Capoeira

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
Strasznie chciałabym się nauczyć tej sztuki walki/tańca. Czy ktoś z was może miał z tym do czynienia? Zastanawiam się nad jakimś kursem, na razie nie znalazłam. Ale znajomi mi od razu odradzają, mówią, że to bardzo forsowne i że totalny hardcore. Ja raczej nie należę do zbyt wygimnastykowanych i wysportowanych osób. Myślicie, że dałabym radę? Problem polega też na tym, że miałam niedawno złamany nadgarstek i nie wiem czy moja ręka wytrzyma takie akrobacje...
 
V

VX-

Guest
Na pierwszym treningu nie będziesz robił jakiś akrobacji :) Idź na trening i sprawdź czy ci się to spodoba i czy dasz rade , a znajomych nie słuchaj bo przeważnie to głupoty gadają .Pozdro
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
to mi bardziej podchodzi pod sztuki walki. Ładnie wyglada, nie ma co. Wygimnastykowania nie jestes az tak bardzo hmmm tam cie wszystkiego naucza, bedziesz moze miala troszke bardziej pod górkę niz inni, ale upór i dążenie do celu pomoca ci osiągnąąć to co chcesz^^

Nie rozumiem dlaczego az tak obchodzi cie opinia znajomych? Jakby ci powiedzieli ze im sie twoj chłopak nie podoba, jest brzydki itd. to tez bys to brała pod uwage łącząc fakt ze byłabys w nim po uszy zakochana? Znajomi najwidoczniej nie chca zebys była lepsza od nich, moze mysla ze od razu bys sie zaczęła przed nimi popisywac chwalic co umiesz itd.

Co do nadgarsta to zalezy jak dawno mialas go złamanego? :)
 

laparisienne

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
A może wybierzesz się testowo na obóz wakacyjny z capoeirą, oczywiście o ile wiek ci pozwala. Można trochę popróbowac, bo na pewno są różne poziomy dla uczestników, i jak stwierdzisz, że to nie dla ciebie to trudno. Ale może jednak? Wiem na pewno, że Almatur organizuje takie obozy. Jeden na pewno jest gdzieś nad morzem.
 
Do góry