Brzuszki Sa Fajne

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Tzn. odkywanie swojego brzuszka całego niezbyt mi się podoba (ale każdy ma do tego prawo), ja nie mówię, ze wogóle bo nigdy nie wiadomo jak ja będę chodziła gdy już nadejdzie ten czas, ale ubieranie jakichś obcisłych bluzeczek, czy takich przynajmniej o połowy brzuszka jest super. nie podoba mi się gdy kobieta chodzi w obwwisłych ubraniach jakby chciała ukryć to, ze nosi maleństwo pod swoim serduchem. Ale każdy ma prawo wyboru :) POZDRO FOR ALL :*
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
nika napisał:
Vicky nie kazdy brzuszek po ciazy jest okropny, jak sie dobrze zadba o siebie to bedzie sie wygladac jak przed ciaza.
[snapback]66741[/snapback]​

To spoczko że nie każda ma problem z powrotem do formy. Jeszcze nie rodziłam to nie wiem ;) :)


Martina napisał:
brzuszki są takie ... kochane
a co myslicie o nowej modzie na odsłanianie brzucha i eksponowanie goo, kiedy jest się w ciązy ??
[snapback]66765[/snapback]​

No widziałam kilka babek z odsłoniętym brzuchem i muszę stwierdzić że nie każdy odsłonięty brzuszek jest sexi. Ale nie mówię nie.
 

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
Hammerheart wybacz....wiem o czym mowisz bo kiedyś tez taki byłem ale to juz dawno...ale....coś sie wyfarzyło....nie bede o tym tu pisał....bo wiem ze to Cie bedzie tez denerwowało.....

BlitzZ dzieki kolego ale nie trzeba było....Pozdrawiam!! :eek:czko:
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
BlitzZ dzieki kolego ale nie trzeba było....Pozdrawiam!!

A ja jednak uważam, że mam prawo w nieagresywny sposób bronić moich poglądów. Rozumiem że są ludzie którzy nie lubią ( nie nawidzą ? ) chrześcijańskiego kleru, ale to nie powód by wogóle unikać rozmów poruszających tematy Boga, wiary i religii.

p.s gdzie wy wszyscy widzicie literę "T" w moim nicku :p ??
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
To , ze ktoś nienawidzi księży, kościoła itp. to nie znaczy, ze nienawidzi również Boga. Ale może wróćmy do tematu :)
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
OPND dziękuej bardzo :] widze ze tylko ty tutaj to rozumiezsz gdzybym chciał rozmawaić o bogu to wszedł bym sobie na religie..... albo dał temat dzidziuś dar od Boga .a po drugie to przecierz ja nikomu nicc nie narzucam tylko ładnie prosze.....
OPND jesli Morzwesz opwiedz mi co sie wydarzyło :spotkanie: :piwosze:
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
No niech ci będzie ;), ale tylko dlatego, że to ty założyłeś ten temat .. W innym wypadku to już by było naruszanie wolności słowa. Wracając do tematu, to rzeczywiście "obwisłe" ciuchy wyglądają śmiesznie :p
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
I to jeszcze jak, strasznie to oszpeca, bo jeśli już ma się dzieciątko pod serduchem to dlaczego miałoby się tego nie pokazywać?? !! :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja też wiem co to są ubrania ciążowe i w nich kobieta wygląda fajnie (zależy w jakich), tak samo jak w swoich obcisłych ubrankach. Ale wyobraź sobie dziewczynę która jest szczupła i nie zgrubła zbytnio tylko brzuszek jej urósł, a nosi bluzy swojego męża, albo chłopaka który jest od niej wiekszy o dwa razy, albo ubierze bardzo obszerną sukienkę.
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
Kobiety w ubarnaich swoich meszczyzn bardzo lubia chodizć bo czują ich zapch i czuja sie bezpiecnze mim zdaneim całkiem towygląda (zalrzy od ciuchu)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No pewnie że zalezy. nie mówię o dziewczynie która ubiera np. bluzę chłopaka (ja to uwielbiam), ale chodzi mi np. o to, ze kobieta w ciąży ubiera np. koszulę flanelową dużo za dużą. Czy według ciebie to wygląda atrakcyjnie?? Nie wydaje mi sie. a czemu miałybyśmy się czuć nieatrakcyjne w czasie ciąży, tylko dlatego, ze jak jakaś sarsza kobiet nas zobaczy w opietej bluzce to od razu obgaduje pod nosem, jak to się tak kobieta ubrała... totalny bezsens
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
Kobiety są strasznei zawistne meidzy sobą zwłaszcza te które sa niescześliwe albo te ktrych młodosć juz uciekał potrafia sie onic na ulicy zwyzwyać pdo nosem faceci to zazwyczaj dadza se po buziach jest spokuj a kobiety tak żywią tą nienawiść
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No właśnie i najbardziej denerwuje mnie jak starsze kobiety komentują dziewczynę w ciąży która idzie w czymś obcisłym, a niby dlaczego mielibyśmy ukrywać to co najważniejsze w naszym życiu??!! Totalny bezsens. Czasy się zmieniają i nie rozumiem dlaczego kiedyś chodziło się w ubraniach które zasłaniały cały urok ciąży :)
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
brzuszki "pileczki" fajne baldzio fajne :) ale jakoś moda na ich odsłanianie mi się nie podoba, nie będę argumentować ale jakoś to do mnie nie przemawia. Pozdrowionka dla mojego kochanego Hammerhearta :*
 

zabka97

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
brzuszki ciezarnych sa wspaniale
mnie samej teraz taki brzuszek rosnie i lada moment poczuje jak maleństwo wierci się w moim łonie.To najwspanialsze uczucie pod słońcem.Mam już jedną córunie teraz mam nadzieję że uda nam się synuś, obydwoje z mężem bardzo pragniemy tego maleństwa.
 

zabka97

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
bahiri napisał:
brzuszki "pileczki" fajne baldzio fajne :) ale jakoś moda na ich odsłanianie mi się nie podoba, nie będę argumentować ale jakoś to do mnie nie przemawia.


Mimo iż sama jestem ciężarna sama wcale nie jestem za odsłanianiem brzuchow.Brzuszki są śliczne ale wydaje mi się że kobieta powinna się odpowiednio ubrać aby nie przeziębić brzuszka to bardzo ważne
 
Do góry