Balsam do ciała

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
aktualnie na mojej polce w lazience stoi krem do ciala do skory wrazliwej Silk Beauty z Oriflame. Bardzo ladnie pachnie i w dodatku naprawde dobrze nawilza. Zauwazylam, ze mojej mamie tez podpasowal, bo zaczelo go coraz wiecej ubywac :D
 

Ernesst

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
80
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
warszawa
Większość wyszczuplających i na cellulit są właśnie takie wygrzewające, lubię się takim wysmarować bo aż mnie skóra szczypie i robi się cieplej przynajmniej ja to odczuwam, obecnie stosuje żel rozgrzewający z ziaji, w sam ras na zimne poranki:), myślę, że pora zimową jest tego większy wybór trzeba tylko poszukać
 

goshka

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja lubie kremy dla dzieci typu bambino :) często dodaje do nich jeszcze maść z witaminą a, sprawdza się świetnie :0 szczególnie zimą! :p
 

LuckyOne

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Świetne są balsamy z serii AA z herbacianej róży. Zapach cudny, konsystencja i efekt też rewelacja. Sazkoda tylko że mają niewielką pojemność...
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja nadal uwielbiam Physiogel. Raz próbowałam się przesiąść na jakąś nowość dla skóry ze skłonnością do atopii od Oceanica, ale nie - to nie to.
 
R

rabunia89

Guest
Ja polubiłam aloesowy balsam do ciała HB. Po żadnym balsamie nie miałam jeszcze tak delikatnej skóry jak po tym :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Aloesowe są bardzo fajne, mi też służą. Ewentualnie fajne balsamy do ciała jakieś naturalne na bazie owoców najlepiej :)
 

Papitta

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
50
Punkty reakcji
1
Jak macie okazję - tzn. dostęp do tego sklepu - to polecam kupić masło z Body Shopu. Ja mam mango i pachnie obłędnie, zapach utrzymuje się do następnej kąpieli, super nawilża i myślę, że będzie wydajne, bo wystarczy mała porcja, żeby się wysmarować.
 

Bezowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja wolę masła do ciała, bardziej odpowiada mi konsstencja i uważam, że lepiej nawilżają. Lubię te Ziaji za jakość i cenę. Kupuje też Tutti Frutti, które uwielbiam za zapachy :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja też jestem za masłami do ciała, są świetne tutaj popieram Bezową :) Można często trafić tanie i naprawdę świetne, a do tego są wydajne przeważnie.

Ja też jestem za masłami do ciała, są świetne tutaj popieram Bezową :) Można często trafić tanie i naprawdę świetne, a do tego są wydajne przeważnie.
 
K

kabol

Guest
Na pewno godny polecenia jest balsam do ciała HB. Na bazie aloesu. Zawartość to jedno, ale według mnie najważniejsze są efekty. Skóra wygląda zdrowo, atrakcyjnie i na pewno lepiej niż przed rozpoczęciem systematycznego korzystania z tego kosmetyku. Tak przynajmniej wyglądalo to w moim przypadku ;-) Zdjęcie kosmetyku:
00435_emulsja_do_cia_a_aloesowa_z_ochron_spf_50.jpg
 
K

kabol

Guest
Jeśli chodzi o męskie kosmetyki, to mogę polecić produkt tego samego producenta. Chodzi o jedwabisty balsam do ciała HB.
Kosmetyk jest genialny - doskonała pielęgnacja ciała ;-) W gronie męskich kosmetyków trudno o znalezienie takiego produktu!
02865_jedwabisty_balsam_do_cia_a.jpg
 
Do góry