butyyyy...

ema

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
rozpierdalam swą inteligencją w terenie
buty, zimowe, mode ostatnio kozaczki lub podchodzące w kowbojki. Na koturnach lub obcasie. Do tego wklada sie w nie spodnie(jesli sa długie oczywiscie)
No teraz do rzeczy. Jak mozna sie tak zeszpecic? Wybaczcie, ale do takich butow trzeba miec figure (łydki, proste nogi, kształtna :cenzura:cia) Nie mowie ze kazdej jest w tych butach brzydko, ale sa wyjatki, a raczej wiekszosc. Smutne to jest, ze wpogoni za moda, niektorzy nie zauwazaja tego, ze jest im w tym poprostu zle.
Pisze ten temat ze wzgledu na kolezanki ktore niudolnie probuja chodzic w tych oto butach. Kupiły sobie takie na obcasie, ale idzie dumnie, kreci tyłkiem, zarzuca nim na cały chodnik, nieudolnie probujac złapac rownowage. Przepraszam, ale nie wytrzymałam, i zwrociłam jej uwage, ze zanim wyjdzie w takich butach do ludzi niech nauczy sie w nich chodzic, albo wogole ich nie kupuje, bo daleko w nich nie zajdzie :D wiem wredna jestem, ale juznie mogłam patrzec na to.

A Wy? Co o tym sądzicie? Czy kazdy moze pozwolic sobie na takie butki? Czy wiekszosc z panienek podaza slepo za moda? Thx za komentarze :)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
heh wredna wredna :p
ale napewno kazdej osobie nie pasuje, mi sie nie podobają. Raz chciałam je ubrac bo moja mama ma takie. Zrezygnowałam po kilku minutach. Nie zwracam uwagi na inne osoby, jak chcą byc modne niech noszą.
 

ema

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
rozpierdalam swą inteligencją w terenie
a czemu zrezygnowałas? Nie mogłas w nich ustac? No iwesz tez bym nie zwracała, ale z ta kolezanka (omg) nie przepadamy za soba :D Uwaza, ze ona ma wszytsko modne, i co jest drogie to jest the best. Ale z tego co widze, to bardziej robie z siebie clowna niz panienke ubrana modnie, i ze smakiem! :D
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
ja mam jakies obciachowe kozaczki "sportowe" :)
i co z tego,ze nie sa modne,skoro je lubie ?? :D
zle bym sie czula w takich,jakie Ty tu opisujesz :/
niektóre panienki wygladaja w nich wrecz FATALNIE
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Mi się osobiście nie podobają,zresztą jak widzę te dziewczyny-nie dość że nie za szczupłe,rurki do tego i te buty to po prostu nie mogę. :p
Zastanawiam się czy mają w domach lustra :p
Zresztą u mnie co druga takie nosi więc ja już bym sobie ich nie kupiła.
 

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
Hmmm wiadomo, ze wiekszosc nas lubi modnie wygladac, ale trzeba pamietac czy nam tez jest w tym dobrze. Ja np. mam oficeerki, ale nie wsadze w nie spodnie, bo mi sie nie mieszcza, one sa takie przylegajace, ale teraz mam takie fajne z pomponami:D Jak na moje to kazdy powinien nosic to w czym sie dobrze czuję, bez wzgledu na mode
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Właśnie-to że coś jest akurat teraz modne nie świadczy o tym że każdemu z nas będzie pasować.
Zresztą co z tego że kupię sobie aktualnie modne buty,a będę się w nich źle czuła?
 

ema

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
rozpierdalam swą inteligencją w terenie
dokładnie, ale niektorzy ide jak barany za modą. przeciez nie kazdemu jest ładnie w tym samym. Nawet jesli to jest takie cacy, ale ma to juz 3/4 szkoły to ja tego nie kupie :D wole moje pomponiaste :D
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
oj te buty są okropne. dużo dziewczyn w takich chodzi, bo są modne :/
a co do rurek to.. :lol: raz takie przymierzyłam i myślałam, że się posikam. one dobrze wyglądają chyba tylko na dziewczynach, które mają rozmiar 34 lub mniejszy
 

pralinka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska ;)
Och a ja wręcz kocham spodnie rurki :D
Może dlatego, że seksownie w nich wyglądam?
Wiem jestem skromna... :D
Ale z figurą to problemów nie mam... :) Za to mam z czymś innym <_<
Nie znoszę tych panienek co zakładają wszystko, byleby było modne :-/
Niektóre ciuchy kosztują po kilkaset złotych a woglądają jak szmaty wyciągnięte ze śmietnika... :mruga: Nie mówiąc już o tym, że 70% dziewczyn wyglądają na dodatek w nich fatalnie...

Jednego nie rozumiem...
Jak dziewczyny które są na maksa grube mogą nosić miniówki?? I do tego goły brzuch :bag:...
Za grosz dobrego smaku...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Jednego nie rozumiem...
Jak dziewczyny które są na maksa grube mogą nosić miniówki?? I do tego goły brzuch ...
Za grosz dobrego smaku...
o matko to jest okrpne!! gruba dziewczyna a tu taka rolka na brzuchu i to odkryta.... bleee! mi sie podobaja rurki i do tego kozaki :) ja tego nie nosze bo mam glany ktore b.lubie wiec... :D
 
Do góry