Bullet for My Valentine

wojtek432

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Pl
Co sądzicie o płycie Fever? Moim zdaniem nie dorównuje poprzednim, chociaż ta jedna akustyczna wersja jest całkiem zaskakująca :)
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
fever jest slabe, a poprzednie plyty juz mi sie kompletnie przejadly. ogolnie styl ich grania coraz mniej mi sie podoba.
 

Miktero

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Mają, jak dla mnie, rozpoznawalny styl grania i nawet nieźle im to wychodzi. :)
Najbardziej lubię "Hand Of Blood".
 

stonersixxx

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Bullet For My Valentine było swego czasu bardzo dobre - po prostu core w dobrym stylu (nie takie częste jak sie może wydawać :G). To co sie stało z zespołem na przestrzeni lat nie jest jednak zbyt fajne. To nie jest zmiana stylu i próbowanie nowych rzeczy - to jest po prostu uproszczanie swojego stylu, usuwanie mu kopa (powera xD). Takie były moje odczucia po przesłuchaniu Riot z nowej płyty Temper Temper. Tytułowy utwór ma podobną przypadłość. Warte uwagi z nowego krążka jest tylko Tears Don't Fall part 2 - słabsze od jedynki, która jest moim ulubionym songiem BFMV, ale wciąż jest ok.
 

xcvboiuy

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Pierwsza ich piosenka, którą posłuchałem, to hearts burst into fire i od razu mi sie spodobała. Zacząłem grać ich piosenki na perkusji, teraz gram je na gitarze i nadal mi się podobają.
 
Do góry