Błagam Pomózcie - Szukam Mieszkanka W Krk

ewelina178

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
Szukam jakiegos skromnego mieszkanka w krk.Wybieram sie tam na studia i poszukuje z kolezanka jakiegos lokum.Przydałayby sie jeszcze jakies 2 osobki zeby wspólnie zamieszkac,ze wzgledu na koszty.Mieszkanie w krk kosztuje na miesiac z tego co wiem ok 800 zł,wiec w cztery osoby nie byłoby tak zle a przy okazji weselej by było :) Błagam pomózcie jesli wiecei cos na temat mieszkan,najlepiej gdzies blisko rynku albo blisko jakichs przystanków cos takiego zeby bez problemu wszedzie szybko sie dostac :) z góry dzieki i błagam piszcieeeeee pozdrowionka narzie wszystkim hehe :]
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
hmm.. mieszkanie w Kraku za 800 zl na 4 osoby? :eek: chyba, że nie policzylaś oplat...:p
ogolnie to najlepiej wejdz na strone uniwerku, tam na pewno jest jakies forum i na pewno mozna znalezc cos o mieszkankach;)
ale szczerze? Twoje wymagania wydają się być troszkę większe od ceny, jaką podałaś, ja co prawda mieszkam w Toruniu, a to jest miasto mniejsze niż Krak, i u mnie mieszkanie dla 4 osób, blisko rynku kosztuje więcej niż 800 zł :(
dlatego radzę się rozglądać, poszukaj jakichś stron w google'ach, jest mnóstwo ogłoszeń;)
życzę powodzenia ;)
 

ewelina178

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
no wiesz wiem po ile sa mieszkania w Krk bo juz to sprawdzałam mniej wiecej i wachaja sie w granichach 800 zł na miesiac:) kawalerki ok 400 - 500 zł,nie wiem jak jest w Toruniu ale w Krk tak jest i to mieszkania bardzo blisko rynku:) a moje wymagania nie sa duze:) wierz mi:) Pozdrowionka papa
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
no wiesz wiem po ile sa mieszkania w Krk bo juz to sprawdzałam mniej wiecej i wachaja sie w granichach 800 zł na miesiac:) kawalerki ok 400 - 500 zł,nie wiem jak jest w Toruniu ale w Krk tak jest i to mieszkania bardzo blisko rynku:) a moje wymagania nie sa duze:) wierz mi:) Pozdrowionka papa

heej, no to sie ciesze, nie mialam zamiaru sie wymadrzac, tylko pomoc.. ;)
w takim razie poszukaj na tym forum studenckim uczelni, na pewno jest tam duzo ogloszen:)
pozdrawiam..
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
no ja nie wiem czy w kraku sa tak tanie mieszkania i do tego przy rynku bo ostatnio szukalysmy z kolezanka to w mieszkaniach studenckich miejsce w dwupokojowym przy 4 osobach nie schodzi ponizej 250 zl z oplatami
moze i sam czynsz tyle wyniesie ale jeszcze trzeba do tego doliczyc prad gaz smieci itd
 

ewelina178

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
hmmm....Wiecie co moja kolezanka która studiuje w Krk wynajmuje mieszkanie 2 przystanki tramwajem od rynku i płaca w 4 osoby za dosyc przyzwoite mieszkanko 800 zł na miesiac wraz z mediami i z wyposazeniem czesciowym,wiec jak widac ja nie mam znowu az tak duzych wymagan . Kolezanka która poszukuje ze mna tego mieszkania ma chłopaka z Krk i powiedział ze jesli potrafi sie szukac to nie ma problemu ze znalezieniem mieszkania które by nam odpowiadało,bo tam az roi sie od mieszkan dla studentów i to Ci co chca wynajmowac te mieszkania sami wychodza z propozycja , a potargowac tez sie zawsze mozna...Narazie nie zaczelam tak na powaznie szukac,ale mam nadzieje ze to forum troszeczke mi pomoze ..moze znajdzie sie tutaj osóbka która zamiast wyrazania swoich mylnych opinii pomoze mi w znalezieniu ;)
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
hmmm....Wiecie co moja kolezanka która studiuje w Krk wynajmuje mieszkanie 2 przystanki tramwajem od rynku i płaca w 4 osoby za dosyc przyzwoite mieszkanko 800 zł na miesiac wraz z mediami i z wyposazeniem czesciowym,wiec jak widac ja nie mam znowu az tak duzych wymagan . Kolezanka która poszukuje ze mna tego mieszkania ma chłopaka z Krk i powiedział ze jesli potrafi sie szukac to nie ma problemu ze znalezieniem mieszkania które by nam odpowiadało,bo tam az roi sie od mieszkan dla studentów i to Ci co chca wynajmowac te mieszkania sami wychodza z propozycja , a potargowac tez sie zawsze mozna...Narazie nie zaczelam tak na powaznie szukac,ale mam nadzieje ze to forum troszeczke mi pomoze ..moze znajdzie sie tutaj osóbka która zamiast wyrazania swoich mylnych opinii pomoze mi w znalezieniu ;)

ok, mylę sie, ale podałam ci przecież stronki, jeśli to nie jest pomoc, to ja już nie wiem.. sprawdzalaś je chociaż? chciałam dobrze i chciałam ci pomóc tylko...
 

ewelina178

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
oki :D wiem i dzieki za te stronki :) naprawde sorki jesli Cie uraziłam ;) za chwilke je sprawdze ;)
 

kasia86

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
268
Punkty reakcji
0
no wiesz wiem po ile sa mieszkania w Krk bo juz to sprawdzałam mniej wiecej i wachaja sie w granichach 800 zł na miesiac:) kawalerki ok 400 - 500 zł,nie wiem jak jest w Toruniu ale w Krk tak jest i to mieszkania bardzo blisko rynku:) a moje wymagania nie sa duze:) wierz mi:) Pozdrowionka papa

mieszkam w krakowie i ci powiem, ze grzeczny, niepalacy i nie sprawiajacy probolemow student moze znalezc pokoik za 400-500zl, ale to jest cena BEZ OPLAT

twoja kolezanka miala farta, moze tobie tez sie uda....
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
ewelina178 radze ci sie szybko za szukanie wziaść zanim beda kto sie dostal do akademików bo potem bo szybciutko wszystko zniknie a tak juz masz zaklepane, wiem jak to wyglada 2x to przechodzilem ale we wroclawiu.
 

ewelina178

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
no to nie wiem ,ale szperałam troszke w necie i mozna znalesc dosyc przyzwoite mieszkanka od 200 - do 350 zł za osobe ,wiec chyba troszke przesadzacie! Nie wiem ja licze ze cos takiego uda mi sie wynajac ,jestem dobrej mysli,ja patrze na to raczej pozytywnie:)a z tego co widziałam w ogłoszeniach to ludzie maja duzoooo wieksze wymagania ode mnie - naprawde!! i jakos udaje im sie te mieszkanka znalezc takze nie jest tak zle....A kiedy sa te listy kto sie dostał do akademików????
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
SZUKAM MIESZKANKA - NADAL AKTUALNEEE!!!!!
kobieto, to szukaj ogłoszeń, dzwoń, dowiaduj się. no bo chyba my tego za Ciebie nie zrobimy, hmm? <_<
pisałaś, że znalazłaś oferty,które ci odpowiadają, no to dalej, ruszaj do boju:)
ponownie piszę, że w internecie jest mnóstwo ogłoszeń, sama stwierdziłaś, że chyba sobie coś wymyślamy z tymi cenami, więc chyba sama najlepiej wiesz, czego chcesz;) radzę się pospieszyć, bo sierpień już się kończy, a we wrześniu trudno znaleźć coś okazjonalnie..
życzę powodzenia w szukaniu :D

ps. to jeszcze nic nie znalazłaś?? :>
 

ewelina178

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
nie mam najmniejszego zamiaru prosic kogokolwiek zeby to za mnie zrobił. Posłuchaj ,jesli nie masz zadnego mieszkania na oku w krk albo sama nie chcesz np.mnie takiego mieszkania wynajac to prosze Cie nie wtracaj sie ,bo napisałas juz tutaj pare postow a jeszcze zaden mi nie pomógł.Zamiesciłam tutaj to ogłoszenie zeby znalazł sie ktos kto moze chce wynajac mieszkanie studentom i trafi na moje ogłoszenie,a nie po to zeby takie osoby jak Ty pisały jakies głupie komentarze. I nie tłumacz sie ze chciałas pomóc,bo nic z tej Twojej bezsensownej pomocy nie wynika. To moja sprawa w jaki sposób szukam mieszkania i kogo prosze o pomoc,wiec sie nie wtracaj! Nie masz mi nic do zaoferowania ,wiec nie wypowiadaj sie wiecej,bo to jest conajmniej smieszne!! Pozdrawiam.
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
nie mam najmniejszego zamiaru prosic kogokolwiek zeby to za mnie zrobił. Posłuchaj ,jesli nie masz zadnego mieszkania na oku w krk albo sama nie chcesz np.mnie takiego mieszkania wynajac to prosze Cie nie wtracaj sie ,bo napisałas juz tutaj pare postow a jeszcze zaden mi nie pomógł.Zamiesciłam tutaj to ogłoszenie zeby znalazł sie ktos kto moze chce wynajac mieszkanie studentom i trafi na moje ogłoszenie,a nie po to zeby takie osoby jak Ty pisały jakies głupie komentarze. I nie tłumacz sie ze chciałas pomóc,bo nic z tej Twojej bezsensownej pomocy nie wynika. To moja sprawa w jaki sposób szukam mieszkania i kogo prosze o pomoc,wiec sie nie wtracaj! Nie masz mi nic do zaoferowania ,wiec nie wypowiadaj sie wiecej,bo to jest conajmniej smieszne!! Pozdrawiam.

:/
po pierwsze to jeśli chciałaś zamieścić ogłoszenie, to trzeba było napisać ogłoszenie. a poza tym, jeśli myślisz, że ktoś łaskawie przyjdzie na forum i spyta, czy nie chcesz się przypadkiem wprowadzić do jego mieszkania, to się mylisz :lol: tak czy siak napisałam to bardziej w formie żartu, bo zdaję sobie sprawę z tego, że wcale nie miałaś zamiaru proszenia kogoś, by cię wyręczył :p
masz racj,e teraz to już nawet chęć pomocy i rady mną nie kieruje, tylko zwykłe zwrócenie ci uwagi na fakt, iż podałam ci stronki, to miała być pomoc i rada, by szukać już teraz, bo potem ciężko coś znaleźć.
dlatego już nie będę się wtrącać, bo widzę, że sama pozjadałaś wszystkie rozumy i wiesz, co robić.
a to, że żaden z moich postów ci nie pomógł to już nie moja sprawa.
szukanie mieszkania to rzecz czynna, a nie biadolenie w sieci, że się szuka. masz pełno portali, na których mogłabyś zamieścić ogłoszenie. poza tym pisałam w dobrej wierze, bo wiem, że będziesz teraz na 1 roku i przydałaby ci sie porada kogoś, kto już to przechodził.
nie będę się więcej wypowiadać, bo szkoda słów....
Powodzenia (mimo wszystko) Zosiu-Samosiu, jak znajdziesz jakieś mieszkanie, daj znać;)
i możesz mieć gdzieś moje komentarze, ale po to jest forum, bym miała prawo się wypowiadać...
nie oczekuję wdzięczności za pomoc (te strony, ktore podałam mogłaś sobie znaleźć i beze mnie), ale najpierw piszesz mi:

"oki wiem i dzieki za te stronki naprawde sorki jesli Cie uraziłam za chwilke je sprawdze "

a potem twierdzisz, że to bezsensowna pomoc, także... :p

idę sobie, a co! :p :phi:
 

ewelina178

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
no masz racje idz sobie i nie wtracaj sie!!!
to Ty uwazasz ze zjadłas wszystkie rozumy,bo ja nigdy w ten sposób o sobie nie myslę i doskonale wiem ze czesto sie myle,ale w tym temacie akurat troche juz szperałam i tylko ja wiem czy juz szukałam ,czy cos robiłam w tym kierunku i wogóle ,więc ,,pomocna,, kolezanko poradze sobie bez Twoich bezsensownych porad i głupkowatych komentarzy!
 

kasia86

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
268
Punkty reakcji
0
zgadzam sie z jenndor

a poza tym to nie wiem po co tu ogloszenie...
jakie sa szanse na to, ze ktos kto ma do zaoferowania mieszkanie w krakowie wejdzie na ogolnopolskie forum do dzialu studia? i bedzie szczesliwy, ze cie znalazl...

jak ktos ma do zaoferowania mieszkanie to daje ogloszenie w gazecie albo jakims portalu internetowym i czeka na odzew... a jesli mialby takie dobre warunki jak oczekujesz w tak niskiej cenie to ludzie waliliby do niego drzwiami i oknami... i zaraz ogloszenie byloby juz nieaktualne.
 
Do góry