Buty z bardzo wysokim obcasem...

Aprilka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
364
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Buty to już chyba kwestia gustu... Mi akurat również się nie podobają te co pokazane są w 1. poście, ale ogólnie to podobają mi się takie na zgrabnych wysokich obcasach. Z tym że podobają mi sie owszem... ale na kimś innym :D Bo osobiście szybko mi sie męczą stopy i takich. I trzeba wolno chodzić, a nie tak jak ja, wszędzie biegiem.... <_<
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Nie założyłabym ich nigdy w życiu,mam wrażenie,ze zabiłabym się na pierwszej lepszej nierówności podłoża =P

Ale podziwiam laski,które w nich chodzą i żyją. =)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
chodzę na szpilkach rzadko, a jesli juz to jest to maly obcas/szpilek. :p
te, ktore umiescila autorka tematu ani troche mi sie nie podobaja i nie wlozylabym ich.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Za wygodnie na pewno nie. Ale walorów estetycznych też nie mają... <_<
 

Sausage

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z miasta :)
Niektóre buty na obcasie wyglądają ładnie (tym bardziej jeśli pasują do reszty ubioru itd.) ale są strasznie niewygodne (przynajmniej mnie strasznie bolą nogi po dłuższym czasie noszenia- nie jestem przyzwyczajona) więc jak już je zakładam to bardzo rzadko i zaleznie od okazji :) Na codzień zdecydowanie wolę płaskie :D Dziwię się dziewczynom które noszą wielkie szpile zawsze i wszędzie ( dosłownie "choodzi po plaży i zbiera grzyby w lesie na 10-centymetrowych szpilach bo musi być ekhm -sexi- " ) .
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Te co zostały przedstwaione sa brzytki.
Chodze w butach na obsacach czy szpilkach , akualnie posiadam 4 pary butów taki : klapki , sandały , kozaki , i lakierki :]
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
ostatnio w ccc widziałam śliczne buty!Jasne brązowe,na wysokum słupku,zaokrąglona czubki,na paseczku przy kostce :) narobiłam sobie na nie ochoty :p
 

Coco123

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
313
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtont.
Niewszystkiesądziwkarskie,.





Jak ktoś ma 160 wzrostu noto sorry nic do niego nie mam że nosi wysokie buty,.
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
ja mam 175 i nosze szpilki do 10 cm. wyzszych nie bo bym byla za wysoka ale Maz ciagle mi powtarza zebym chodzila w takich jakie mi sie podobaja.On uwielbia mnie w szpilkach i sama dobrze sie czuje.
dla mnie tragedia to dziewczyna w glanach albo w glanach i spodnicy :bag: bleeee :/ jak taki babochlop :eek: zero kobiecosci i jeszcze jak na czarno to juz wogole odwracam glowe :mruga:
ale pociesza mnie mysl ze to tylko okres dojrzewania i kazda dziewczynka chce wkoncu czuc sie kobieta i wygladac kobieco. ;)
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
tak,po jakimś czasie to mija,wiem z autopsji :)
ale ja nie mam nic przeciwko takiemu wygladowi,bo wiem,że sama byłam jeszcze nie tak dawno podobna :>
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
tak,po jakimś czasie to mija,wiem z autopsji :)
ale ja nie mam nic przeciwko takiemu wygladowi,bo wiem,że sama byłam jeszcze nie tak dawno podobna :>
ja mialam kiedys kolezanki ktore tak sie ubieraly i nie przeszkadzalo mi to ale im jestem starsza tym bardziej staje sie tradycjonalistka co do kobiecego stroju ;)
najlepiej czuje sie w spodnicach i w odpowiednich to nich butach :)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ale we wszystkim trzeba znać umiar, prawda? :p Nigdy nie włożyłabym butów z koturną 5 cm i jeszcze szpilką :/
Na przykład takie czy takie... :mruga:
Za to bardzo podobają mi się te. Tak na marginesie ;)
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
Ale we wszystkim trzeba znać umiar, prawda? :p Nigdy nie włożyłabym butów z koturną 5 cm i jeszcze szpilką :/
Na przykład takie czy takie... :mruga:
Za to bardzo podobają mi się te. Tak na marginesie ;)


te pierwsze ładne,ale obsac przesadzony :p 5-6 cm niżyszy i byłoby ok :)
ostatnie śliczne,a te czerwone to po prostu kolejny ekstrawagancki wybryk projeknantów :] Podobają mi się buty na platformnie i na szpilce,ale trochę inne niż te :p

LeoOna,ja też teraz zmieniłam się i wolę bardziej kobiece rzeczy,a ze sopódnic i sandałków po prostu nie wychodzę :)
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Lubie buty na obcasie, ale nie na za dużym po 1 nie wygodnie mi się w nich chodzi (pewnie kwiestia przyzwyczajenia), ale jestem dość wysoka.
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
A ja ostatnio, o dziwo, polubiłam obcasiki. I chodzę, i zakładam gdzie sie tylko da :p
I wcale nie wyglądają dziwkarsko, nie wiem w ogóle dlaczego tak sadzicie.
Tak jak ktoś powiedział : obcasy są dla kobiet, nie dla dziewczynek.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ale my nie mamy nic przeciwko obcasom, czy szpilkom! Po prostu nie lubimy przesady. Z resztą zobacz pierwszy post i powiedz, czy włożyłabyś takie coś? :/
 

MonisSia

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
319
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam ten wdzięk ? ;]
według mnie te buty są straszne..
ale jak komuś się podobają to ok.. każdy ma swój gust, a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje ..
 
Do góry