Balsam do ciała

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Całkiem niezły jest ten balsam z serii aanatural. Zawiera kolagen i elastynę które świetnie ujędrniają i pomaga walce z rozstępami czy cellulitem . Jeśli ktoś ma suchą i wrażliwą skórę spokojnie może go używać. Ostatnio czytałam w ogóle o całej serii kosmetyków z lanoliną, nie wiedziałam, że tak bardzo korzystnie wpływa na skórę.
 

youdontknowmyname

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Ktoś już tu wspomniał o balsamach Palmers - zgadzam się, że są bardzo fajne. Wszystkie są robione na bazie masła kakaowego, więc fajnie pachną. I są niedrogie. Ja kiedyś miała problem z odpowiednim nawilżeniem skóry, cokolwiek bym nie stosowała, to i tak była sucha. Po Palmersie mi się poprawiło.
 

arbuziary

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ooo a ja kiedys uzywalam Dove z drobinkami... mmmmm!
ale chyba teraz juz go nie ma..

Znacie moze cos dobrego z delikatnie blyszczacymi drobinkami?
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Najlepszy balsam z drobinkami jaki miałam to Venita ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-5613-opis-Venita-Body-Balm-Rozswietlajacy-balsam-z-drobinkami-zlota.htm

Maleńkie, pięknie rozświetlające drobinki... rewelacja :) tylko ciężko go dostać :(
 

Paam

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2009
Posty
24
Punkty reakcji
1
ja mam w spreju z Garniera "skin naturals" dla mnie jest dobry , nie pojawiają się plamy tylko dlatego że używam jasnego odcienia :) Super nawilża :D
Teraz mam w planach kupić jakiś jarzynowy ..;D

Dla mnie najlepszym szamponem jest Dove , mam po nim śliczne miękkie i połyskujące się włosy ;)
 

DD Reporter

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja polecam balsam z serii zioła Polskie firmy Pollena Eva. Balsam wygładza skórę i likwiduje jej szorstkość. Pozostawia na skórze przyjemny, trwały zapach.
 

Mniszka83

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Polska
Ja lubię masła do ciała Lidla, czekam aż się znowu pojawią, z tego co zauważyłam można je kupić tylko kilka razy w roku.
Są tanie (ok. 17zł), duże (400ml) i mają fajny olejowy skład.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
A jakie zapachy? daj znać jak się pojawią, rzadko chodzę do Lidla ale chętnie bym wypróbowała ich masło:)
 

ikabana83

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
W czasie ciąży smarowałam się olejkiem na rozstępy (Mamamil) i tak mi jakoś zostało, nadal go używam. Świetnie nawilża i ujędrnia skórę a tego własnie mi trzeba :)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
A stosowałyście może kiedyś ten balsam http://www.e-lek.pl/101522,vichy-lipidiose-nutritive,100341.html ? Mam poważny problem z suchą skórą i do tej pory nie trafiłam na odpowiedni środek dla mnie. stosowałam już różne preparaty, ale żaden mi nie pomógł. Zastanawiam się nad tym, ponieważ wiem, że kosmetyki tej marki należą do najlepszych, co wy o tym sadzicie?
 
L

libelule

Guest
ja od jakiegoś czasu używam czerwonego (klonowego chyba) Garniera, tego co reklamują jako opatrunek na suchą skórę. Pachnie pięknie (ok, to zależy co kto lubi, dla mnie w każdym razie bardzo przyjemny zapach) i rzeczywiście działa cuda na suchej skórze, wchłania się bardzo dobrze i bardzo dobrze odżywia. Ostatnio znalazłam go w ofercie Superpharm, za 20,99zł jest w paczce: balsam, dezodorant i mleczko. Tutaj jest gazetka gdyby ktoś był zainteresowany: http://www.superpharm.pl/promocje/specjalne/id/271
 

kopcik

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2010
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
ja uwielbiam Garniera. Poniże fotka! Kiedyś mama mi go dała i aż nie mogłam uwierzyć jak aksamitna skóra może być po tym balsamie! POLECAM w 100%
 

Attachments

  • garnier.jpg
    garnier.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 35

omka21

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Najlepszy nivea mleczko wygładzające;)

http://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-370658
 

gusia000

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
A Ja używam przeważnie kosmetyków Niemieckich, seria balea jest bardzo dobra, nie wiem czy znacie. Mieszkam na granicy polsko-niemieckiej i bez problemu mogę robić tam zakupy.
 

zielona_oliwka

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Boat City
Używałam wielu, od jakiegoś roku przerzuciłam się na pielęgnację dziecięcą ze względu na łagodne i skuteczne działanie :) polecam mleczko do ciała Hipp - nawilża i wygładza skórę, nie zawiera szkodliwych parabenów.

Kolejnym produktem, który polecam jest oliwka do ciała Babydream ze względu na dużą zawartość dobroczynnych olejów :)
jednak nie lubię się nią maziać, bo - jak to oliwka - jest tłusta ;)
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja jestem wierna Zaji - masłu kakaowemu :) Używam od lat , co jakiś czas kupuję hurtowo na Splendore, bo tam jest tańszy - gdzie cena i tak jest śmieszna w drogeriach ;) Ale moje uzależnienie od sklepów internetowych i lenistwo bierze góre ;p BOski zapach, fajna konsystencja - mam niesamowicie suchą skórę więc dla mnie efekt jest nieziemnski :D
 
Do góry