusiu masz przecudny chociaż widać że jesteś w ciąży czego nie mogę powiedzieć o sobie Ja miałam tak mały brzuch z jedny i z drugim, że jak weszłam na porodówkę to się śmieli czy Ja gdzieś po drodze nie urodziłam. Pierwszą ciąże przytyłam 9kg. A drugą 7,800kg. nie źle co? A mały warzył 3,220kg.



ale ja na arzie przytylam tylko 2,5 kg

dzie,ki za mile slowa o brzusiu owszem ladny on jest ale ogromny a to dopiero 16 tc a gdzie pozostale 24 tc ??
 

Iza 1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
A na kiedy poród? Muszę powiedzieć że na fotce nie wygląda że przytyłaś tak mało.
 
K

Kotecek

Guest
A na kiedy poród? Muszę powiedzieć że na fotce nie wygląda że przytyłaś tak mało.




3 listopad :) wedlug wagi sprzed ciazy i wedlug wagi z teraz to 2,5 kg nawet lekarz kjrzyczy ze mam jesc wiecej ale ja co zjem to wymiotuje :(

a to moj brzusio jakies 6 tyg temu
 

Iza 1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
No to pewnie masz dużo wód jak taki fajny masz brzusio, a z wymiotowaniem to tak do połowy ciąży jedną i drugą, chwilami myślałam ze dzidzie zaraz wypluje.
 
K

Kotecek

Guest
No to pewnie masz dużo wód jak taki fajny masz brzusio, a z wymiotowaniem to tak do połowy ciąży jedną i drugą, chwilami myślałam ze dzidzie zaraz wypluje.



ja licze ze mi nudnosci tak do 17 tc mina tak jak poprzednio ale to sie okaze za tydzien moze 2 :) a najlepsze juz powoli zaczynam czuc ruchy babbli :)

a co do wod plodowych o tak mam ich duzo z tego wzgledu ze to blizniaki dwujajowe a co za tym idzie maja dwie owodnie ale chyba wiekszy za bardzo juz nie urosnie bo inaczej w drzwiach sie nie zmieszcze :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ojoj będzie dobrze :)
Brzuszek śliczny.
A jeśli chwalić sie dzieciątkami to też mam się czym pochwalić ^_^
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Boze Kotecek jaki sliczny brzuszek! Jeju no.... tez chce miec dziecko... ale wiem ze to za wczesnie no ale ja chce :D Boze no ale Ci super :) Chyba odzywa sie u mnie instynkt macierzynski :)
 
K

Kotecek

Guest
Boze Kotecek jaki sliczny brzuszek! Jeju no.... tez chce miec dziecko... ale wiem ze to za wczesnie no ale ja chce :D Boze no ale Ci super :) Chyba odzywa sie u mnie instynkt macierzynski :)



no to odstawiaj piguly i zabieraj sie do roboty :) a bedziesz miala taki brzusio :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Oj gdyby to moja mama przeczytala to nie wiem... :) Zastanowie sie nad tym ;)
 
K

Kotecek

Guest
Oj gdyby to moja mama przeczytala to nie wiem... :) Zastanowie sie nad tym ;)



oj kocurek wiem ze masz dopiero 17 lat zaczekaj z tym a i ty doczekasz takiego brzusia :)

a dorosle zycie to nie tylko roze u nas zaczely sie male problemy ale wiemy ze damy rade musimy teraz jest nas 4 a nie 2 wiec trzeba sprostac przeciwnoscia losu :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
W lipcu 18 :) Ale zaczekam, zaczekam :)
Mam nadzieje ze sobie poradzicie Kotecek :)
Trzymam kciuki :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A pewnie ze dacie rade :) Naprawde Kotecek bardzo sie ciesze, bo od poczatku kiedy jestem na forum Ty mi sie kojarzylas ze mialas problemy z jajnikami oraz tym ze pragniesz miec dziecko. Jeszcze raz serdecznie gratuluje :)
 
K

Kotecek

Guest
A pewnie ze dacie rade :) Naprawde Kotecek bardzo sie ciesze, bo od poczatku kiedy jestem na forum Ty mi sie kojarzylas ze mialas problemy z jajnikami oraz tym ze pragniesz miec dziecko. Jeszcze raz serdecznie gratuluje :)




dziekuje ci serdecznie i widzisz u mnie ejst dobrze u ciebie tez bedzie pozdrawiam :)
 

naShiA

pibip !
Dołączył
11 Listopad 2005
Posty
325
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z kątowni
tak czytam czytam i jestem pod wrazeniem :) gratuluje :* sliczne malenstwa! :D i sliczny brzuszek :)
P.S. Tez jestem za Iza ;)
czekamy na wiecej zdjec :zakochany:
 
K

Kotecek

Guest
tak czytam czytam i jestem pod wrazeniem :) gratuluje :* sliczne malenstwa! :D i sliczny brzuszek :)
P.S. Tez jestem za Iza ;)
czekamy na wiecej zdjec :zakochany:



super iza milo mi ze moja corcia ma imie ktore wam sie podoba :) zdjec bedzie wiecej jak tylko je zrobimy i skanert sie naprawi :)

to wtedy kiedy mój brat się urodził :p
Kotecek gratuluje :*
napewno wszytsko będzie dobrze :)



data calkiem fajna ale i tak mamy pewne jak w banku ze dzidzie wtedy soie nie urodza bo bedzie cesarka a co za tym idzie termin ustalimy i wybierzemy wczesniej :) no chyba ze dzidziole same wczesniej postamnowia wyjsc
 

MaryHuana

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
343
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ukłoń się do jej martwych stóp..
Wiesz śliczny masz ten brzusio Kotecku :D Normalnie aż Ci zazdroszczę :p Mam nadzieję, że dzieci będą zdrowe i śliczne :) z resztą każde dziecko jak jest malutkie to jest śliczne a dla matek najpiękniejsze na świecie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry