Brak akceptacji w ciąży

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Jestem realistką. I wierzę tylko w to co można udowodnić. Istnienia Boga nie udowodniono, nie ma namacalnych dowodów, to tylko bajki, które kościół wymyślił na poczet swoich własnych korzyści. No ale mniejsza z tym... W dział religia nie wchodzę, nie mam takiej potrzeby.

To, ze cos nie ejst namacalne to wcale nie oznacza, ze nie istnieje. Nie wszystko da sie wytluamczyc rozumowo. Gdyby sie dalo wszystko wylumaczyc rozumem, to moze rzeczywiscie bylby to dowod ze Bog nie istnieje. Ale jest jeszcze tyle spraw na ziemi, ktorych nie da sie objac rozumem, ze... ja mocno wierze, ze Bog istnieje i swoim umyslem przebija nas znacznie .
Tyle.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
To temat o ciąży a nie o religii, prosze wrócić do właściwego tematu albo posypią się ostrzeżenia za offtop.
 
K

kinga_sc

Guest
Pomijając temat religii. Doła można złapać po porodzie. U mnie na oddziale dwie kobiety złapały taką depresję z powodu wyglądu, że odtrąciły aż dzieci.
 

tyna.jedyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wielkopolska
depresja po porodzie zdarza sie dosyc czesto, ale szybko znika ;) trzeba mieć tylko dobre wsparcie ;)
mnie osobiście kobiety w ciązy baaaaaardzo sie podobaja bez wzgledu na to czy są w dresie czy elegancko ubrane;)
moja mama w ciąży ze mną wyglądała jak slonica - sama tak o sobie mówi - ja na pewno będę wyglądać podobnie ale to tylko kilka miesięcy:) teraz udało mi się zrzucić 18 kg i to jest mój zapas który mogę przyjąć w ciąży - czyli będę tak wyglądać jak w momencie, w którym poznał mnie mój mąż :)
 
Do góry