Brzuszki Sa Fajne

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
Kobiety w ciąrzy uważaj ,ze wygladają brzydko że sa otyłe itp JA uważam ,ze brzuszki są super a co o tym myśli reszta ??
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Tzn. ja powiem tak: kobiety które całe grubną i to bardzo, rzeczywiście nie wygladają zbyt atrakcyjnie, ale kobiety którym rosną same brzuszki (takie piłeczki) a reszta tylko minimalnie, a nawet mikroskopijnie wyglądają naprawde świetnie. Mnie tez podobają się takie brzuszki jak piłeczki :) Ale to już jest sprawa każdej kobiety z osobna jak wyglada podczas ciąży. GENY itp. rzeczy :] :D
 

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
Zaden najwiekszy nawet poeta...nie był wstanie opisać tego zjawiska....wielu oczywiście próbowało lecz sie im nie udawało....To piekne niczym roza zjawisko jest niewiarygodne....Dane przez Boga jako dar....dar który stanie sie nowym człowiekiem a takze Owca u Swego Paserza....jakim jest Sam Bóg zbawiciel!!
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
OPND to jest temat o brzuszkach nie o bogu prosze nie pisz tu tkich , żeczy nieche ograniczać jakos twojej sfobody ale strasznie mnie to drażni wiec był bym wdzieczny....... :)
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
a kolega Hammerheart ateista czy co? bo ja nie widze nic nadzwyczajnego w poście OPND nawet mi sie podoba (post oczywiscie :p)
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
No Powiedzmy ateista niechtęny chrześcijaństwu klerowi i Syjonistą :]
 

Attachments

  • band_marduk.jpg
    band_marduk.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 28

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Mi się tak strasznie podobają kobiety w ciąży (tzn ich brzuszki). Normalnie mam świra na tym punkcie. Zresztą ja kocham wszystkie maluchy. Gorzej z wyglądem po ciąży no ale to już inny temat. Brzuszki są the best!!!
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No wasnie, ja mam kumpelę która miesiąc temu urodziła synka a wygląda tak jak przed ciążą. A co najlepsze to podczas ciąży miała tylko "piłeczkę", wygladała super :)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Ale my tu się nie wypowiadaliśmy ani konkretnie o Chrześcijaństwie, ani w ogóle o klerze. Jesteś mocno przewrażliwiony na tym punkcie Hammerheart ;). Po prostu uważamy, że rozwijanie się nowego ludzia ( fajny termin Celtic ^^ ), to coś boskiego i niezwykłego, powód do szczęścia i radości :D
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
ja bym tez juz chciala brzuszek, taki fajny zeby mozna bylo do niego mowic i go glaskac bo wiesz ze taki maly ludzik tam jest i tego slucha
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
No dzięki dzięki ;) Może kiedys jak już odnajdę moją królewnę to będę mógł razem z nią troszczyć się o kolejnych ludziów ^^. Póki co jestem jeszcze młody i trzeba robić karierę :eek:k:
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
brzuszki są takie ... kochane
a co myslicie o nowej modzie na odsłanianie brzucha i eksponowanie goo, kiedy jest się w ciązy ??
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Tylko żeby dziecko nie zmarzło jak będziecie szaleć z odsłoniętym brzuchem ;)
 
Do góry