Benzydamina(Tantum Rossa);p

fifi66

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
śląsk
Z tego co mi wiadomo nie warto nawet próbować benzydaminy.
To jest ochydne w smaku i wcale nie daje takiej fazy jak niektórzy piszą....
Lepiej jest jarnąć zioło, bo nie tylko halucynacje pierwsza klasa, ale nie jest Ci tak niedobrze....
Zastanawia mnie to że Cyga15 miał taki odlot. Kolesiu czy ty kiedykolwiek to brałeś?
Czy może to ci się przyśniło...
A może na każdego inaczej działa.... a ty i twoj qumpel macie takie "słabe głowy"...
Poza tym tego smaku nie idzie zaczuc czymkolwiek...... Bo na sama myśl o nim masz ochotę wszystko zwrócić..... :mruga:
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Poza tym tego smaku nie idzie zaczuc czymkolwiek

No to sie popisales... wystarczy benzydamine wrzucic w kapsulki i nie czujesz smaku.A co do twojej wypowiedzi to masz racje bo takie chaluny to chyba po 3-4 saszetkach.
 
C

creative

Guest
Po benzydaminie faza utrzymuje się nawet dobe! Większość osób mówi że benza jest gorsza od kwasa a w większości takie fazy to bad tripy więc bym nikomu nie polecał! Poryje wam psychike
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Jak zawienisz w chusteczke to i 3 dni masz faze... a ja po benzie takie nasilone fazy mam z 12 godzin a potem juz takie rozluzenienie raczej;] i ja po benzie mam same dobre tripy wystarczy dobre ekipa,przewodnik atmosfera i jets dobrze;] najgorsze dla mnie co moze byc to miec samemu faze po benzydaminie w ciemnym zamknietym pokoju....
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Jakoś nie wierzę, że po 1 saszetce miał takie jazdy :p Mój kolega po 2 miał tylko lekkie omamy słuchowe. Ale nie będę go oskarżał o kłamstwo bo może to prawda. W środę biorę 4 saszetki (mój pierwszy raz to będzie) i się okaże jak to zadziała:p
Powie mi ktoś ile to działa?? Bo o to się najbardziej martwię bo wezmę gdzieś o 15. I czy da się po tym zasnąć ?? Czy będę całą noc jakieś horrory widział??
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Jakoś nie wierzę, że po 1 saszetce miał takie jazdy :p Mój kolega po 2 miał tylko lekkie omamy słuchowe. Ale nie będę go oskarżał o kłamstwo bo może to prawda. W środę biorę 4 saszetki (mój pierwszy raz to będzie) i się okaże jak to zadziała:p
Powie mi ktoś ile to działa?? Bo o to się najbardziej martwię bo wezmę gdzieś o 15. I czy da się po tym zasnąć ?? Czy będę całą noc jakieś horrory widział??
A ja dam ci radę, zapal sobie zioło/ lub weź grzybki zamiast brać ten syf, trzeba filtrować itd... wiecej z tym zachodu niz tego wszystkiego. i z tego co tutaj niektórzy pisza smak okropny
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Nom jak się nie przefiltruje to słony smak. Zioło też mam zamiar w next weekend :p Ja to biorę po to, żeby przeżyć coś nowego :p Filtracja chyba nie jest aż taka męcząca. Bierzesz saszetkę po herbacie i wsypujesz do tego i lejesz przez chwilkę wodę i już. Smak to da się jakoś przeżyć :p A grzybki chyba jeszcze nie rosną dlatego muszę poczekać. Właśnie kiedy można spotkać łysiczki lancetowate ?? I zmieniłem plany biorę w niedzielę bo starsi jadą na ten weekend na wesele :p W sobotę hasz pewnie a w niedzielę benze bo babcia pójdzie do kościoła i będę miał gdzie filtrować :p Tylko powie mi ktoś jeszcze jak to długo trzyma. Czytałem, że do 8 godzin ale niektórych trzymało nawet 2 dni. Mam zamiar wypić to. I czy da się po tym zasnąć ;]
 
C

creative

Guest
ostrą fazę jest do 10godz. a dlikatna to chyba do 24 ale nie jestem pewien
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
kup ascorurtical i zapakuj w kapuslki to nie poczujesz smaku;] ja nie radze brac...bralem w sobote 1500mg i do tego z 9 piw i wczoraj w nocy mialem jakis schizy i nie moglem spac i dzis caly dzien chodze jak pijany i do tego mroczki przed oczami nie wiem co sie stalo.Ale nie poradzam ja juz nigdy wiecej tego go*** nie wezme.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
9 piw?! ;] Zwykle takich rzeczy nie łączy się z alkoholem. Ale czytałem na hyperrealu, że dobry jest mix benza i DXM czyli BXM :p
 

fifi66

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
śląsk
ostrą fazę jest do 10godz. a dlikatna to chyba do 24 ale nie jestem pewien
Moja qumpelka brała prawie całą saszetke i nic jej nie było. Ja próbowałam około 2 saszetek, bo byłam strasznie ciekawa i teraz żałuje. Moja faza trwała od około godziny po do 3 godzinek.
Tyle po tym mi przyszło że całą noc nie mogłam zasnąć i na poczatku nie czułam smaku- mogłam solic i słodzic ile wlezie. Nie mam zamiaru próbowac znowu.
Nastepnego dnia na mysl o tym specyfiku było mi tak nie dobrze, że prawie sie zrzygałam. Jak pisałam wcześniej nie polecam <_<
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
9 piw?! ;] Zwykle takich rzeczy nie łączy się z alkoholem. Ale czytałem na hyperrealu, że dobry jest mix benza i DXM czyli BXM jezyk.gif

Wlasnie ze w sumie dobrze reaguja z alkoholem;p Ale chyba za duzos kutkow ubocznych nie polecem;p Zawsze jak schodze z benze mam strasznie sucho w ustach niezaleznie ile bym pil;/
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
No ale bez przesady z alkoholem potem nic nie będziesz pamiętał i co?? :p Chociaż po benzie i tak się ma dziury w mózgu :p jeszcze 2 dni i spróbuję.
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
No ale bez przesady z alkoholem potem nic nie będziesz pamiętał i co?? jezyk.gif Chociaż po benzie i tak się ma dziury w mózgu jezyk.gif jeszcze 2 dni i spróbuję.

benza i tak z 5-6piw to dobra mieszanka;] mowie tak okolo 1250 mg benzy:) ja juz wiecej tego nie zammierzam brac;p bo do tej pory mam mrockzi przed oczami i jestem nie obecny.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
pisałem, że z kolegą biorę. czyli po 4 na jednego. Na hyperrealu koleś opisał swoje 21 godzinne przeżycia po 6 saszetkach nie poj**ało mnie :p Spoko opowiem wam;] Idę do kumpla bo ma wolną chatę i jak wezmę już to wam napisze a potem opisze co się działo :p Tylko kurde czy ja pamiętam hasło na moje konto?? ;] Koledze już wkręciłem, że jak będzie do domu wracał to se wkręci, że już pociąg przyjechał, wejdzie do niego a to halun :p spada na tory a tutaj nadjeżdża prawdziwy :p :p Zejdzie do 20 jak wezmę o 11 ?? :p Acha jak możecie napiszcie mi jakiś porządny sposób ekstraktacji wodą. Bo jak mój kolega robił noto coś mu nie wychodziło jak robił z saszetką od herbaty to potem nie mógł tego proszku do wody. A po za tym skleiła mu się ta saszetka i nie mógł jej rozerwać :p Jak będzie fajnie to trip pojawi się też na hyperrealu :p Kurde przez cały dzień jestem podekscytowany jak nigdy :p Nie mogę się doczekać ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] Se nie wyobrażam jak te haluny mogą wyglądać :p Nigdy nie miałem halucynacji więc nie wiem ;] Się jutro okaże(mam nadzieję :p)
Ps. Znalazłem już swoje ulubione działy na forum :p:
- używki i nałogi
- wpadki i historie (xxx)
- wasze doświadczenia (xxx)
- różności

Acha i mógłby ktoś zainteresować się działem Elektronika i mi pomóc?? Napisałem tam 2 tematy :p
Ps2. A tak po za tym to najlepsze forum na jakim kiedykolwiek byłem :p dobrze, że się tutaj zarejestrowałem :p
 

whythat

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
34
xD oby tak dalej, a będzie więcej chętnych na przeszczep nerek ;]
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Od kilku razy mi nerki nie wysiądą :p Nie mam zamiaru się uzależnić. Wystarczy mi uzależnienie od komputera i walenia konia :p Od walenia konia to nie czuje efektów ubocznych ale od komputera to mi wzrok wysiada :p
Hallo jak z tą ekstraktacją?? Biorę o 11 około ;]
Ps. Nawet nie zauważyłem a mam już na forum 39 postów. To prawie mój rekord na jakimkolwiek forum w życiu :p
 
Do góry