Błagam Pomózcie - Szukam Mieszkanka W Krk

ewelina178

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
Kasiu nie interesuje mnie z kim sie zgadzasz a z kim nie!! Zreszta juz znalazłam dosyc fajne oferty i juz umówiłam sie na obejrzenie mieszkanka i wasze przypuszczenia co do mieszkan nie potwierdziły sie :D a ogłoszenie które tutaj zamiesciłam miało mi tylko pomóc ewentualnie,nigdy nie zaszkodzi gdziekolwiek go zamiescic! A po drugie to to ogłoszenie pomogło mi w znalezieniu wspólokatorów! I to dla takich własnie ludzi je tutaj zamiesciłam a nie dla takich które chca sie wypowiedziec ani troche nie pomagajac.Pozdrawiam. :p
 

kasia86

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
268
Punkty reakcji
0
A mnie nie interesuje, ze ciebie nie interesuje... <joke> - dziecinada!

Zamieszczając cos na FORUM musisz liczyc sie z tym, ze inni beda to komentowac.
 

ewelina178

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
a mnie nie interesuje ze Ty mówisz ze Ciebie nie interesuje ze mnie nie interesuje :p aaa zreszta piszcie sobie,wypowiadajcie sie,róbcie co chcecie.Ja dziekuje osobom które mi pomogły a pomogły mi osoby ,które wcale nie wypowiadały sie tylko napisały prywatne wiadomosci i to one były konkretną pomoca,takich osób szukałam i to forum mi bardzo pomogło!!!! A wy wchodzcie sobie tutaj,czytajcie,komentujcie i tak to bezsens... :lol: papa
 

ewelina178

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
ZNALAZŁAM MIESZKANKO I TO NAWET SPROSTAŁO MOIM OCZEKIWANIOM BARDZIEJ NIŻ MYSLAŁAM :p MA SIE SZCZESCIE W ZYCIU :] :D :) :p
 
Do góry