Bląd Pasemka Na Włosach Ciemny Brąz

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Efekt wcale nie musi być taki jak na fotce wyżej, bo to zależy od tego jaki "wzró" pasemek Ci zrobi... a niektóre wcale nie wyglądają źle :)
 
M

madulka

Guest
YOoooo...słuchajta mnie ludy !!:p niedawno zafarbowałam włosy na ciemny braz,,,masakra nie bylo zle ale wczesniej byly takie słodkie jasniutkie ze Hey...odbiło mi ///fakt...bo nie ma to jak blondynki...nio wiec jakis miesiac temu zdecydowałam sie na zrobienie kilku pasemek a ile mnie to nerwów kosztowało...kupiłam farbe nie uwierzycie JOANNE,,,ale avangarde blond do ciemnych włosów,,,pasemka robiłam na sreberka bio mam krootkie włosy< ale teraz bede robić przez czepek poczym nałoze na to srebrną folie i podgrzeje suszarką> ostatnio tesh suszyłam suszarką rozjaśniacz trzymałam na włosach jakieś 1.5 godziny cud żyją i sie mają swietnie....pasemka wyszły jaśniutkie i śiczne...ZERO rudego czy żóltego....jest rewelka ...DO ODWAZNYCH ŚWIAT NALEŻY MOJE PANIE
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Ja zostanę przy swoich blond.


Dowiedziałam się od Marysi, mojej koleżanki że najlepszą farbą jest Shwarzkopt, Palette blond, a dokładnie to EASY STRANDS! Marysia sobie nią robi i uniej wygląda to powalająco!
Wypróbujcie, może się uda!
Wygląda to tak jak na zdjęciu.
Jak wam się podoba?
Mnie bardzo!
Marysia ma właśnie takie włoski.
No właśnie!
Są przepiękne!
Super sprawa, polecam bo widziałam!
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja tez zrobilam :p moze nie mam czarnych wlosaow ale ciemno brazowe
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja mam naturalne czarne włosy.... Farbowane wielokrotnie raz na braz raz na czarno.... poszłam do fryzjera i co zrobiłam sobie bląd pasemka wyszły jasne... Takie jakie pokazałam...
Ostatnio robiłam włosy że konce czerwone... wiec na poczatku trzeba na blad przefarbowac i tez był blad jasny....
Jak pojdziesz do dobrego fryzjera to ci zrobi... dobrze... :]
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
jak byłam u fryzjerki żeby mi zrobiła pasemka (mam włosy czarne po farbowaniu) to mi zrobiła że najpierw były miedziane pasemka a potem to pomarańcz, róż, normalnie kolory tęczy wyszły... :/ a jak chodziłam po innych to mówiły ze sie nie podejmą bo nie wyjdzie :/
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
U nas jakos robią.... A jesli by nie wyszło to one by musiały to poprawić...
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja robilam sobie pasemka jak jeszcze mialam naturalne cieeemne brazowe.... I wyszedl mi bardzo ladny blad :] ale chyba tez dlatego, ze moje wlosy lapia wszystkie farby :]
 

EspertOdWłosow

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
NIGDY na wlosach farbowanych na ciemno nie wyjda jasne pasemka,nawet gdybys zastosowala wode utleniona 12% do rozjasniacza,nie ma szans na to by wyszly jasne,ciemny braz podchodzi pod czarny, nalozysz rozjasniacz to wyjda albo rudE albo po ciaglym rozjasnianiu jasny pomarancz. .Jedynie mozna tak zrobic gdy pierw zrobimy pasemka na folii,nastepnie na calosc nalozymy ciemny kolor. Jedyny sposob
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Lepiej jest najpier rozjaśniaczem a dopiero później pasemka. Z brązu na blond jest strasznie ciężko uzyskać. I też w 99% nie wychodzi.
Albo jeszcze możesz udać się na dekoloryzację do fryzjerki :D
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
NIGDY na wlosach farbowanych na ciemno nie wyjda jasne pasemka,nawet gdybys zastosowala wode utleniona 12% do rozjasniacza,nie ma szans na to by wyszly jasne,ciemny braz podchodzi pod czarny, nalozysz rozjasniacz to wyjda albo rudE albo po ciaglym rozjasnianiu jasny pomarancz. .Jedynie mozna tak zrobic gdy pierw zrobimy pasemka na folii,nastepnie na calosc nalozymy ciemny kolor. Jedyny sposob
Bzdura! Wszystko zależy od rodzaju użytej farby(tej na ciemno). Przy agresywnej, jak dawna Palette(teraz nie wiem, bo od dawna nie używam) faktycznie może nie wyjść. Przy mniej agresywnej farbie, np. Loreal powinna normalnie zejść przy dekoloryzacji. Ważna tez jest kondycja i specyfika włosów.
Często zmieniam kolor włosów- całych, nie tylko pasemek. Bez problemu udaje mi się zejść z ciemnego, farbowanego brązu do platyny. To oczywiście proces, ale da się bez uszczerbku na włosach.
Robię to sama, bo po prostu lubię i mam w tym wprawę. W tej chwili mam półdługie włosy jasny blond. Dwa tygodnie temu miałam jeszcze ciemny, farbowany brąz, wcześniej rudy. Mam włosy do ramion.
Podstawowa zasada- nie farbować na czyste włosy, nie niszczą się tak. Zachowywać odstępy czasowe i stosować odżywki/maski.
Tym bardziej na pasemkach powinno wyjść. W każdym razie ryzyko niewielkie. Najwyżej nie wyjdzie/nie wyjdzie za pierwszym razem i trzeba będzie powtórzyć. Zawsze można z powrotem ufarbować na ciemny.
Zejście z ciemnego koloru może wymagać wstępnej dekoloryzacji i przemęczenia się przez tydzień/dwa w jaskrawym odcieniu, nim położy się docelową farbę. Można w międzyczasie zastosować toner/zmywalną płukankę/ niebieski szampon dla złagodzenia ,,jarzeniowego'' efektu. Ważne by przed właściwą koloryzacją już tego na włosach nie było.
Trzeba też pamiętać, że włosy u nasady rozjaśniają się szybciej, niż na pozostałej długości, więc tam farbę/rozjaśniacz nakłada się kilka minut później, żeby krócej oddziaływała na włosy.
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ale macie problemy kobietki hihi : D ja mam wszystkie siwe wlosy juz ... farbuje sobie odrosty kolor zblizony do mojego naturalnego :) Mam zamiar ogolic sie na lyso bo juz mam dosc tego farbowania
 
Do góry