Buty

mysza6000

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
65
Punkty reakcji
1
Jak podobają wam się te buty ? Zamówiłam sobie dzisiaj i czekam na przesyłkę.
Czy będą dobre na zimę ?
Jak wam się podobają ? Czekam na waszą opinię dotyczącą tych butów.

PIKOWANE KOZAKI NA KOTURNIE


Kozaczki damskie w sportowym stylu.
Ocieplone, ściągacz na górze cholewki.
Zapinane na zamek.
Antypoślizgowa podeszwa z protektorem.
Niski stabilny obcas.
Dostępne w dwóch kolorach.
Materiał: skóra ekologiczna
Wysokość : 32-36cm (w zależnosci od rozm.)
Szerokość : 33-38cm (w zależnosci od rozm.)
Obcas: 8 cm













http://www.czasnabut...RNIE-TL08B.html

---dodano 16:36---

Proszę o opinie ;)

//połączyłam
//rokicza
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
OoO, nie będę mówić, że fajne, bo sama mam takie same i wyszłoby nieskromnie :D Ale ogólnie moim zdaniem trafiony wybór. Są ciepłe (może nie na -35 stopni, ale... :D), a koturny zapewniają, że się tak wyrażę, dobra przyczepność do podłoża, dzięki czemu nie fika się koziołków na prawo i lewo na lodzie ;) Mam tylko wrażenie, że moja są nieco krótsze, ale jeśli twoje są dłuższe, to i lepiej ;)
 

mafinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Świetne wyglądają jak połączenie śniegowców z klasycznymi kozakami. Podoba mi się taka opcja choć zastanawiam się czy miałabym ja do czego ubrać ale wygląda ciekawie :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Ja bym takich nie założyła, ale to już kwestia gustu. Po pierwsze bezpiecznie się czuję na płaskiej podeszwie w zimę, choć ta koturna jest i tak dużo lepsza od wysokiego obcasa. Poza tym wyglądają na ciepłe.

SzklanaDama
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Kompletnie nie mój styl, kojarza mi sie z butami dla małych dzieci.
 
P

Pielegnacjaobuwia_pl

Guest
Połączenie klasycznych kozaków z nowością,bo wypełnione są jakąś ciepłą gąbką powyżej kostki. Jak dla mnie prezentują sie bardzo fajnie,musisz tylko o nie odpowiednio dbać i pielęgnować,a na pewno posłużą Ci przez co najmniej dwa sezony.
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
No nawet fajne, ale ja na zimę wolę coś bardziej stabilnego- preferuję płaską podeszwę, no albo jeśli już obcas, to jak najmniejszy :)
 
B

Buty_zbanowany

Guest
Te na powyższym zdjęciu też mają w miarę płaską podeszwę,wiec na dłuższą metę powinny być wygodne. teraz warto szukać okazji oraz przecen w dobrych sklepach internetowych,tam jest największy wybór.
 

Konrad Driesen

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Drezdenko
Mnie się nie podobają, ale może chociaż ciepłe i wygodne. Dużo lepsze od popularnych ostatnio walonek, które dziewczęta tak brzydko wykrzywiają.
 
P

Pielegnacjaobuwia_pl

Guest
Na pewno są ciepłe,ponieważ w środku mają miękką gąbkę,co sprawia że są także wygodne. Ale to czy ładne,to już nic innego jak tylko kwestia gustu,a każdemu podoba się co innego.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja szukam teraz jakiś wygodnych - każde jakie mam mają jakieś 'ale' i -10 do wygody. Nie wiem jak to jest, że jak kupuje buty wydaja się bardzo wygodne a przy chodzeniu okazuje się, że gorzej trafić nie mogłam...
 
P

Pielegnacjaobuwia_pl

Guest
No na okres letni raczej się nie przydadza,ale można je zakupić z myślą o przyszłej zimie,wtedy ich cena będzie zdecydowanie niższa niż np jesienią.
 

ala11

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja jestem raczej zwolenniczką klasyki. Botki, czółenka i kozaki. Jedynie mogłabym zaakceptować taki model w kopnym śniegu. W mieście chyba lepiej postawić na niezobowiązującą elegancję. Z drugiej strony buty służą do chodzenia. To, w czym chodzisz więc, jest Twoją sprawą.
 
Do góry