Brak Tolerancji...://

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
chciałem poruszyć tu temat nietolerancji dla szanownej grupy nieuków i leni....jako jeden z przedstawicieli tej grupy dziwię sie że ludzie nie tolerują nas....czy my robimy komuś krzywde tym że nie uczymym się? czy z powodu naszego lenistwa ktoś cierpi? nie! przecież lenimi się i nie uczymy się sami dla siebie....najwyżej to my bedziemy stać pod sklepem z winem w ręku a nie reszta społeczeństwa! zapraszam do dyskusji zarówno leni/nieuków jak i resztę naszego wspaniałego społeczeństwa.... :p
 

wAzUliniasz_(D)

Zbanowany
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
Sejm
Zgadzam sie! My nieuki i lenie jestesmy szykanowani przez reszte spoleczenstwa - w domu, pracy, szkole. Rzadamy rownouprawnienia i zaprzestania dreczenia nas. Rzadamy zaprzestania marudzenia przez starszych, wyzywania i stawiania negatywnych ocen przez nauczycieli oraz 25% miejsc w sejmie i senacie! Nie odnas zalezy przeciez to czy jestesmy ukami czy tez nie.

Nieuki calego swiata łączcie sie! Musimy zorganizowac marsz rownosci!
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
zgadzam się z Tobą bracie!
musimy zrobić rewolucje! my uciskani powstańmy! zrzućmy jarzmo i przejmijmy władzę! i wtedy zapanują rządy nieuctwa i lenistwa! za wszelkie okazy pracowitości będziemy karać! a nie jak teraz za nieuctwo i lenistwo trza ponosić karę....nasłuchać sie rodziców, nauczycieli jak w skzole się rzucają...same nieprzyjemności.....czas to zmienić!
 

wojniz

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
314
Punkty reakcji
0
Lenie i nieuki to potem bezrobotni - a na bezrobotnych muszą robić pracowici i nie leniwi. A więc szkodzicie portwelowi, bo z podatkó macie zasiłki :D
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
Nie po to place masakryczne podatki by pozniej splywalo to na takich ludzi ktorzy swiadomie nic nie robia cale zycie a pozniej potrafia tylko wyciagnac reke rozumiem ze niektore osoby sa zmuszone do tego przez los ale wy sami wplywacie na swoja przyszlosc i chyba moge powiedziec ze nas okradacie z naszych ciezko zarobionych pieniedzy
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Też uważem żę takie podejście do życia to egoizm i brak wyobraźni.
I z jakiej racji moje podatki mają płynąć na nierobów. BO na ludzi nie z własnej woli mających ciężką sytuację to mogo być dawane.
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
weźcie ludzie mnie nie wkurzajcie....to że jestem :cenzura:m nieukiem i leniem nie znaczy że będę wyciągał rękę po pomoc do państwa! żeby dostać zasiłek dla bezrobotnych to trza przepracowac rok i być zarejestrowanym jako osoba poszukująca pracy...a wątpię ze będzie mi się chciało co miech chodzić kwitek podpisywać...do opieki nie pójdę bo na cholere mi 50 PLN stamtąd? pójde pod sklep winko pić i będę złom zbierał...i co źle dla państwa będzie? oooo nie! zakłądy winiarskie się wzbogacą dzięki mnie! swój honor mam i nie będę brał żadnych zasiłków ani zapomóg!
 

wAzUliniasz_(D)

Zbanowany
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
Sejm
No prosze, zupelny brak poszanowania i tolerancji dla nas nierobów, nieukow i leniow! Rzadam powtornie rownouprawnienia! Nieuk tez czlowiek!

A kto w polsce zasilki dostaje jakies niby? hahah Dolaczymy do i tak licznej grup mendów, żurów, pijakow i śmieciołazów! Niechcemy od was robów i uków nic poza szacunkiem. SAmi uczciwie zarobimy sobie na buteleczke taniego winka owocowego!

PS
Złom zbierac tez ktos musi! A dzieki wzrostowi popytu na tanie wyroby winopodobne zwiekrzy sie wzrost gospodarczy.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Tak , bedziecie siedziec pod monopolowym , klnąć ile wlezie i mówic zdania w stylu "Te Jonek słuchej , bo siedzisz w temacie . Za ile u was skupują aluminium na złomach " . Wleicy bedziesz trzymal taniego winiacza a w prawej swoj wózek , ażeby nie odjechał . :D
 

wAzUliniasz_(D)

Zbanowany
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
Sejm
Tak , bedziecie siedziec pod monopolowym , klnąć ile wlezie i mówic zdania w stylu "Te Jonek słuchej , bo siedzisz w temacie . Za ile u was skupują aluminium na złomach " . Wleicy bedziesz trzymal taniego winiacza a w prawej swoj wózek , ażeby nie odjechał . biggrin.gif

Dokłądnie tak będzie!!!
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
o wózek to się nie martw...ma ręczny hamulec....a co do opierd***nia się to każdy ma do tego prawo! i nikt nam go nie odbierze bo to jest pierwotne prawo każdego człowieka! ave!
 

osochoshi

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
104
Punkty reakcji
7
Jean_Francisco_Rodrigues. Zacznij urządzać marsze równości i tolerancji (i czego tam jeszcze :lol:) póki te orgietki w modzie. Nie przegap. To jest życiowa szansa!
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Miliarder przechadzał sie po swej prywatnej plaży i spotkał na niej zawiniętego w gazety, brudnego i wychudzonego człowieka, leżącego sobie pod palmami. Pochylił sie nad nim z troska i spytał czemu nie chwyci się żadnej pracy. Przecież cos zarobi, po latach coraz wiecej a za jakiś czas będzie go stać na prywatną plażę z palmami, pod którymi można sobie poleżeć i nic nie robić. Biedny człowieczek uśmiechnął sie z politowaniem. "Po co mam się tyle napracować skoro bez tego też sobie leżę pod palmami". :papa:
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Kod:
Łona  > Biznesmen

Raz biznesmen szef siedmiu spółek, sześciu banków
Pięciu hoteli i czterech luksusowych kółek
Miał znajomych w AWS, mój Boże
Jednym słowem wiodło mu się nienajgorzej
Idylla - mogło by się wydawać
Z tym, że po:cenzura:dł na zdrowiu
Mo a w sumie to miał zawał
Wyszedł z tego, co miał nie wyjść, a jak?
Wziął go lekarz i powiedział tak:
"Panie, co tak spieszno panu z tą ciasną trumn¹?
Masz pan żonę, masz pan dzieci, weź pan urlop
Rzuć pan wszystko, serce może walnąć w każdej chwili
I :cenzura: na wakacje, nie wiem, do Brazylii!?"
Ziomek się przestraszył, w końcu zawał to nie katar
Wsiadł w samolot i na drugi koniec świata
A tam: spacer, relaks, joga, :cenzura: muje
Mówił "Tak, teraz odpoczynku potrzebuję"
Tu się rzecz komplikuje, bo po dwóch dniach lenistwa
Cała nadzieja na powrót do zdrowia prysła
Otóż była tam przystań, w tej mieścinie rzadkiej,
Na którą nasz bohater trafił przypadkiem
pomyślał: "O, tu ludzie pracy są też"
I podszedł do rybaka który chlał wino, zresztą piąte
Popatrzył i żeby zacz¹ć gadkę chyba, powiedział:
-No co tam słychać panie rybaku?
A rybak na to:
-A dobrze, dzisiaj rano wstałem
Odbiłem łódkę, trochę popływałem, :cenzura:
Przez godzinę wyłowiłem ryb z piętnaście
I odpoczywam sobie od południa tutaj właśnie
-Od dwunastej? - krzyknął biznesmen - Od dwunastej już masz wolne?
-A co? Si¹dę tu gdzieś i wino :cenzura:nę
Biznesmen chociaż na wczasach poczuł się w żywiole:
-Pozwolisz, że dam ci radę...
-A co? Pozwolę!
-Jak to :cenzura:? O dwunastej dzień pracy skończony?
Przecież mógłbyś zarobić więcej, tylko pomyśl!
Połowiłbyś od rana, aż do chwili kiedy słońce znika
I po tygodniu miałbyś pana pomocnika
Po miesiącu kupiłbyś drugą łódkę, a potem trzecią
Po roku śmigałbyś pięknym miejskim kutrem
Później drugim, siódmym i tak dalej...
Stary, wielka firma - czy to nie brzmi wspaniale?
Tu rybak przerwał:
-Panie, muszę powiedzieć, że pomysł niezły
Ale ze mną co bedzie?
-Jak to co? Będziesz odpoczywał sobie!
-Tak? No a co ja teraz robię?


http://www.uploading.com/?get=W8149JQO
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Jean_Francisco_Rodrigues. Zacznij urządzać marsze równości i tolerancji (i czego tam jeszcze :lol:) póki te orgietki w modzie. Nie przegap. To jest życiowa szansa!
Chciałeś może powiedzieć, że publiczne i pokojowe demonstrowanie swoich poglądów jest czymś złym?
puk... puk...!
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
ja uważam prze propagowanie zachowań homoseksualnych jest czymś złym!
wogóóóóle to myślę ze ci biedni ludzie stają się homoseksualistami z przepracowaniaa....dlatego kto się leni ten zdrowy będzie po wieki wieków! amen!
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Jean_Francisco_Rodrigues, piszesz tak, że nie wiem czy jesteś za czy przeciw. Domyślam się, że homoseksualizm według Ciebie jest wynikiem nadmiaru pracy a leniwych to nie dotyczy. OK. To Twoje zdanie?
 
Do góry