Były strigi, to może teraz bokserki czy slipki?

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
JA wole bokserki.
Coz, luzne sa fajne, ale tylko dlatego,, ze sa wygodne sla mojego chlopaka.
Za to obcisle mi sie cholernie podobaja, bo na nim wygladaja tak boosko, ale chyba nie jest mu w nich wygodnie :)..

P.S. w temacie jest blad, nie psize sie chlopacy, lecz chlopaki, badz chlopcy :). Pozdrawiam :).
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
hmmm ja uwielbiam patrzeć na zgrabne tyłeczki "miłych nieznajomych" hehe a u swojego mena krótkie...dopasowane bokserki i koniecznie czarne..mmmmm ;) a chciałabym go kiedyś w stringach zobaczyć xD takie moje zboczenie :p
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Mi sie wlasnie nei podobaja w stringach faceci ^^. Ale coz, wszystko jest dla wszystkich i nie kazdy musi to wszystko lubic :p.
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
dla mnie facet w stringach jest aseksualny. wole bokserki. a dla siebie? hm... stringi nie sa zle, ale wole chyba zwykle figi, moga byc koronkowe
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
dla mnie facet w stringach jest aseksualny. wole bokserki. a dla siebie? hm... stringi nie sa zle, ale wole chyba zwykle figi, moga byc koronkowe
Stringi męskie są okropne po prostu. Nigdy bym tego nie włoży. Natomiast lubie bokserki, ale bardziej opinające ciało.
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Tylko bokserki. Mój jeden ex chodził w slipkach. Omg :mruga:
 

Aminadab

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Pogoda spłatała figla i mamy zimę w lecie. Nadchodzi czas kalesonów! Co Wy na to dziewczyny?
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
ee.. no przecież jak będzie mocno zimno to noście sobie te kalesony my mamy rajstopy :) hehe
a co u chłopaków mi się podoba? bokserki! mogą być te obcisłe i te luźne byle były to bokserki :sexy:
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
nieee, ja nienawidze nosić "kalesonUF" haha :D nie, nigdy :D ja nie marzne :D jestem gorący chłopak :]


taaa, sexy luźne bokserki :D
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
sorry za malusieńki offtopic -

xxszalonaxx, to co masz w avatarze, ja mam w rozmiarach 30 x 40 (coś około, nie pamietam dokładnie) na ścianie, hehe :)

no a zeby nie pisać aż tak offtopowego posta dodam iż kalesony nosilem jeszcze rok temu w zimę - ale wtedy bylo napraaawde bardzo zimno :]
teraz juz raczej jakos odzwyzczaiłem sie od nich i bokserki i spodnie mi wystaraczają :D
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
sorry za malusieńki offtopic -

xxszalonaxx, to co masz w avatarze, ja mam w rozmiarach 30 x 40 (coś około, nie pamietam dokładnie) na ścianie, hehe :)

no a zeby nie pisać aż tak offtopowego posta dodam iż kalesony nosilem jeszcze rok temu w zimę - ale wtedy bylo napraaawde bardzo zimno :]
teraz juz raczej jakos odzwyzczaiłem sie od nich i bokserki i spodnie mi wystaraczają :D
Ja noszę kalesony w zimie jak jest strasznie zimno.
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
mój tata nosi kalisraki :p hehe
nie pamiętam czy wypowiadałam sie w tym temacie a nie chce mi sie szukać, tak więc mój luby nosi obcisłe bokserki i muszę przyznać że bosko w takich wygląda :D ma taki apetyczny tyłeczek :p zresztą On sam innych nie uznaje. a ja uwielbiam gdy nosi białe. idealny kontrast z Jego ciemna karnacją :]
 
Do góry