Buty z bardzo wysokim obcasem...

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Widziałam, że teraz modne są buty z bardzo wysokim obcasem. Prezentuję je tutaj i tutaj, a w szczególności najlepszym przykładem są buty, które pokazała emilysweet na stronie tej (zobaczcie na post nr 16., a jej 51.)
Mi osobiście nie za bardzo się podobają... Kojarzą mi się tylko z "kobietami lekkich obyczajów". Sorki wszystkie dziewczyny, które noszą takie buty ;) Najwięcej ich widać w sklepach Dainchmann. Reklamowane nawet są przez Pussycat Dolls...
Podobają się Wam? W ogóle, co o nich sądzicie? Ubrałybyście takie?
 

armani

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Heh Popieram:p
Ja wogole nie chodze w butach na obcasach no chyba, ze jakies wesele czy cos w podobie;)
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Ja nawet na malutkich obcasach chodzić nie umiem a co dopiero na takich :mruga: A co do butów - no rzeczywiście, niektóre są dziwkarskie. Ale co kto lubi. Jak się komuś podobają to niech nosi, mi nic do tego.
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
ja bardzo lubie buty na wysokim obcasie. nie mam nic przeciwko dziewczyno ktore je nosza. przed ciaza ciagle nosilam teraz sie odzwyczailam po tych 9 miesiacach ale zamierzam nosic ponownie. sa kobiece, eleganckie i sexowne. trzeba umiec sie pokazac. dziewczynki nie lubia takich butow ale kobiety tak. poza tym nie musza wygladac :cenzura:esko. moga zalozyc spodnie lub spodnice do kolan lub za.osobiscie jestem wysoka bo mam 175 cm wiec nosze z obcasem max do 10 cm.
rownie dobrze moglabym napisac ze te ktore maja ciemny makijaz lub wiekszy dekolt wygladaja jak panie lekkich obyczajow. lepiej nosic takie buty niz swiecic cyckami lub golym brzuchem czy :cenzura:.
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
tak jak było już powiedziane-dziwkarskie.
nie lubie takich butow.nie podobaja mi sie. nie umiem w nich chodzic..ba ja w ogole w butach na obcasie chodzic nie umiem :D
 

Trucizna

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Ja równiez nie lubie takich butów...i nie moge patrzyć na panie które ida przez ulice w takim czymś odrazu mnie bierze na wymioty (bez obrazy dla pań które to noszą) i tak jak OnaCzyliJa uważam ze najlepsze są glany :)
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Dla mnie to też jest dziwne... No i naprawdę trzeba umieć chodzić w takich butach. A najgorsze, co może być, to chyba dziwczyna, która ma ładne buty, ale nie potrafi w nich chodzić... Ubierze sobie buty (chyba po starszej siostrze) i szpanuje, ale naprawdę to wygląda okropnie jak wzmaga się z nimi, żeby jakoś prosto iść... Blee...
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Nie podobają mi się w ogóle... Takie typowe dla panienek lekkich obyczajów. Poza tym jestem na nie za wysoka. I w obcasach, to chodzę od święta xD
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
nie podobają mi się. poza tym zabiłabym się w takich, nie chcę jeszcze umierać^^
 

Teens__

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam
Buty na wysokim obcasie są ok. Świetnie wyglądają na nodze. Gorzej jest z chodzeniem.

Ale te na obrazkach powodują odruchy wymiotne. Szczególnie drugie i trzecie.
Blee
 

Arafata

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Kompletnie nie moj styl. Nie wyobrazam sobie siebie w takim ehm .. czyms ^^
 

Arafata

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Kompletnie nie moj styl. Nie wyobrazam sobie siebie w takim ehm .. czyms ^^
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
te białe są ok, nie podobają mi sie na platformach ale to wszystko zalezy od okazji.
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
No jak dla mnie tez za bardzo dziwkarskie są na takim mega obcasie
nigdy bym ich nie założyła
w sumie to ja nawet na najmniejszym obcasie chodzić nie umiem musze mieć zupełnie płaskie buty
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
No jak dla mnie tez za bardzo dziwkarskie są na takim mega obcasie
nigdy bym ich nie założyła
w sumie to ja nawet na najmniejszym obcasie chodzić nie umiem musze mieć zupełnie płaskie buty
Hahaha xD Ja się uczę na szpilkach (takich megacienkich), bo we wrześniu na wesele :p
Ale na pewno bym w życiu takich nie założyła jak w pierwszym poście :/
 
Do góry