Bal gimnazjalny, buty i pani prowadząca...

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
No więc, mój problem polega na niskim wzroście (152 cm). Mam chłopaka, który ma 184 cm. Osoby tańczące poloneza miały zgłaszać się parami, więc przed naszym zgłoszeniem spytałam prowadzącej, czy taka różnica wzrostu jest w porządku, a ona powiedziała, że oczywiście i nie chodzi o wzrost, tylko o taniec. Na pierwszej próbie nie było głównej prowadzącej, tylko pomocnicza, więc ustawiła nas w 6-tej parze a za nami parę z mniej więcej taką samą różnicą wzrostu i wszystko było w porządku. Jednak dziś przyszedł czas na drugą próbę, na której była główna prowadząca. Zobaczyła mnie i Adama, i zaczęła się drzeć, że skąd ten pomysł na parę i, że będziemy wyglądać jak Flip i Flap. Poinformowała nas również, z wielką dla niej ironią, że jeśli chcemy to z 18 par może zrobić 16. Zadecydowała, że maksymalnie za dwa tygodnie mamy przynieść wysokie buty, w których będziemy tańczyć na balu, jeśli chcemy tańczyć razem. Bardzo przykro mi się zrobiło, po prostu poczułam się jakby ktoś mnie uderzył...
A co do butów, to jaki obcas byłby najlepszy? Byłam dziś z Adamem w obuwniczym i przymierzyłam jeden pantofelek. Naprawdę śliczny, tylko biały i o rozmiar za mały. A boję się, że gdy zwiększy się rozmiar buta, to obcas się obniży, a naprawdę w porządku wyglądaliśmy, gdy miałam te buty na stopach.

Bardzo proszę o odpowiedź, bo jestem w kropce.

Pozdrawiam.
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
przymierzaj, przymierzaj i jeszcze raz przymierzaj aż w końcu znajdziesz coś dla siebie. I nie sadze żeby przez rozmiar buta zmienił się obcas ;)
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Już macie przygotowania do balu gimnazjalnego? :mruga:
A co do tematu. Kup te buty tylko w swoim rozmiarze, obcas się przez to nie skurczy! A tę babkę olej, jakaś skończona chamka! <_<
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ale przecież jeśli jest jeden rodzaj buta to jego obcas nie zależy od rozmiaru...
 

loginn

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Stąd to przecież jasne ;s
Ja tak nawiązując pod innym względem to ci fajnie pojechała...
wzrost nie ma do rzeczy a później wrzaski -_- to jest to człowiek nie popatrzy tylko palnie słowo a później tylko zrani...
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Jak widać z postu pierwszego jedna nauczycielka pozwoliła, ale potem przyszła druga i ta się nie zgodziła.

A co do butów, to obcas się nie zmieni, a najgorsze, co może być, to za małe/niewygodne buty!
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Dzięki za odpowiedzi. Uzgodniłam z nią, że będę na razie nosić zwykłe buty na obcasie, żeby się po prostu nauczyć. Następna próba we wtorek. Trzymajcie kciuki, żebym się nie przewróciła ;).
 
K

kinga_sc

Guest
dziwne zachowanie nauczycielki, a wrecz hamskie i obrazliwe

co do bucikow to kup w odpowiednim rozmiarze, obcas sie przez to nie skraca
tylko musisz uwazac by nie byl za wysoki bo moglabys nie umeic w nich chodzic


polamania nog na probie :sexy:
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
jaka glupia baba, przeciez takie pary sie zdarzaja, ja mam 158 moj facet 188 a w styczniu studniowka i tez polonez i jakos nikt nie burzy o nasz wzrost, zle by to wygladalo jakby to facet byl duzo nizszy, ale ze dziewczyna paranoja, a buty na bal kup przede wszystkim wygodne i pochodz w nich po domu przed balem zeby ci sie nogi przyzwyczaily
 

słonko123

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
odległy świat...
jaka glupia baba, przeciez takie pary sie zdarzaja, ja mam 158 moj facet 188 a w styczniu studniowka i tez polonez i jakos nikt nie burzy o nasz wzrost, zle by to wygladalo jakby to facet byl duzo nizszy, ale ze dziewczyna paranoja, a buty na bal kup przede wszystkim wygodne i pochodz w nich po domu przed balem zeby ci sie nogi przyzwyczaily
no ta, ale poloneza na studniówce tańczą wszyscy, co nie?
a na balu gimnazjalnym pary muszą same się zgłaszać... nie widzisz różnicy?
 
Do góry