Balsam do ciała

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
A ja polecam balsam Evitte z oliwką oraz AA malinowy (cudnie pachnie) :D
 

brytfanna

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
exclusive arbuzowy :)
przyjemnie pachnie, fajna konsystencja, fajnie się wchłania jestem na TAK
i działa na pompkę więc nic mi się dookoła nie rozlewa i nie ma problemu zamykania pojemnika

Exclusive_balm_arbuz.jpg
 
K

kabol

Guest
Fajny balsam pod oczy ma HB. Znacie Hildegard Braukmann? Same świetne kosmetyki, a ten żel skutecznie wygładza skórę. Ten kto ma wiecznie wory pod oczami i zniszczoną skórą najszybciej to zrozumie. Oczy wyglądają znacznie bardziej świeżo ;-)

xl_augen_balsam__1282671887.jpg
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
ja polecam balsamy Garniera tą czerwoną wersję :) w ciąży bardzo przesuszała mi się skóra i on świetnie sobie radził :) a w ciąży na rozstępy polecam Mustele doroga ale warta każdej złotówki
 

klaraa1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja uważam, że na wiosnę należy zainwestować w siebie. Ja wybrałam dlatego spa. Najbardziej w Vanilla Spa zainteresowały masaże aromatyczne świecą sekret :) Opisy tych zapachów już mnie relaksują "Czar Andaluzji" połączenie olejków eterycznych ylang i imbiru, wraz z nutą świeżej wanilii, Orientalna słodycz- relaksujący zapach drzewa sandałowego i pomarańczy. Gorący i wciągający aromat z akcentem wschodnim doskonały na zimowe wieczory. Rytm Brazylii - połączenie oleju z Copaiba z olejem eterycznym z drzewa różanego i pomarańczowego - świeży i delikatny aromat" Czego chcieć więcej? :)
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
A co myślicie o tych "lekko brązujących" balsamach Dove? Fajnie nawilżają, ale później mam wrażenie, że skóra mi pachnie "przypalonym kurczakiem"...
 

klombi

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Soraya Świat Natury: nawilżająco - ujędrniające mleczko do ciała z olejem z amarantusa. To mój typ na najlepszy na świecie kosmetyk nawilżający!
Ten niezwykły zapach, który pozostaje na skórze na długo zwrócił uwagę mojego chłopaka i bardzo mu się spodobał :D

7050db04723b7556.jpg


BlueRain napisał:
A co myślicie o tych "lekko brązujących" balsamach Dove? Fajnie nawilżają, ale później mam wrażenie, że skóra mi pachnie "przypalonym kurczakiem"...
A jeśli chodzi o balsamy lekko brązujące, to ja już odeszłam od tych klasycznych balsamów, ponieważ każdy z nich po jakimś czasie użytkowania sprawia, że skóra śmierdzi spalenizną ;/ Znalazłam sobie super świetny produkt zamiast tego:
balsam soraya piękne ciało,
który posiada ekstrakt z orzecha królewskiego i naturalnie poprawia kolor naszej skóry :) używam go odkąd opuściła nas zima i bardzo go sobie chwalę. Efekty widać zwłaszcza na nogach, bo właśnie one są moją słabą stroną pod względem opalenizny, ale na szczęście już nie straszą ludzi na ulicy :) balsam naprawdę świetny
 
R

rabunia89

Guest
Balsam do ciała aloesowy z HB jest bardzo dobry. Jest to moje nowe odkrycie i jestem z niego zadowolona. Świetnie nawilża i pielęgnuje skórę.
 

sansa1

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja jakiś czas temu odkryłam super balsam z masłem shea, super nawilża sucha skórę. Ja zawsze miałam z tym problem, ciężko mi było nawilżyć skórę, czasami używałam balsamu kilka razy dziennie i niestety efekty były marne;/ ktoś mi kiedyś polecił właśnie masło shea, konkretnie institute paris, bo oni mają najlepszy skład tych kosmetyków z shea. Można je kupić przez internet, nie wiem czy są gdzieś dostępne stacjonarnie, szczerze mówiąc nie sprawdzałam.
 

Attachments

  • b8292acafd72142128a3481ac4b0abff_M.jpg
    b8292acafd72142128a3481ac4b0abff_M.jpg
    56,4 KB · Wyświetleń: 9

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
Ja jestem zakochana w balsamach Pat&Rub. Cena niestety nie jest z tych najniższych 250 ml za 60 złotych, ale jest w miarę wydajny a nawilża bosko pachnie jeszcze lepiej!
 
D

Dorka123

Guest
78913_3.jpg

Jak dla mnie to idealny balsam, żaden mojej skóry tak dobrze nie nawilża. Wszystkie drogeryjne balsamy się do niego nie umywają.
 

malaania

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czekoladowy Soraya "So Pretty!"
Dobra nawilżenie + ładny kakaowy zapach = dla mnie ideał ;)
 

bozenaa_nn

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja używam z Nivea albo z Garniera, czasem też kupuję u znajomej z Oriflame. Dla mnie ważne jest to, żeby balsam się szybko wchłaniał i dobrze nawilżał i wyżej wymienione firmy właśnie takie produkty oferują. Dodatkowo wszystkie wspaniale pachną :)
 

Aniulal

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Mi Avon i oriflame kompletnie nie podchodzi, po pierwsze zbyt intensywne zapachy. Najchętniej się smaruję oliwką dla dzieci, bo najlepiej nawilża, ale skóra przez chwilę jest niestety strasznie tłusta :/
 

Kuroliszek

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2013
Posty
32
Punkty reakcji
5
Aniulal, a nie próbowałaś przerzucić się na Oillan? Jak dla mnie żaden kosmetyk nie nawilża lepiej, radzi sobie nawet z ekstremalnie suchą skórą i nie pozostawia jej tłustej. Możesz go kupić w aptece.
 
Do góry