Bląd Pasemka Na Włosach Ciemny Brąz

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Jakiś miesiąc temu zafarbowałam włosy na ciemny brąz, mi w sumie się podoba. Wreszcie mam jeden kolor włosów, tak cały czas miałam pasemka.
Jednak mojemu chłopakowi się to bardzo nie podoba i prosi mnie bym zrobiła sobie znowu pasemka.
kumpele w klasie mówią mi to samo.
No cóż w końcu to jemu chce sie podobać.

Byłam u fryzjera, nawet u specjalisty. Pytałam i powiedział, że by wyszedł jasny, ale nie wiadomo jaki.

Robił już ktos może bląd pasemka na farbowanym ciemnym brązie?
Myslę, że tylko osoby z doświadczeniem będą wiedziały coś na ten temat.
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Bląd Ci nie wyjdzie na pewno, ja miałam robione, to w sumie jest w dwóch fazach, w pierwszej wychodzą miedziane pasemka, później po kolejnym farbowaniu, czyli po jakichś 3-4 tyg niby wychodzi bląd, ale nie jednolity, połowa pasemek jest bląd, a niektóre niestety wychodzą pomarańczowe a nawet coś pod różowy....
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Fajnie, teraz to już nie wiem czy rysykować.
chłopak chyba będzie musiał sie przyzwyczaić do ciemnych :p
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
hehe ja po tych eksperymentach zostałam przy ciemnych :p chociaż dalej myślę co by tu wykombinować żeby coś zmienić... :p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
a ja Wam poowiem,z ę nie frbowane, tylko naturalne mam i jak sobie palnęłam :D koncówki na blond :D to miałam normalne, ale w koncu nie farbowane....
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Jakis czas temu robilam kolezance pasemka jasne blond na wlosach ciemnych brąz, nie chce Cie straszyc ale wyszedl z tego kolor prawie rudy :D ale kazdy włos jest inny i inaczej przyjmuje tą farbę :) jak zrobisz to napisz mi jak Ci wyszło :) pozdrawiam :)
 

DelFi

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
o! stamtąd!
ja mam ciemne wlosy, a pasemka wyszly bielutkie ;] hyhy wygladalam jakbym sie siwa zrobila ;-) no, z ta tylko roznica ze mialam robione na naturalnych... ale jesli pasemka zrobisz mocnym rozjasniaczem, to mysle ze powinien wyjsc blond.. ;] powodzenia :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
tak, rozjaśniacz, dobra farba, raczej wyjdzie, mi strasznie blond- aż własnie białr, tlenione :p wyszły koncówki se zrobiłam :D
 

Yasmine

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Moja kumpela ma bardzo ciemny brąz
ale to byl naturalny :>

Na farbowanym ciemnym brazie wychodzi rosjasniaczem rudym. Aby byl blond trzeba rozjasnic kilka razy i wychodza masakrycznie zniszczone wlosy.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Zawsze jesli nie wyjdzie, mozna z powrotem na ciemny braz przefarbowac ;)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
musi by też odpowiednia (porządna) farba i doświadczony fryzjer, ale niestety słono to Cię może kosztowac :/
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
jeżeli chodzi o rozjaśniacz to ja własnie nim miałam robione...potem farbą... porażka :p
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Na farbowanym ciemnym brazie wychodzi rosjasniaczem rudym.
Nie zgodzę się... poprostu trzeba iść do dobrego fryzjera i mieć odpowiednie rozjasniacze.... wiem coś o tym, bo mam w rodzinie fryzjerów i się obracam między "farbami"...

Acha i nawet nie próbujcie rozjasniać włosów JOANNĄ, bo ona "nie wie kiedy przestać rozjaśniać" i pali włosy.... :/
 

Yasmine

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
37
mieć odpowiednie rozjasniacze
no na takie jeszcze nie trafilam :).
Mojej kolezanka ktora ma ciemny braz fryzjerka w ogole nie potrafila rozjasnic. Nic jej nie chcialo ruszyc.
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Ja akuracik blondyna jestem, ale mam koleżankę Małgośkę ( wiek -25) i ona dwa lata temu zrobiła sobie na swoich naturalnych ( ciemny brąz) blond pasemka. Udało się , oczywiście. Pasemka były jasne. Takie jakie to zwykle blond. Wyszło niby ładnie, bo pasemka miały ładny kolor, ale jakoś tak dziwnie komponowały się z ciemnymi włosami. No cóż. Moje zdanie jest takie, a nie owakie na jasne pasemka przy ciemnych włosach.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja mam ciemne brazowe wlosy i chcialam sobie zrobic blond pasemka to mi siostra pwoiedziala ze mi wyjda jasny braz to nie wiem...
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
No to musisz rozjaśniaczem. Widzisz zdjęcie które dodałam? Taki będzie efekt. Mi osobiście nie podoba się aż tak strasznie, ale jest OK.
 
Do góry