Bullet for My Valentine

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
te zespoły są śmieszne bo robią dokładnie to samo co zakończył Jan Sebastian Bach (chyba on, jak źle to poprawcie :D )- tworzenie muzyki na zlecenie...

LOL :lol: Bach w chwili śmierci miał 14 zębów i 9 dzieci... Nie dziw, ze lecial na mamone ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
LOL :lol: Bach w chwili śmierci miał 14 zębów i 9 dzieci... Nie dziw, ze lecial na mamone ;)

Ale czy nie uważasz że jego początkowa twórczość pod dyktaturą jakiegos księdza/ władcy była taka swobodna...
Dopiero później mógł swobodnie rozwijać się...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jedną piosenkę mieli w miarę fajną, a reszta piosenek na jedno kopyto, nuda i nie podobają mi się, o!
to jest metalcore. zdarza mi się że nie widze różnicy w jakimś zespole między dwiema piosenkami, ale w metalcore nie widze różnicy między dwoma zespołami, wszystkie te zespoły mają nudną melodie i szczenięcy growl, i chyba wszystie siędzą na jednych efektach
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
to jest metalcore. zdarza mi się że nie widze różnicy w jakimś zespole między dwiema piosenkami, ale w metalcore nie widze różnicy między dwoma zespołami, wszystkie te zespoły mają nudną melodie i szczenięcy growl, i chyba wszystie siędzą na jednych efektach

dwa zespoły?! chyba dziesiątki zespołów metalcorowych ma taką samą melodię jedynie teksty inne...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
w jakimś to espole wogóle odbiło jeśli chodzi o teksty jak jeszcze rozumiem bractwo metalu, to to co oni sobie ubzdurali było na poziomie kinderów, że niby wszyscy razem, corowcy wszyscy rockowcy hardcorowcy metale punki i wszystko od gitary. wyobraźcie sobie blacka z corps paintem na twarzy pogojącego z jakimś emowatym metalcorowcem... :/
 

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
Co do zespołu z tematu: gufno, syf i malaria. Byłem nim katowany w wakacje. Jak można się takim czymś podniecać, to ja nie wiem.
 

Trucizna

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Nie lubię tej kapeli.
W ogóle mi się nie podoba.
Jak to określam hardpop ;)


Tak masz rację Nocturnus, mój błąd.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Hardpop? Przecież to nie jest ani trochę hard. Prędzej poprock- tu się mogę ewentualnie zgodzić.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mylisz się. Ja mogę określić ich muzyką klasyczną. Mam prawo? No mam, ale czy mam rację? Nie.
 

Trucizna

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
A zastanawiałeś się nad definicją hardpop ?
Jeśli nie, to Twoja sprawa.

Określić to muzyką klasyczną możesz, choć to będzie błąd. Jednak masz do tego prawo.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Co tu się zastanawiać? Toż to zaprzeczenie samo w sobie. Muzyka pop w swoim założeniu ma być łatwa, lekka i przyjemna.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nieeee no, teraz przegiąłeś! Nigdy nie podejrzewałam, że to Ojciec Rydzyk jest Twoim autorytetem w kwestii powiedzień :p Wydało się.
nie no koleżanko, to mój mentor, właśnie pisze podanie o egzorcyzmowanie kaczora donalda!
wracając do tematu, kiedyś była propozycja o dział muzyka dla dzieci, i to by tam pasowało, bo metalcore to muzyka godna kinderów.
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
oj niekiedy przesadzacie... ja wiem ze niektorym niektóre gatunki nie pasuja.. ale kazdy moze sluchac czego chce
ja kiedys czesto tego sluchalem teraz mniej ale tez czasami zapuszcze... (np. jak mnie dziewczyna rzuci to "hand of blood" xDDDDDD joke :p) tak samo jak czasem zapuszczam SOAD lub inne slabsze lub denne wg. niektorych zespoly.
zreszta jak slucham ciagle tego samego to mi sie nudzi wiec rozmaicenie jest wskazane w moim przypadku :D

poza tym lepiej jak dzieci sluchaja tego niz ganiaja na techno party w dresach nie?

metale to taka spolecznosc w ktorej starsze pokolenia nigdy nie akceptuja muzyki mlodszych xD

aaa i jednak fakt jest faktem BARDZo szybko sie nudza... xD poprostu wiekszosc piosenek opowiada o tym samym, i melodie tez sa podobne...
 
Do góry