Buty

wszystkojasne

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Dlaczego nie?? Mi się bardzo podobają. Właśnie by mi pasowały, bo mam czarnę pikowaną kurtkę z takiego samego materiału. Na zimę powinny być ok.
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
No cóż, każdy ma swój gust. Tobie mogą się podobać i nic do tego nie mam, natomiast ja bym takich nie założyła. Raz, że na takich koturnach to bym się wywaliła po 20 sekundach, a dwa, że po prostu nie podoba mi się połączenie materiału wyglądającego jak czarny worek na śmieci z gumą/plastikiem (nie wiem, co to jest to na dole, ale dzięki temu buty wyglądają jak kalosze, a nie kozaki).
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Też raczej nie są w moim guście. Wolę delikatniejsze fasony i na obcasach :D Ale plusem tych butów jest, że wyglądają na ciepłe.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Jak podobają wam się te buty ? Zamówiłam sobie dzisiaj i czekam na przesyłkę.
Czy będą dobre na zimę ?
Jak wam się podobają ? Czekam na waszą opinię dotyczącą tych butów.

Na zimę pewnie będą w sam raz, ale wizualnie mi się nie podobają - wyglądają na "ciężkie" :p
 

Papitta

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
50
Punkty reakcji
1
Ale styl militarny jest teraz modny, więc "ciężkość" butów nie powinna być ich minusem...
 

Merg_pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Buty bardzo fajne i stylowe. A przy tym widać, że będą ciepłe i wygodne.Z pewnością sprawdzą się zimową porą.
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
O nie! zdecydowanie mi się nie podobaja. Przypominają mi śniegowce przedszkolaków...
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Może nie są w moim stylu, ale wyglądają całkiem ok. W odpowiedniej stylizacji z pewnością się sprawdzą.
 
Do góry