Autografy (e-maile)

marcin02311

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
7
Wiek
28
Dzisiaj:

- Zaksa Kędzierzyn Koźle :) :D :eek:k:

I mam też prośbę bo nie mogę niestety rozczytać wszystkich autografów siatkarzy,więc mam nadzieję że pomożecie rozczytać :p na pewno mam wszystkich bo mam 13 ale chciałbym wiedzieć kogo który jest ...

rm5OP.jpg


Kadra:

1 Serhiy Kapelus
3 Dominik Witczak
4 Antonin Rouzier
5 Paweł Zagumny
7 Grzegorz Pilarz
8 Jurij Hładyr
9 Patryk Czarnowski
10 Guillaume Samica
11 Sebastian Warda
12 Wojciech Kaźmierczak
13 Sebastian Świderski
15 Piotr Gacek
16 Michał Ruciak

P.S Sorry za jakość foty ale robiona była kamerką :/
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Bez przesady kurcze od tego on jest, aby roznosił listy, a jesli nie podoba mu się taka praca to won. Jak to moja wychowawczyni mowiła: Nie każdy będzie kiedyś kierownikiem, sprzątaczki i śmieciarze też muszą być, a o menelach nie wspomnę. :lol:
Widzę, ze nie tylko ja mam problemy z Pocztą Polską a konkretniej z listonoszem. Mój np notorycznie podbiera mi listy i nic mu nie mogę zrobić jak są to listy zwykłe. A to, że podbiera to jestem przekonany i sprawdziłem to. Sam wysłałem do siebie 3 koperty z widokówkami w środku ( imitacja autografów)z trzech różnych miejscowości i ani jeden do mnie nie dotsrł. To chyba wystarczający dowód na to, że podbiera. Problem tylko w tym, że nikt na poczcie mi w to nie uwierzy bo nie mam potwierdzenia wysłania gdyż wysłałem zwykłym a nie poleconym. Polecony dojdzie na 100% więc nie wysyłałem. Pocieszające jest to, ze na widokówkach napisałem kilka słów do listonosza więc jak odczytał to chociaż on wie, że ja wiem gdzie są moje listy. Szkoda tylko, że nic nie mogę z tym zrobić. Pozdrawiam
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
Widzę, ze nie tylko ja mam problemy z Pocztą Polską a konkretniej z listonoszem. Mój np notorycznie podbiera mi listy i nic mu nie mogę zrobić jak są to listy zwykłe. A to, że podbiera to jestem przekonany i sprawdziłem to. Sam wysłałem do siebie 3 koperty z widokówkami w środku ( imitacja autografów)z trzech różnych miejscowości i ani jeden do mnie nie dotsrł. To chyba wystarczający dowód na to, że podbiera. Problem tylko w tym, że nikt na poczcie mi w to nie uwierzy bo nie mam potwierdzenia wysłania gdyż wysłałem zwykłym a nie poleconym. Polecony dojdzie na 100% więc nie wysyłałem. Pocieszające jest to, ze na widokówkach napisałem kilka słów do listonosza więc jak odczytał to chociaż on wie, że ja wiem gdzie są moje listy. Szkoda tylko, że nic nie mogę z tym zrobić. Pozdrawiam

Hahahahah :lol:
Świetny sposób, moje problemy zaczęły się gdy listonoszka poszła na 2 tyg urlopu.. Przedtem nie miałem do niej zastrzeżeń, ale wszyscy listonosze "na zastępstwo" są okropni.. :lol: Trochę szkoda, że Poczta Polska nie odnotowuje przesyłek do danego adresata..
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
Hahahahah :lol:
Świetny sposób, moje problemy zaczęły się gdy listonoszka poszła na 2 tyg urlopu.. Przedtem nie miałem do niej zastrzeżeń, ale wszyscy listonosze "na zastępstwo" są okropni.. :lol: Trochę szkoda, że Poczta Polska nie odnotowuje przesyłek do danego adresata..
Czy ktoś jutro wybiera się na Hożą i Marszałkowską w Warszawie?
 

Kevins79

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
210
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg/Dublin/Londyn
Czy ktoś jutro wybiera się na Hożą i Marszałkowską w Warszawie?
Ja będę :) Wygrałem zaproszenie na konferencję z Antonio Banderasem i Salmą Hayek, więc nie mogę odpuścić takiego wydarzenia :) Wszak o autografy będzie ciężko (podobno przy każdym przemieszczaniu się, oboje mają mieć obstawę ponad 20 ochroniarzy), to możliwość zobaczenia takich gwiazd jest kusząca :) Dlatego się wybieram :)
 

reeverse

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
9
Wiek
28
Dzisiaj:

- Zaksa Kędzierzyn Koźle :) :D :eek:k:

I mam też prośbę bo nie mogę niestety rozczytać wszystkich autografów siatkarzy,więc mam nadzieję że pomożecie rozczytać :p na pewno mam wszystkich bo mam 13 ale chciałbym wiedzieć kogo który jest ...

rm5OP.jpg


Kadra:

1 Serhiy Kapelus
3 Dominik Witczak
4 Antonin Rouzier
5 Paweł Zagumny
7 Grzegorz Pilarz
8 Jurij Hładyr
9 Patryk Czarnowski
10 Guillaume Samica
11 Sebastian Warda
12 Wojciech Kaźmierczak
13 Sebastian Świderski
15 Piotr Gacek
16 Michał Ruciak

P.S Sorry za jakość foty ale robiona była kamerką :/

Witczak drugi od dołu, Zagumny to takie Z po samej prawej stronie, Pilarz na samej górze ten drugi autograf, Gladyr chyba pod Witczakiem i zdaje mi się, że na samej górze w rogu to Czarnowski. Reszta niestety niezbyt widoczna, jak będziesz miał lepsze zdjęcie to z chęcią pomogę :)
 

rumcajs780

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
152
Punkty reakcji
19
Miasto
Częstochowa
będę w sobotę na meczu AZS Częstochowa-Jastrzębski Węgiel jak ktoś che autografy to pisać do czawrtku wieczora to postaram się zdobyć
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Dzisiaj:

- Zaksa Kędzierzyn Koźle :) :D :eek:k:

I mam też prośbę bo nie mogę niestety rozczytać wszystkich autografów siatkarzy,więc mam nadzieję że pomożecie rozczytać :p na pewno mam wszystkich bo mam 13 ale chciałbym wiedzieć kogo który jest ...

rm5OP.jpg


Kadra:

1 Serhiy Kapelus
3 Dominik Witczak
4 Antonin Rouzier
5 Paweł Zagumny
7 Grzegorz Pilarz
8 Jurij Hładyr
9 Patryk Czarnowski
10 Guillaume Samica
11 Sebastian Warda
12 Wojciech Kaźmierczak
13 Sebastian Świderski
15 Piotr Gacek
16 Michał Ruciak

P.S Sorry za jakość foty ale robiona była kamerką :/
To Z to Zagumny. Nad Zagumnym Patryk Czarnowski. Po lewej stronie drugi od dołu to Sebastian Świderski. Na środku u góry Pilarz a tuż pod nim Piotr Gacek. Reszta rozmyta trochę. Trochę słabo widać
 

Kevins79

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
210
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg/Dublin/Londyn
Dziś osobiście:
Tomasz Raczek
Robert Kantereit
Bartek Jędrzejak
Janusz Korwin-Mikke

i 3 rewelacje (również osobiście, choć było ciężko):
Wojciech Malajkat!
Antonio Banderas!
Salma Hayek!
 
Do góry