Buty Sportowe

Status
Zamknięty.

barus102

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Najlepsze tanie buty dostaniecie w sklepie koszykarskim www.basketmania.com.pl. Buty Nike i Air Jordan w super przystępnych cenach.
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
A ja np. lubię buty sportowe do chodzenia na co dzień. Coś w tym stylu http://newbalance.pl/katalog-produktow/obuwie/kolekcja-meska/ct470bw.html Wygodne, a do tego całkiem stylowe (według mnie ;) ) No i firma należy do solidnych marek, więc można być raczej pewnym ich trwałości. A jeśli coś się stanie, to zawsze można reklamować - przewaga nad tymi bazarowymi.
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
jeśli chodzi o buty to nigdy nie kupuję na bazarze, już nie rosnę więc opłaca się dla mnie kupować buty markowe, które będę nosić długo i które są dobre jakościowo ze skóry, szyte i w ogóle porządne :)
Mam kilka par sportowych butków, takie najbardziej lubię bo najbardziej cenię wygodę :)
A najwygodniejsze które mam to pumpy reeboka a to dzięki pompce w języku którą się dopasowuje buty do nóg, tak że jest mięciutko a nogi są amortyzowane z każdej strony
byłam ciekawa jak to jest z tą pompką i znalazłam film gdzie jest pokazana cała ta technologia :eek:k:
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=62mEki_n9rY[/YouTube]
 
Y

Yee

Guest
A ja jestem wierna butom NB. Nie zamienie ich na żadne inne, a jak się zużyją to znów zamówię nowe na newbalance.pl

A już w ogóle zakochałam się w nich po obejrzeniu tej reklamy na youtube.
Coś niesamowitego. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak ogromne znaczenie ma w naszym życiu bieg, bieganie. Och ach...



 
A

angie12

Guest
Ja też chodzę w budach sportowych na co dzień, ale głownie używam ich do biegania, bo jak wiadomo butów sportowych nie założę do eleganckiej sukienki. Co jakiś czas kupuje nowe dla siebie czy dla kogoś z rodziny. Ostatnio zamówiłam na tanisport.pl dla mojej siostry, która zaczęła biegać razem ze mną. Udało mi się znaleźć model w promocyjnej cenie i nie wydałam na niego tyle co na mieście. Mam nadzieję, że się sprawdzą - przyznam,że wyglądają na bardzo solidne.
 
A

Alternative Trippin

Guest
Wydaje mi się, że niezłe buty sportowe można dostać na tanisport.pl. Mają naprawdę niezłe ceny. Markowego obuwia nie można raczej kupić w sklepie stacjonarnym w tych cenach. Jak ja kupiłem u nich adiki, to się nie zawiodłem. Można korzystać z allegro, ale tam często nie ma możliwości reklamacji, a co sklep, to sklep. Jak coś będzie nie tak, zawsze jest się do kogo zwrócić.
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
Nie kupiłabym butów przez internet, tym bardziej firmówek. Jak ma się pod nosem sklepy firmowe to nie lepiej iść, przymierzyć, wybrać idealne dla siebie? Nie wiem ko by mi kazał jeszcze czekać na przesyłkę i uspokoił wątpliwości czy faktycznie kupiłam np. reeboki czy podróby.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Proste. Jak kupujesz w sklepie a nie na aukcji, to wiesz że to oryginały. Masz na nie paragon i gwarancję. A różnica jest taka, że nie płacisz sklepowi, który ci narzuca bóg wie jaką marżę, bo musi płacić za lokal. W sieci wszytko masz tańsze. A możesz zmierzyć w sklepie tradycyjnym i znając numer zamówić w sklepie. Ja zamawiam w tanisport.pl, bo tam jest totalnie tanio. Buty z New Balance kupiłam za dwie stówki. A jeśli chodzi o moją ulubioną markę, to zdecydowanie Nike.
 

wiśnia9000

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja kocham buty newbalance i kupuję je na tanisport.pl. Są mega wygodne a to jeśli chodzi buty sportowe dla mnie najważniejsze( no i jeszcze cena nie jest bez znaczenia). Czasami wyłamuje się i kupuę adidasy ale naprawdę sporadycznie
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
No bo New Balance są najlepsze do biegania, ale do śmigania po mieście i na imprezy najwygodniejsze są Nike. Znaczy biegowe Nike też są spoko, ale jednak butów z każdej z tych klasycznych sportowych marek używam do czego innego. Jedne do chodzenia, inne do biegów, inne na fitness itd.
 

runcentre

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Dobre buty do biegania w super cenach mozna spotkać także w Decathlonie (np. marki asics, NB, etc). Aktualnie nadal trwają tam wyprzedaże.
Ja zaczęłam biegać w Asicsach i jestem zadowolona:)
 

dorcia23

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
a ja znalazłam te rbk Retro Pop, te białe są śliczne, ktoś wie ile kosztują?
 

Attachments

  • reebok-retro-pop-mid-00.jpg
    reebok-retro-pop-mid-00.jpg
    47,3 KB · Wyświetleń: 44

LenaTychy

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
a ja najbardziej zadowolona jestem z butów firmy timberland.. cena wymiata ale warto bo nike adidas i inne poprostu wymiekaja przy nich... na kazdą pogode... nawet zime.... :eek:k:
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
A ja z kolei nie lubie butów tej firmy,nie podobaja mi sie. Sportowe zakładam głównie do biegania i na spacery po leśnych ścieżkach z psem. A kupuje głównie przez internet z racji ceny.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Buty sportowe, buty sportowe - chodzę głównie w takich ;-) Czy marka jest najważniejsza? Dla mnie po prostu muszą być wygodne, bo to jest najważniejsze w butach sportowych. Na przykład do tenisa mam new balance i jestem happy ;-) wygodne i wytrzymałe.
 

dzwiedz

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
może marka jako marka nie jest najważniejsze ale mam sprawdzone marki i kupuję tam budy ze względu na wytrzymałość może nie mają jakiegoś mega wyglądu ale wole to poświęci i zamienić na dobrą jakość obuwia i wytrzymałość sam wiem że strasznie niszczę buty i zakupując buty innej firmy wiem że mi nie wytrzymają tyle samo.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
ja też bardzo lubię firmę new balance. Moim zdaniem, to są jednym z lepszych marek jeśli chodzi o buty do biegania, czy ogólnie buty sportowe. Poza tym nie są jakoś specjalnie drogie. A poza tym zauważyłam, że jeśli się kupi buty przez internet jest taniej.
Ale też głównym czynnikiem który decyduje o tym, czy kupię dane buty czy nie jest ich wytrzymałość.
 
Status
Zamknięty.
Do góry