Bullet for My Valentine

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ale my im nie zabraniamy tego słuchać, niech sobie słuchają. Tylko niech nie nazywają tego metalem ani nie daj boże punkiem, co często się zdarza.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
poza tym lepiej jak dzieci sluchaja tego niz ganiaja na techno party w dresach nie?

metale to taka spolecznosc w ktorej starsze pokolenia nigdy nie akceptuja muzyki mlodszych xD
może lepiej niech w dresach latają niż nam nam opinię psują ;]
a co mamy akceptować? jak młodsi będą robić coś porządnego to zaakceptują to starzy metale. a zresztą młodszych trzeba tępić, ścierwo odpadnie zdołowane, a Ci którzy się nadają zostaną.
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
ale chyba nikt nie nazywa tego metalem tylko metal-core... mala roznica ale zawsze :D
PS: ja nawet mam koszulke z tym zespolem xD

a ty Vardamir zrozum ze kazdy ma swoj gust i nie kazdego obchodzi co mysla "starsi metale"
a jesli by kogos to obchodzilo to pewnie nazwalibyscie go pozerem ktory sie podlizuje... xD
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
oj niekiedy przesadzacie... ja wiem ze niektorym niektóre gatunki nie pasuja.. ale kazdy moze sluchac czego chce
ja kiedys czesto tego sluchalem teraz mniej ale tez czasami zapuszcze... (np. jak mnie dziewczyna rzuci to "hand of blood" xDDDDDD joke :p) tak samo jak czasem zapuszczam SOAD lub inne slabsze lub denne wg. niektorych zespoly.
zreszta jak slucham ciagle tego samego to mi sie nudzi wiec rozmaicenie jest wskazane w moim przypadku :D

poza tym lepiej jak dzieci sluchaja tego niz ganiaja na techno party w dresach nie?

metale to taka spolecznosc w ktorej starsze pokolenia nigdy nie akceptuja muzyki mlodszych xD

aaa i jednak fakt jest faktem BARDZo szybko sie nudza... xD poprostu wiekszosc piosenek opowiada o tym samym, i melodie tez sa podobne...

SOAD nie jest złym zespołem i gra dobrą muzykę! ale nie każdy utwór można nazwać metalem... co robią kinder metale itd.

a co do Bulletów to zaliczyłbym to jako komercyjny rock wraz z zielonymi dniami czy my chemical romance.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ale chyba nikt nie nazywa tego metalem tylko metal-core... mala roznica ale zawsze :D
PS: ja nawet mam koszulke z tym zespolem xD

a ty Vardamir zrozum ze kazdy ma swoj gust i nie kazdego obchodzi co mysla "starsi metale"
a jesli by kogos to obchodzilo to pewnie nazwalibyscie go pozerem ktory sie podlizuje... xD
a także dlatego bo nie ma włąsnego zdania :)
eeee... wiesz, kinderzy ciągle myślą że bullet to metal.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Tylko, że większość z nich nie słucha tego, aby "kształtować swoją drogę do metalu" tylko dlatego, że to jest modne. Jakby na prawdę interesowała go ta muzyka to grzebałby w zespołach szukał czegoś nowego, odkopywał klasyki i starał się je poznać.
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
w moim otoczeniu (szkola) nie zauwazylem zeby jakakolwiek forma rocka (nawet komercha) byla modna...

a tak wracajac do bulletow to jak ktos wytrzyma z nimi wiecej niz miesiac to jest "dobry" xD
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
oj dziwna, dziwna nawet nie wiesz jak bardzo... same techno młoty i kilku metali...(dyskryminowanych w dodatku ;/) niema ani punkow ani skinow ani skejtow prawdziwych... nic...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
własnie :D :p
no wiec niech kazdy ksztaltuje swoja droge do prawdziwego metalu jak chce...
a naszą rolą jest im tą drogę utrudnić by przygotować ich na prawdziwe wertepy. zresztą trucie ich metalowegożycia z naszej strony jest aktem łaski, lepiej dla nich jak my ich z metalu wywalimy niż jak to łysi zrobią, przynajmniej upokorzenia przegranej im oszczędzimy
 

lovcia

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdzieśś daleko:P
a także dlatego bo nie ma włąsnego zdania :)
eeee... wiesz, kinderzy ciągle myślą że bullet to metal.

No to kinderzy.A czy jest tu jakiś?Nie.Tacy myslą że to "prawdziwy" metal?Trzeba tępić.BFMV to rock, a nie metal.Ludzie o czym wy tu gadacie?Żal.pl.A tak poza tym Bulleci są świetni moim zdaniem:)Pozdro dla fanów:))
 

jul123

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
mi osobiście odpowiada muzyka Bulletów. Fajny wokal i ogolne brzmienie. Strasznie lubie ich słuchac:) hmmm.. a za najfajniejsze kawałki uważam Hearts Burst Into Fire, All These Things I Hate, The Poison i Curses:)
pozdrawiam :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No to kinderzy.A czy jest tu jakiś?Nie.Tacy myslą że to "prawdziwy" metal?Trzeba tępić.BFMV to rock, a nie metal.Ludzie o czym wy tu gadacie?Żal.pl.A tak poza tym Bulleci są świetni moim zdaniem:)Pozdro dla fanów:))
to nie rock, to metalcore. całkiem inny gatunek. szkoda i rocka żeby mieszać tak z błotem. całey ten metalcore budzi moją nienawiść już za użycie słowa metal w nazwie.
 

lovcia

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdzieśś daleko:P
to nie rock, to metalcore. całkiem inny gatunek. szkoda i rocka żeby mieszać tak z błotem. całey ten metalcore budzi moją nienawiść już za użycie słowa metal w nazwie.



No dobra zgodze sie z tym że pierwsza płyta "The Poison" była metalcore`owa.Ale "scream Aim Fire"?Tu większość piosenek jest rockowa.Nie mówiąc już o tym popowym śpiewie Matta!
 

dodatki_kate

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Berlin / Warszawa
To popieram :

Probowalem zwrocic na nich uwge ale ich piosenki szybko sie nudza... zanim dojzie czlowiek do konca albumu ma ich dosc...


kiedyś słuchałam i to bardzo często. teraz czasami pojedyncze piosenki, np. hand of blood (dużo rzeczy mi się z nią kojarzy). ogólnie zgadzam się, że nudni są, co zauważyłam dopiero po jakimś czasie słuchania. wszystkie piosenki tak bardzo podobne do siebie, że prawdę mówiąc ciężko je rozróżnic.


A tam, wokal właśnie jest najsłabszy-bardziej mu do lalusia niż rockowego krzykacza. Tu trzeba mieć charyzmę, mocny ton, a jemu tego brak.


szczerze mówiąc to jeden wielki chłam. nie rozumie jakim prawem jest to nazwane metalem- nie są godni tego tytułu...
I ich brzmienie też nie jest godne uwagi, zalatuje mi plastikiem i komercją...

Vardamir ot to masz rację tamtych (z obrazka) można nazwać metalami w przeciwieństwie do tych łamag...


co wytwórnia podyktuje i im zleci to tworzą :p
nie potrafią sami tworzyć tego co kochają, lecz robią wszystko pod publikę...
te zespoły są śmieszne bo robią dokładnie to samo co zakończył Jan Sebastian Bach (chyba on, jak źle to poprawcie :D )- tworzenie muzyki na zlecenie...


Po za tym mamy tu ciekawą dyskusję ;) A jeśli chodzi o Matta to śpiewa jak ci z US5
 
Do góry