Chce schudnac ale nie wiem jak.

Status
Zamknięty.

Ninusga

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
No dobre jest też jak szybko spalisz ten tłuszcz, próbowałaś jakiś spalaczy?
 

cycuspw

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
1
No dobre jest też jak szybko spalisz ten tłuszcz, próbowałaś jakiś spalaczy?

Owszem, probowałem coś typu "Fat burner" ale dokladnej nazwy nie pamietam. Teraz biore S.A.W - Super Anabolic Workout. Co prawda, on nie pomoże mi schudnąć, ale doda mi siłę którą też sie zadowole :)
 

cycuspw

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
1
Witam spowrotem!

Nie chce zakladac nowego tematu, bo nikt tak naprawde nie odpowiedzial na moja prozbe - "Prosze was o napisanie mi co mam NIE jesc, co jesc rano, popoludniu i wieczorem. Jakies cwiczenia?"

Teraz chodze regularnie na siłownie 4 razy w tygodniu i trenuje okolo 2+ godzin.
http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=177

Przeczytalem to, i prosil bym zeby ktos mi napisal diete ktora jest podzielona na 6 posilkow. moja dokladna waga to 73.5 kg, i wzrost 172cm. Chcialbym, zeby moja ilosc węglowodanow wynosila ok. 330 gram i 160 gram bialka dziennie. Wiem ze prosze o duzo, ale jezeli ktos znajdzie czas i chec by mi pomoc, to bardzo bym sie ucieszyl :) Chcial bym sie wyrzezbic przed wakacjami - wiecie o co chodzi :)

Pozdrawiam!
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
TO wrzuć aeroby i zacznij ćwiczyć do 1h a nie opier*alac się z kumplami przez 2 albo i dłużej.
 

cycuspw

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
1
Aeroby? brzuszki bieganie itp? Haha teraz to doje...es.. Myslisz ze ja ide tam z bratem popatrzec jak inni trenuja a ja pisze esy na fonie? Wybacz, ale to nie jest moj typ ;) ja nie ide na silownie z zalozeniem ze MUSZE siedziec 2h.. tylko mi zajmuje, czasami duzej a czasami krocej..
 

cycuspw

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
1
A czemu niby do godziny? Z tego co wiem to po 40 min czlowiek dopiero sie 'rozgrzewa' a dopiero zaczyna sie pozadny trening ;)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Zagadaj do kogoś rozgarniętego na siłce to Ci wytłumaczy, nie mam pojęcia skąd te twoje teorie z 40min rozgrzewką. :mruga:
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
nie jesteś na jakimś zaawansowanym poziomie treningu, żebyś tyle czasu spędzał...no chyba ze po cichu mówiąc z ciebie drugi colleman, albo lesukov
 

cycuspw

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
1
Chyba sie nierozumiemy. Po pierwsze, napisalem ze czlowiek 'rozgrzewa sie' mniejwiecej do 40 min. tz. ze juz miesnie sa gotowe na cwiczenia(przynajmniej nie nabawimy sie kontuzi)Po drugie, ja nie patrze ile czasu siedze, tylko trenuje tyle, by skonczyc wszystkie cwiczenia ktore mam danego dnia a ze wychodzi okolo 2h to tez jest zalezne od ilosci ludzi ktorzy sa na silce. Czasami musze czekac po pare minut bo nie moge dostac sprzetu. :s

Poza tym, temat znowu sie ciagnie a ja nie dostalem odpowiedzi na moja prozbe.

Pozdrawiam :)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
No to widzisz pakujesz 4serie dogrzewasz się, stygniesz przez 10min potem znów dla mnie to bez sesnu zmien siłke lub staraj się chodzić w takie godziny gdzie jest mało ludzi.

Co jeśc, każdy posiłek dobrze jakby miał z 40g białka.
Na noć białka długo przyswajalne np twarogi z tłuszczem, tłuste ryby.
Po i przed treningiem szybkoprzyswajalne bez tłuszczy np kura, świnia, krowy tylko mięso nie żadne zraziki, kiełbaski czy jakieś inne...
W ciągu dnia jedz np serki wiejskie, pasty rybne(swojej produkcji) jakies wędliny to głównie do kanapki.
Węglowodany jedz ich jakieś 50g do posiłku np kasza, makaron, ryż, pieczywo (najlepiej na mące orkiszowej, żytniej)
Tłuszcze to np: popularna oliwa z oliwek, słonecznika, orzechy.

Dobrze by było jakbyś kupił witaminy ale takie dla sportowców.
 

cycuspw

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
1
To naprawde zalezy od dnia. Dzisiaj np. bylo pusto a trenowalem mniejwiecej 1 godzine 40 min (bez 'stygniecia' :D)

Wkoncu doczekalem sie tego co prosilem. Dziekuje Ci bardzo.
A co do witamin, jakie polecasz? Od niedawna bardzo oslably mi nadgarstki i jak robie praktycznie kazde cwiczenie, to odczuwam straszny bol w nadgarstkach(Nie, nie biore za duzego ciezaru - wczesniej normalnie nim cwiczylem) Jakies rady?

Pozdrawiam :)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
1h 40min to i tak za długo pokaż ten twój plan.

Witaminy np te z olimpu dobre i tanie.

Co do nadgarstków to ja jak zaczynałem to tez troche bolały ale z czasem przestały. Daj im troche odpocząc,i rozciągaj łapiąc drugą ręką za palce i ciągnij do siebie.
 

cycuspw

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
1
Ja nie trzymam sie ścisłego planu. Ja jak mam np w srode Biceps i triceps, to mniejwiecej robie po 4-5 cwiczen na dana czesc ciala, w tym wypatku bic i tric.

Tak szczeze mowiac, to ja juz cwicze ponad rok(?) mniejwiecej tyle bedzie ;p ale zaczelem cwiczyc 'na serio' od paru miesiecy (4albo 5). Od niedawna dopiero zaczely mnie bolec nadgarstki a dokladniej z 2 tyg temu :( Jak dluga ma byc ta przerwa? pare dni czy tygodni? Nie chcial bym robic sobie przerw bo wakacje tuz tuz a jeszcze troche popracowac musze ;)

Dzieki bardzo ze sie tak zaangazowales w pomaganiu mi, doceniam to.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
No daj odpocząc tyle aby bół ustąpił, 5serii na małe partie jak biceps czy triceps to stanowczo za dużo obetnij do 3.
 

cycuspw

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
1
Nigdzie nie napisalem ze robie 5 serii ;d , robie 4 serie po 10 powtorzen, bo jak cwiczylem na mase, to robilem 3 serie po 8 powtorzen. :)
 

cycuspw

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
1
Od tego tygodnia, zmniejszylem cwiczenia na sile/mase, i wrzucilem wiecej aerobow. Zdecydowalem, iz mam za malo wapnia i dlatego kupilem sobie witamy - Calcium & Vitamin D. W srodku jest 200 tabletek, a musze brac 2 dziennie wiec starczy ich na 100 dni. Takie pytanie, co jeszcze moge 'jest' dodatkowo, w wiekszej mierze zebym wzbogacil moj organizm w wiecej wapnia? Codziennie jest mleczna zupe - mleko z platkami. Biegam na biezni przez 17 min. Wyglada to mniejwiecej tak : 1 min - 6km'h, 2 min - 14km'h, 3 min - 6km'h, 4 min - 14km'h i tak caly czas az do 17 min. Spalam mniejwiecej 200 kalorii. Polecacie jakies dodatkowe cwiczenia?
 
Status
Zamknięty.
Do góry