Bardzo Proszę Kobiety O Pomoc...

adamuso

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Witam. Mam pewien problem. Od dość dawna podoba mi sie pewna dziewczyna nie mogę jednak zrozumieć jej gestów kierowanych do mnie.
Znam ją od 2 lat i ona wie, że mi sie podoba - to jest pewne. Dziewczyna jest raczej nieśmiała, cicha i spokojna. Problem polega na tym, że ona widzi, iż ja często się na nią patrze, przebywam w miejscach, w których i ona przebywa. Ja także zaóważytłem, ze ona na mnie się patrzy... i tu rodzi się problem. Gdy tylko nasze oczy się spotkają ona momentalnie błyskawicznie sie odwraca. Udaje, że wogóle nie istnieje. Gdy przechodze obok niej odwraca wzrok w 2 stronę, byle tylko nie spotkały się nasze oczy. Dodam, że ja jestem także nieśmiały i raczej trudno mi podejść do niej i porozmawiać (musiałbym być w 100% pewny, że ja jej też się podobam - ale właśnie nie wiem jak interpretować jej gesty). Dziewczyny poradźccie mi więc co takie gesty z jej strony mogą znaczyć. Mi się wydaje, że może się jej podobam, ale z 2 strony w głowie ciągle siedzi mi myśl, że ona patrzy na mnie tylko dla żartów (chociaż to dziwne zerkać ciągle na kogoś dla żartów). Tak więc sam nie wiem co o tym myśleć. Dziewczyny powiedzccie czy ona zachowując się tak może dawać mi znaki, że coś dop mnie czuje a jednocześnie jest bardzo nieśmiała i boi sie. Może natomiast nie jest pewna swych uczuć???? Co o tym myśleć??? Dodam, że nie mogę się już uczyć a matura sie zbliża.... :/ to mnie dobija już.... błagam poradźccie...
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
Mi sie zdaje ze ona tez cos do ciebie czuje tylko jest poprostu niesmiala...zblizaja sie walentynki moze w tym dniu zrob jakis kroczek :) trzymam kciuki :)
 

Kunegunda

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Dolny Śląsk
Jesli jestes nieśmiały może ucieknij się doprymitywnego sposoby nawiązywania kontaktów poprzez telefon czy internet? Aczkolwiek ja na siłę bym nic nie robiła.. :| No ale skoro znacie się dwa lata, tojakiproblem porozmawiać? Tego już nie rozumiem... ;/
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
co do motyli sie zgodze ale jak je bezdiesz ćwiczył to nie trenuj brzucha zeby zapuścić taką fajną oponke... to jest najbardziej kozackie :D
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
co do motyli sie zgodze ale jak je bezdiesz ćwiczył to nie trenuj brzucha zeby zapuścić taką fajną oponke... to jest najbardziej kozackie :D
Dobrze mówisz! Ja mam taką. Stary jak chcesz mieć kobiete to musisz mieć pewnosć siebię... A pewność siebię daje masa mieśniowa
 

Kunegunda

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Dolny Śląsk
Nie no, panienki lecą na szerokie plecy? O raaany:| Dobrze, że chociaż dziewczyny wiedzą, co się liczy u mężczyzn :p
 

adamuso

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Hmmmmm więc co do tej siłowni to ćwicze od kilku lat i z tego co wiem to nieźle wyglądam dodatkowo ćwicze też sztuki walki i wogóle problem chyba leży w mojej nieśmiałości... :] to jednak trudno przełamać chociaż z 2 strony ja bym sprobował tylko chodzi mi o te jej niepewne gesty, że ja nie wiem co one oznaczają dlatego też poprosiłem kobiety o wyjaśnienie co one mogą oznaczać????
 

dorotas

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Świdnik
Ja Ci powiem, że według mnie podobasz jej się. Tylko ona jest jeszcze bardziej nieśmiała od Ciebie i sądzę, że walentynki to dobry dzień by zrobić ten pierwszy krok. :)
 

adamuso

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja Ci powiem, że według mnie podobasz jej się. Tylko ona jest jeszcze bardziej nieśmiała od Ciebie i sądzę, że walentynki to dobry dzień by zrobić ten pierwszy krok. :)
dzięki serdecznie za dobre słowa... może wreszcie się przełamie... pozdrawiam
 

Kunegunda

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Dolny Śląsk
No to ja Ci mówię, że niemożemy Ci pomóc, bo ich nie widzimy. Poczytaj sobie ksiązkę "mowa ciała"... heh... nie no ściemniam, nie czytaj tego.. ;) Jesli nei wiesz o co chodzi, to to olej :) Tyle :p
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
Hm... z opisu widac,że jesteście ku sobie :)
jeśli na tyle jestes niesmiały,aby porozmawiac z nią osobiscie,
to postaraj się o jakies namiary do niej -gg,nr.tel...
Powodzenia... :)
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
aha stary serio ci mówie postaw se te włosy na klacie na żel albo na piwo no ewentualnie woda z cukrem :D
 

adamuso

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
No nie po takich radach to już nie mam wyjścia:D Będe próbował :] Szczególnie zastosuje się do tych zaleceń odnośnie "oponki" :/ dzieki za pomoc...
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
I nie zapomnij o najszerszych grzbietu. Zrób 4 serje po 10 ruchów wiosłowania sztangą! :eek:k:
 
Do góry