butyyyy...

versatti_

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Mysłowice
:mruga: uawazam ze kazdy nosi to co chce..
moze to sie tobie nie podobac a tej która to nosi sie podoba..
..moze to ty akurat nie masz gustu?

spodnie w butach mi sie bardzo podobaja..
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
Ja nie rozumiem, całego świata przecież nie zmienimy ;/ Są gusta i guściki. Ja się ubieram w to co lubię... i co nie kupię takich kozaczków, chociaż mi się podobają, bo co? bo ktoś inny je będzie miał? To trochę tępienie siebie. Warto mieć swój styl i dobrze się w nim czuć. Jeśli "grubaska" dobrze czuje się w mini to po co mamy ją od razu tępić, tylko dlatego że nas to razi. Są różni ludzie, mi się nie podoba moda metali ale akceptuję ich, ale sama bym się tak nie ubrała. Wszyscy tworzymy ciekawy i różnorodny świat ;)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Ja tam noszę glany i trampki i nie mam jakichś większych problemów. Ubieram się tak żebym się dobrze czuła, a nie według nowinek ze świata mody. Mam swój własny, dosyć oryginalny styl, ale akceptuję wszystkich. O gustach się nie dyskutuje, każdy ma swoje upodobania.
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
za siedmioma górami
Zgadzam się każdy ma swój gust i powinien nosić to w czym się dobrze czuje. Nie zawsze to co modne musi się podobać. Ja akurat jeśli chodzi o buty preferuję wygodne, sportowe. Podoba mi się że powróciły do mody buty za kostkę, trampki, szalone wzory i kolory.
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Jak widze te trampki to od razu jest mi gorzej.. Po prostu ich nie toleruję,ale jeśli ktoś lubi to nie mam nic przeciwko. Grunt żeby podobac się samemu sobie i dobrze sie czuć. Tak samo jest ze spodniami rurkami czy aladynkami. Co kto lubi.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Kozaczki- okey, czemu nie. Ale na pewno nie takie białe, jakby wykonane z plastiku:

d7a38a985b972966.jpg


Takich to na pewno bym nie ubrała :lol: .

Jak już to bez obcasa, normalne, zwykłe, ciemne:

4772.jpg
 

Kalarepa

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witaj a co powiesz o butach EMU? To dopiero koszmarki. Ale muszę przyznać że są nadspodziewanie wygodne, ciepłe i funkcjonalne, szczególnie jeśli tak jak teraz za oknem minus 22 stopnie celsjusza... Polecam mimo wszystko!


Kalarepa


-----------
male-buty.pl

A ja uwazam ze patofle na minimalnym chociaż obcasie powinny być. inaczej zupełnie wygląda łydka, noga, kobieta. Inaczej chodzimy inaczej siadamy inaczej wstajemy. No i jesteśmy troszkę wyższe!! Ja jestem kurdupelek i w butach na płaskim albo w glanach wyglądam słabo! po co jeszcze sobie odbierać tej kobiecości? Ja nie mowie o 10 cm szpilce, ale o słupki/ koturnie chociaż 3-5 cm?
Kala
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Uważam, że słabe jest krytykowanie jakie zaprezentowała autorka tego tematu a już tym bardziej chwalenie się tym, że komuś dogryzła na ulicy. Mnie się taki styl w ogóle nie podoba, noszę sportowe buty, nigdy nie miałam kozaków. Ale nie jest to dla mnie powodem do deprecjonowania czyjejś wizji siebie, nawet jeśli jest ona tandetna.
 
B

bielawik

Guest
O butach można dyskutować godzinami.
Latem można sobie dobierać buty jakie się chce i dbać o to żeby było modnie i wygodnie.
Niestety zimą nie ma co się zastanawiać czy jest modnie. Musi być Ciepło. to wyznacznik mody zimowej.
Dlatego ja jestem bardzo zadowolona z tego że, mam buty emu. Najcieplejsze buty jakie kiedykolwiek miałam na sobie.
Fakt że cena może trochę odstraszać. ale można upolować jakieś przeceny na te buty.
Ja kupiłam na promocji w sklepie Schaffashoes.pl duży bardzo wybór różnych butów i praktycznie wszystkie mają na przecenie.
 

panidomu86

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja ostatnio kupiłam sobie takie czółenka:

http://but-ik.com/product_info.php?products_id=415

świetna jakośc i niska cena, no i bardzo ładnie wyglądają, naprawde polecam
 

szlachetna

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Aulelia no ja bym takich raczej nie założyła, ja sobie kupiłam w weekend Pumpy reeboka o!!! i jestem bardzo zadowolona:)
20091020_reebok_02.jpg
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
ja kocham trampki.
ostatnio kupiłam sobie czerwone, no świetne są! (;
 
Do góry