Benzydamina(Tantum Rossa);p

C

Cyga15

Guest
Słyszałem o benzydaminie od qmpli więc postanowiłem spróbować.Ja i qmpel kupilismy se po jedniej saszedce tantum rossa (500mg benzydaminy)2 innych qmpli towarzyszyli nam.Poszliśmy na mijscówke nieopodal osiedla usiedliśmy i rozmieszalismy z niewielką ilaścią wody saszetki,qmpel wypił pierwszy i powiedział że troche ślone ;] , przyszła kolej na mnie, było poprostu ochydne jakby pomieszać 4 łyżeczki soli z wodą i czymś ohydnym,alen ie mowa tu o smaku.Mnie chyciła po 1 minutacch,czyłem sie jak po 3 browarach więc było fajnie ;) obok lasu na boisku zobaczyłem pierwszą halucynacje , była to starsza pani która patrzyła się nam nie jakby chciała mnie zabic.......póżniej już chodziłem cały zdyrany i trzęsłem sie, widziałem człowieka wq niebieskiej kórtce który czytł książke,gdy weszliśmy do lasy użałem coś bardzo zabawnego , dwóch murzynów przebranych za mikołaji wiszących dogóry nogami na drzewie xDDw lesie widziałem ciała zmarłych żołnierzy, rózne zwierzęta np latające ryby ;d.Usiedliśmy na pnich w środku lasu i zobaczyłem małpke w czapce św mikołaja która robiła na drutach XD kilka razy zoaczyłe jeszcz kilka razy tą starą babcię ale tym razem patrzyła się na mnie przez lornetke xDD więc miałem ubaw, a pozatym gadałem tak szybko że nie dało sie mnie zrozumieć lawijałem byle co xD. Co do halucynacji to jeszcze widziałem zakonnice przy ołtarzu,telewizor w tórym leciały kreskówki,św mikołaje wszędzie latały itp ;] W nocy....poprosu nie da się zasnąć nie spałem do 8 rano,nie czułem głodu a tak ogulnie to miałem halucynacje przez ok 14 godzin ( a słyszałem że działa do 12 godz ;] ).


Co do smaku to polecam zaraz po wypiciu zjeśc jakiś owoc najlepiej gruszke,popić durzą ilością wody lub orężadą,jeżeli ktoś pali to papieros działa idealnie na zabicie smaku ;] jeszcze dobrze wziąśc gume i po minucie nie czuć smaku xD.

No i oto moja pierwsza przygoda z benzydaminą xD (a było ich 3) ogulnie ot bardzo polecam,jedyną wadą jest smak,ale halucynajce genialne ;d .
 
C

Cyga15

Guest
tyś chyba tego nie brał nigdy. powiedzmi pokiego miałbym kłamać na forum ?? możeszm i nie wieżyć ale wiem jakie miałem wazy.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
No nawet niezła przygoda to co opisałeś... Ja nawet tak nie mam jak się upale ... ! Gdzie to można kupić ?
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
No nawet niezła przygoda to co opisałeś... Ja nawet tak nie mam jak się upale ... ! Gdzie to można kupić ?


no i mamy kolejny przykład naiwności SADA !

jakby to było fajbne to by było w sprzedarzy u dilerów :) proste;

koleś po prostu ma bujna wyobraźnie - nie raz słyszałem jak to jakiś ojcieć w lato śnieg z balkonu odgarniał bo zjadł pizze z grzybkami;

tak się składa że zibeny osobiści kilka razy jadłem i podziwiam ludzi co tworzą takie debilne historie;
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Aha to niezły ten koleś jest ... Skąd mogłam wiedzieć pierwsze słyszę o tym ... A jestem tu chyba po to żeby gadać z ludzmi na różne tematy ... Więc nie wiem to pytam chyba mi wolno ? ? Co nie ?
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
tak SADA - zapamiętaj sobie raz na zawsze - narkotyki już zostały odkryte i wszytkie które nieźle działają są u lokalnych dilerów: )

a takie wynalzki jak tu podane i inne w postaci syropów czy jeszcze bóg wie co to shit 1-szej wody;

Po co próbować jakieś gówna jak można przypalic lub wciągnąć koks - który zawsze FAJNIE działa...

nic lepszego osobiście niegdy nie brałem od marihuany ... no może crack raz paliłem - ale tylko raz więc to za mało żeby powiedziec że lepszy - choć po nim było R E W E L A C Y J N I E przez wilekie R
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
No więc pytac moge nikt mi nie zabroni :] A że ktoś jest mądrzejszy ode mnie to tylko pozazdrościć :]

A co do marihuany to niczego sobie ;)

A jesli chodzi o głowny temat... To zawsze można spróbować czegoś nowego... Ale tego raczej nie będę :]
 

zaba1241

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L
Nie wyobrażam sobie jak można zaaplikować Benze bez przepuszczenia jej przez filter do kawy ;o Zajeżdża mi tu ściemą coś...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
sada ja do nikogo nie mam pretensji po za autorem tego :)
a pisze to na podstawie wielu postów krytykujących historyjkę Cyga15
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Widze ze drugi Andersen ;] a poza tym jak by wypil o tak o to bez filtracji to chyba by zwymiotowal a on okresla to jako słony smak :p
 
S

Silvesters

Guest
Albo autor sciemnia albo ma niezla fantazje.

W 200% popieram SARS-a, choc sam mozesz przyznac ze wiele z dzialania narkotykow to psychika, skoro jestes w temacie to byc moze spotkales sie jak zamiast fety, czecha itp daje sie tabletki przeciwbólowe lub inne leki, osoba to wciaga i wkreca sobie ze jak wszyscy maja banie to on (lub ona) rowniez, a nie wie tego ze wszyscy brali narkotyk a on lek... Mozliwe ze i w tym przypadku gosc dal sie wkrecic, brakowalo tylko tekstu "ma, ma, mamy cie:p"


A tak na marginesie to autorowi tylko współczuć, nie raz juz pisano ze lek lub cos z apteki moze spowodowac wieksze straty na zdrowiu niz dragi... Ci co biora leki dla bani maja ciezkie zycie, nie lepiej kupic cos co naprawde dziala i czkodzi mniej niz lek?
 

Chudyy

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zobaczcie sobie jak inny człowiek to postrzega nie patrzył tylko na halucynacje tylko jak to wpływa na jego organizm
Klik
 

UkradliMiNick

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Brałem ":cenzura:cz". przestań mi tu :cenzura:ić historie z kosmosu . nie wieże także ze to było placebo (wkręcanie sobie) .
 
C

creative

Guest
Jedno wielkie kłamstwo!!!
A tego najbardziej nie nawidzę! Koleś z tym nie ma co żartować! Opisałeś trip poczynając od kupna a nie napisałeś o filtracji! Jestem przekonany że to z tego powodu że nie brałeś benzy! Osoba czytająca ten temat może ją to zainteresować a następnie uda się do apteki z myślą fazy. Ale chu*a będzie z fazy bo jakiś debil ściemnil na forum a teraz tylko szpital! Koleś zrozum to kur*wa że nie ma żartów z takimi tematami!!!!!!
 
Do góry