Chce Sie Pochwalic Naszym Cudem

Status
Zamknięty.
K

Kotecek

Guest
No wiec zapewne dosc wielu z was wie jak dlugo sie staralismy o dzidziusia i otoz oswiadczam wam ze dzis sie dowiedzialam ze to co mialo byc okresem swiadczacym o tym ze nie jestem w ciazy nie bylo tym a do tego dowiedzialam sie ze nie tylko po 2,5 roku staran nosze w sobie zycie ale jest to podwojny cud czyli blizniaki bo na usg widac dwa jajeczka i dwa zalazki serduszka :) tak wiec za 227 dni powitam na swiecie nasze upragnione skarby :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Jejku Kotecek baaardzo sie ciesze! I gratuluje bo wiem jak bardzo pragneliscie dziecka. Z calego serca zycze powodzenia i szczesliwego rozwiazania :)
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
GRATULUJE :) zobaczysz jak szybko minie te 227 dni nawet sie nie obejrzysz a juz bedziesz szczesliwa mamusia...jeszcze raz serdeczne gratulacje :)
 
K

Kotecek

Guest
dziekuje wam dziewczynki to najwspanialsze uczucie z mozliwych o tak kocurek pragnelsimy tego ponad wszystko i w koncu sie udalo jak wychodzilismy dzis od lekarza to plaklismy oboje plakalismy ze szczescia a na dodatek mimo ze bylo tyle grozb poronienia wszystko jest oki a do tego nie musze brac nawet lekow na podtrzymanie :) dzieciaczki slicznie sie rozwijaja a juz niedlugo bede miala amniopuncje wiec poznam tez plec :) poprostu jestem mega szczesliwa :) nie umiem nawet wyrazic jak wiele radosci i szczescia jest teraz we mnie wiem ze jeszcze dluga droga przedemna ale wiem ze dam rade bo teraz jest juz nas 5cioro choc pan doktor mowil ze cos tam jeszcz widzi ale ja sadze ze we mnie sa tylko te dwa zycia choc jakby byla to 3 to bylibysmy najszczesliwsi na swiecie :) dodatkowo z jedynych objawoow ciazowych amm tylko zgage i zawroty glowy zero wymiotow no czasem nudnosci ale teraz to jzu jasne skad we mnietaki apetyut na lody wczoraj zjadlam ca.ly litr :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wielkie gratulacje :)
dlatego ze tak dlugo musialas czekac spotka Cie teraz podwojne szczescie
duzo zdrowka :)
 
K

Kotecek

Guest
wielkie gratulacje :)
dlatego ze tak dlugo musialas czekac spotka Cie teraz podwojne szczescie
duzo zdrowka :)

nikus dziekuje ci za dobre slowa a ja sie 31 dowiem dokladnie czy to sa 2 maluszki czy 3 ale napewno wam napisze mam tylko nadzieje ze tym razem wszystko pojdzie dobrze bo chyba bym nie przezyla koljeny raz takiego bolu ;( ale dzis sie smiejemy a nie smutkamy :)

Mam nadzieję, że za te 9 miesięcy pochwalisz nam się swoimi cudami :D



no jasne ze sie pochwale dziewczynki nie mogloby byc inaczej :)

Mam nadzieję, że za te 9 miesięcy pochwalisz nam się swoimi cudami :D



no jasne ze sie pochwale dziewczynki nie mogloby byc inaczej :)

przeogromniaste gratulacje i duzo zdrowka dla twoich malenst


dziekuje ci bardzo ja tez zycze sobie by rozwijaly sie prawidlowo i by byly zdrowiutkie mam nadzieje ze wasze pozytywne msli i moje pomoga :)
 
K

Kotecek

Guest
bedzie dobrze, trzeba w to wierzyc :)
trzymam kciuki



nikus dziekuje za kciuki ja wierze i to bardzo ale chyba dopoki dzieciaczki nie beda na swiecie to nie bede sie mogla uwolnic od tego niepokoju ale na arzie jestem cala w skowronkach :) mezula tez :) cala noc plakalismy ze szczescia :)
 

Panna_XXL

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
hej mam pytanko
czy bralas leki ? jakiekolwiek ?
w tym czasie jak zaszlas w ciaze?
 

Panna_XXL

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
poprostu sie pytam o jakiekolwiek leki
bo my sie staramy o dzieciatko...bylam u lekarza jakis czas temu...wykryto torbielke..ale ja wyleczylismy...i niby jest juz wszystko ok...od wczoraj zaczely mi sie dni plodne..i lekarz mi wyznaczyl te dni i kazal brac Luteine wlasnie w dni plodne... a to hormon..i wiem ze wlasnie poprzez branie lekow moze byc ciaza mnoga...nie zaprzeczam ze nie chce....ale....poprostu chcialabym wiedziec
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Gratuluje :D
Mam nadzieje, że za 9 miesięcy pochwalisz się maleństwami :)
 

DelFi

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
o! stamtąd!
nie bede oryginalniejsza - gratulacje :)
i powodzenia przy podwojnym, choc jakze radosnym, wysiłku :)
 
K

Kotecek

Guest
poprostu sie pytam o jakiekolwiek leki
bo my sie staramy o dzieciatko...bylam u lekarza jakis czas temu...wykryto torbielke..ale ja wyleczylismy...i niby jest juz wszystko ok...od wczoraj zaczely mi sie dni plodne..i lekarz mi wyznaczyl te dni i kazal brac Luteine wlasnie w dni plodne... a to hormon..i wiem ze wlasnie poprzez branie lekow moze byc ciaza mnoga...nie zaprzeczam ze nie chce....ale....poprostu chcialabym wiedziec



luteina to progestreon ja bralam :cenzura:haston ale to tos amo tyle ze jakosciowo lepszy jest :cenzura:haston on ma za zadanie utrzymywanie ciazy tzn ten hormon i on nie wplywa na mnogosc ciazy jakbys brala leki na wywolanie owulacji typu clostriberg moglabys obawiac sie ciazy mnogiej a w innym wypadku nie masz powodu chyba ze biezesz jeszcze cos u mnei ciaze mnoegie sa wynikiem genetyki a nie lekow bo ja mam taurlane owulacje musialam bra tylko leki wspolamagakjace cykl i leczace moja chorobe :)

Gratuluje :D
Mam nadzieje, że za 9 miesięcy pochwalisz się maleństwami :)



no jasne ze sie pochwale :) i dziekuje za gratulacje :)

nie bede oryginalniejsza - gratulacje :)
i powodzenia przy podwojnym, choc jakze radosnym, wysiłku :)



dziekuje :) :*

o jej.
ale super!!
gratulacje :)

:D :) :)



dziekuje :*
 
Status
Zamknięty.
Do góry