Buty Sportowe

Status
Zamknięty.

malaewa123

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
jeśli ktoś z was jest fanem conversa zapraszam na mojego blog który dopiero ruszył. zapoznajcie się z treścią możemy odnieść dużo korzyści :)
 

Attachments

  • avatar_converse.jpg
    avatar_converse.jpg
    140,8 KB · Wyświetleń: 40

madziaaaxd

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
1 173
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
:)
moim zdaniem czy buty są orginalne czy nie to nie ma znaczenia ;)
wazne żeby się dobrze w nich czuć...
 

She_Devil

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wyspy
Bardzo trudno znaleźć mi odpowiednie buty sportowe, mam dość wysokie wymagania. Otóż musi być to miks stylu sportowego i elegancji. Muszą być proste, koniecznie czarne. Zgadzam sie z przedmówcami, Nike i Puma to wg mnie najlepsze marki, te ogólnodostępne. A teraz mam takie:
 

Attachments

  • 12749a.jpg
    12749a.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 54
M

Malina..xD

Guest
aktualnie mam ADIO, ale nie mam jakoś takiej ulubionej firmy butów .
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
Jeśli chodzi o buty sportowe to tylko reebok. Porządne wykonanie, mega wygoda i świetny wygląd. Teraz mam takie z najnowszej kolekcji On The Move Smoothfit Selectride. Mają amortyzację powietrzną i bezszwowy wierzch, a bieganie w nich to czysta przyjemność:) Są bardzo wygodne i stopa się nie poci w nich.

 

mixer

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czy buty Pumy, które mają w nazwie na końcu skrót Wn's oznacza, że są to buty damskie?

http://cgi.ebay.pl/184008-01-PUMA-HAHMER-T...34.c0.m14.l1262

Jak sądzicie, czy w takich butach (jeżeli pasuje rozmiar) może chodzić facet? I nie mam na myśli wyglądu (bo mi sie właśnie podobają), ale chodzi mi o kształt anatomiczny. Czy buty damskie są są inaczej projektowane?

Mixer vel Adam
 
I

impresja_switu

Guest
Mój chłopak ma buty do biegania z New Balance i jest z nich bardzo zadowolony.
O ile dobrze pamiętam, znaleźliśmy je w Galerii Krakowskiej po zdeptaniu całego miasta. To była nieprzyjemna wyprawa, bo żaden ze sprzedawców nie potrafił udzielić fachowych informacji o sprzedawanym towarze:/ No, znalzało się dwóch, ale wobec mniej więcej dziesięciu sklepów, do których weszliśmy, to i tak malutko. Szkoda, że nie wiedzieliśmy wtedy, że mnóstwo markowych, sportowych butów można znaleźć na 1bucie, gdzie w dodatku obsługa jest na wysokim poziomie i potrafi profesjonalnie poradzić. Zaoszczędzilibyśmy cały dzień, a niestety nie narzekamy na nadmiar wolnego czasu:(
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
ja od lat chodzę w reebokach, bo są bardzo trwałe i wygodne, teraz zamierzam sobie kupić letnie adidasy też reeboki
są przewiewne i bezszwowe w środku i bardzo mi się podobają :)
Obrazek-1_medium_large.png
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
A ja mam Reeboki, takie czarne z fioletowym na rzepy =]
Jak dla mnie są super wygodne.
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
z tych, które przetestowałam najwygodniejsze okazały się nike. i puma, ale japonki. wzory nike najbardziej mi się podobają.
 

urszulakaskada

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ja już od lat jestem za Reebokiem, próbowałam oczywiście innych marek, ale zawsze coś było nie tak, psuły się, były niewygodne, obcierały, odpadał znaczek.. Reeboków mam parę par i nic się nie dzieje z nimi:] Są wygodne, długo mi służą. Nowe kolekcje są bajer, mam freestyle i top down :]
cimg7582.JPG

reebok%20top%20down%20profile.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry