Były strigi, to może teraz bokserki czy slipki?

xxszalonaxx

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zachodnio-pomorskie
Był juz temat co noszą dziewczyny, to może teraz Panowie się pochwalą co lubią nosić :) a Panie powiedzą jaką bieliznę wolą u swoich i nie tylko swoich Panów:)


Ja osobiście wole swojego Chłopaka w bokserkach i mam awersje do slipek, chociaż On sądzi ze są strasznie wygodne:)
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
ja nosze tylko bokserki!! xD :p kuzyn nosi slipy i ja go nierozumiem :p wpija sie to i wogole... :p
 

xxszalonaxx

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zachodnio-pomorskie
ale facet w slipach wygląda jak kobieta w babcinych gaciach :) blee nie podobają mi się Wacek PL mówisz o takich luźnych bokserkach czy przyległych ?:)
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
jasne ze o luznych :D moze i podchodza do gory jak sie biega ale przylegle sa zdecydowanie mniej wygodne :p
pozatym luzne bokserki maja wiele zastosowan :) i w extremalnych sytuacjach naprawde potrafia uratowac zycie xD
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
mnie nie xD ale slyszalem o facecie ktory mial boxerki takie luzne i na pustyni niemial nakrycia glowy :) unikna udaru i smierci zakladajac je na glowe i tak podruzujac ;)
 

kruszynka_ona

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
Slipki są strasznie.......śmieszne :p Szczególnie takie bielutkie ^^ Mimo to, osobiście preferuję bokserki. Obcisłe, bo co to za radość patrzeć na swojego chłopca w luźnych, kiedy nic a nic nie widać, oczywiście kształtne pośladki mam na myśli BB)
 

Ron2

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Osobiście preferuję bokserki :)Sam mam większość obcisłych :) ale i zwykłym(czyt. luźnymi)nie pogardzę :)
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
niewiem dlaczego wszyscy wola obcisle bokserki :p
ja wole luzne :) sam nosze nr: xxl i takei sa najlepsze :p :)
moze spadaja jak sie plywa ale jestem zwolennikiem filozofji heyah :)
 
M

Mia

Guest
niewiem dlaczego wszyscy wola obcisle bokserki :p
ja wole luzne :) sam nosze nr: xxl i takei sa najlepsze :p :)
moze spadaja jak sie plywa ale jestem zwolennikiem filozofji heyah :)

nie wiesz dlaczego bo dziewczyna nie jestes. po co komu kurtyna podczas spektaklu? :p
jak sa obcisłe to ładniej wszystko wyglada :eek:k:
 
Do góry