Balsam do ciała

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Mi bardzo odpowiada balsam do ciała Melisa. Bardzo dobrze się wchłania i łatwo go rozsmarować, a opakowanie z pompka jest bardzo wygodne. Jak traficie w sklepie to polecam, jest niedrogi a naprawdę fajny :)
medium_5907699486960.jpg
 

matrynika

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
A macie może jakiąś sprawdzoną drogerię/sklep internetowy z kosmetykami? Od jakiegoś czasu szukam takiego z opcją "subskrybcji" (nie wiem jak to inaczej określić) tzn. ja u nich zamawiam pakiet kosmetyków, a oni sami mi go co miesiąc przysyłają. Najczęściej nie mam głowy do takich zakupów i w efekcie w środku nocy nagle orientuję się, że zabrakło mi np. mleczka do demakijażu. I płynu do soczewek. I pasty do zębów (bo jak się kończy, to wszystko naraz, nie? :/).
Kojarzycie jakiś taki sklep? Bo szukam i szukam, i nic. Pozdrawiam! :)
 

Monika200

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Bardzo polecam, bo jestem w nim bez pamieci zakochana balsamik o zapachu czekolady Sorayi z serii So Pretty Piękne Ciało. Fantastyczny zapach, który wszystkie miłośniczki czekolady w czystej postaci oraz czekoladowych kosmetyków niewątpliwie przyprawi o szybsze bicie serca :tongue:
Tak czekoladowo rozpoczęty dzień musi wprawić nas w dobry nastrój :tongue: 20140111_230314-1.JPG



Oj ale jestem zakręcona. Oczywiście zrobiłam fotkę tej pysznej czekolady w towarzystwie żelu pod prysznic, z tej samej serii, bo oczywiście jak mogłabym go nie mieć skoro jest też czekoladowy. Obudwa te kosmetyki mają takie same słodkie buteleczki więc łatwo się pomylić, zwłaszcza, że widok tabliczki czekolady znacznie osłabia moją percepcję ikieruje moje myśli w zupełnie innym kierunku :tongue:
 

catalina22

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Monika200 napisał:
Bardzo polecam, bo jestem w nim bez pamieci zakochana balsamik o zapachu czekolady Sorayi z serii So Pretty Piękne Ciało. Fantastyczny zapach, który wszystkie miłośniczki czekolady w czystej postaci oraz czekoladowych kosmetyków niewątpliwie przyprawi o szybsze bicie serca :tongue:
Tak czekoladowo rozpoczęty dzień musi wprawić nas w dobry nastrój :tongue:
attachicon.gif
20140111_230314-1.JPG



Oj ale jestem zakręcona. Oczywiście zrobiłam fotkę tej pysznej czekolady w towarzystwie żelu pod prysznic, z tej samej serii, bo oczywiście jak mogłabym go nie mieć skoro jest też czekoladowy. Obudwa te kosmetyki mają takie same słodkie buteleczki więc łatwo się pomylić, zwłaszcza, że widok tabliczki czekolady znacznie osłabia moją percepcję ikieruje moje myśli w zupełnie innym kierunku :tongue:
Również słyszałam o tej czekoladowej Sorayi wiele pochlebnych opinii - chyba w końcu się skuszę. Ja ostatnio używam balsamu z Yves Rocher - Kokos z Malezji. Całkiem fajny i tez pachnie tak, że chce się go zjeść ;)
 

Candy__

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Też uwielbiam ten balsam z firmy Soraya ! Świetnie nawilża i wygładza skórę, a dodatkowo prześlicznie pachnie :)
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
Możecie polecić mi jakiś dobry balsam do cery suchej? moja dziewczyna bardzo dużo pływa i często skarży się na suchą skórę, mimo że mocno ją nawilża więc pomyślałem że wynajdę jej jakiś super mega balsam by trenowanie dalej sprawiało jej przyjemność :) Ale chyba potrzebuje małej pomocy :)
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
a jakiś kosmetyk który będzie posiadał masło shea? Znajoma która jara się takimi nowinkami mówiła mi wczoraj że dobrze działa na skórę i powoduje że jest bardziej miękka. Ale ja jako raczej nie znający się człowiek za bardzo na kosmetykach nie wiem w jakich będzie się to znajdować:)
 
J

Jula92

Guest
Ja bardzo lubię masła do ciała, ładnie pachną i fajnie się wchłaniają... Smaruje nimi całe ciało, a 1 opakowanie jest bardzo wydajne i starcza na naprawdę długi czas... :)
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Dają fajny efekt bo długo się na skórze zapach utrzymuje.
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
o a jakie masło do ciała np. mogło by być skuteczne??? jakies specjalne?
 
J

jessi_ca

Guest
Jula92 napisał:
Ja bardzo lubię masła do ciała, ładnie pachną i fajnie się wchłaniają... Smaruje nimi całe ciało, a 1 opakowanie jest bardzo wydajne i starcza na naprawdę długi czas... :)
a jakie masla uzywasz? zawsze sie zastanawialam nad roznicami miedzy maslem a balsamem. czy ktores z nich lepiej nawilza? bardzo mi na tym zalezy bo mam dosc sucha skore,a lato zbliza sie nieublaganie :( czy masla wchlaniaja sie tak dobrze jak balsamy?
 

celia

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
mój ulubiony balsam to truflowe maslo z avonu - pachnie czekoladką :)
 
D

Dorka123

Guest
dexterrr, z doświadczenia powiem, że u mnie najlepiej sprawdziło się masło naturalne, ekologiczne. Już w innym wątku o nim pisałam, regenerujące masło do ciała Phenome Milky Almond. Nie zamienię go już na inne, skórę po nim mam rewelacyjnie nawilżoną, miękką i gładką.
 
J

Jula92

Guest
jessi_ca napisał:
a jakie masla uzywasz? zawsze sie zastanawialam nad roznicami miedzy maslem a balsamem. czy ktores z nich lepiej nawilza? bardzo mi na tym zalezy bo mam dosc sucha skore,a lato zbliza sie nieublaganie :( czy masla wchlaniaja sie tak dobrze jak balsamy?


Ja używałam masła do ciała z Bielendy Apetizing Body, czekolada + karmel i polecam:) Wchłaniają się w sumie szybko, i moim zdaniem różnica między masłem a balsamem jest taka, że masło jest gęstsze. A masz duże opakowanie, które jest wydajne i na długo wystarcza...
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
a te masła od razu dobrze nawilżają skórę? czy jest coś skuteczniejszego?
 
J

jessi_ca

Guest
dexterrr napisał:
a te masła od razu dobrze nawilżają skórę? czy jest coś skuteczniejszego?
skusilam sie na te maslo, bylo na promocji w rosmanie i uzywam od okolo tygodnia i naprawde super nawilza. zazwyczaj kremy do ciala, ktore uzywalam albo za bardzo sie kleily albo nie zostawialy zadnej warstwy na skorze a te z bielendy jest bardzo dobre. mam smak czekoladowy
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
No właśnie pójdę kupić jutro jakieś masło do ciała i zobaczymy, jednak nie przestaje szukać tego masł Shea, tz kosmetyku jakiegoś gdzie to będzie, bo faktycznie i w necie jest napisane o skuteczności, jak ktoś coś znajdzie czekam na info:)))
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Jula92 napisał:
a jakie masla uzywasz? zawsze sie zastanawialam nad roznicami miedzy maslem a balsamem. czy ktores z nich lepiej nawilza? bardzo mi na tym zalezy bo mam dosc sucha skore,a lato zbliza sie nieublaganie :( czy masla wchlaniaja sie tak dobrze jak balsamy?


Ja używałam masła do ciała z Bielendy Apetizing Body, czekolada + karmel i polecam:) Wchłaniają się w sumie szybko, i moim zdaniem różnica między masłem a balsamem jest taka, że masło jest gęstsze. A masz duże opakowanie, które jest wydajne i na długo wystarcza...
też mam te masło. czekolada i karmel wygrywa zdecydowanie. fajne jest to, że nawilża, a nie natłuszcza tak, ze wszystko sie do Ciebie klei.. :) te z bielendy sa bardzo wydajne
 
J

Jula92

Guest
Ja ostatnio przymierzam się żeby wypróbować tym razem mleczko do ciała, bo widziałam ostatnio w sklepie, seria spa Ameryka bielendy, tak się chyba nazywało:) I jak wąchałam to zapach super, akurat to mleczko jest nawilżające,a ja mam niestety bardzo suchą skórę. Jak wypróbuje, dam znać jak efekty. Ja mam tak, że jak się do jakiejś firmy przyzwyczaje, to potem lubię kupować juz tylko kosmetyki tej jednej marki, bo przynajmniej wiem że sprawdzone... nie wiem czy to dobrze, ale trudno:D
 
Do góry