Autografy (e-maile)

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Hey;-)

Czy wiecie może ile idzie list z Niemiec do Polski?
Kolega wysłał mi list 23 lipca a on do mnie nie dotarł;/
 

niespodzianka__

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Czy dostał ktoś z Was autograf od Małgorzaty Lewińskiej? Pisałam do niej już jakiś czas temu, ale nie dostałam odpowiedzi. Może Wy mieliście więcej szczęścia?
 

przeosiem

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
108
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Cześć :)
U mnie dzisiaj nic.
Wysyłaliście ostatnio do kogoś jakieś listy ?
Ja do :
Debby Ryan (SASE. LOR, zdjęcia)
Chelsea Kane (SASE, LOR)
Matthew Lewis (SAE. LOR, zdjęcia )
Dakota Fanning ( SAE, IRC, LOR, zdjęcia )
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
Ja też powysyłałam :) Pani na poczcie patrzy się już na mnie jak na wariatkę :D Szczególnie kiedy widzi na kopercie adres np. do studia filmowego Gudejko. Pewnie myśli, że wysyłam zgłoszenia na jakieś castingi czy Bóg wie co innego :D
 

fruzia ;*

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Czy ktoś z Was pisał może z prośbą o autograf Eweliny Flinty na adres fc@ewelinaflinta.pl ?
Bo mnie odpisała chyba jej menadżerka, jakaś Iza Foryś i dodała w załączniku graf Eweliny, żeby go sobie wydrukować.
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Czy ktoś z Was pisał może z prośbą o autograf Eweliny Flinty na adres fc@ewelinaflinta.pl ?
Bo mnie odpisała chyba jej menadżerka, jakaś Iza Foryś i dodała w załączniku graf Eweliny, żeby go sobie wydrukować.

Zdarzają się przypadki, że zamiast otrzymania adresu w celu wysłania koperty zwrotnej ze znaczkiem lub napisaniem informacji, iż graf zostanie wysłany. Otrzymuję się zdjęcie z grafem do wywołania;)
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
Hej, a jak myślicie. Jeśli chcę wysłać list np. do jakiegoś teatru, w którym grają powiedzmy cztery osoby, od których chciałabym mieć autograf, to muszę wysyłać list do każdej z osobna, czy mogę zbiorowo ? Tylko jaki dopisek wtedy zrobić ? Czy można np. : "Dla aktorów grających w sztuce : ...." Bo ja myślę, że raczej nie... Pisał ktoś tak ? :) Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

polakanonim : czytałam Twojego bloga i mam pytanie. Jak zdobyłeś autograf Lesława Żurka ?
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Hej, a jak myślicie. Jeśli chcę wysłać list np. do jakiegoś teatru, w którym grają powiedzmy cztery osoby, od których chciałabym mieć autograf, to muszę wysyłać list do każdej z osobna, czy mogę zbiorowo ? Tylko jaki dopisek wtedy zrobić ? Czy można np. : "Dla aktorów grających w sztuce : ...." Bo ja myślę, że raczej nie... Pisał ktoś tak ? :) Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

polakanonim : czytałam Twojego bloga i mam pytanie. Jak zdobyłeś autograf Lesława Żurka ?

Wypada do każdego z osobna. Tak jest grzecznie, kulturalnie a przede wszystkim właściwie!
 

just_music

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
49
Punkty reakcji
10
A i jeszcze jedno, bo jestem jeszcze niedoświadczona :) Co b to znaczy, że macie pozytywy na poczcie. ?No bo e-mailem to rozumiem, że piszą do was, że wyślą autografy. No ale na poczcie, no to jak ? Piszą list, że w następnym wyślą autograf ? Sorry, bo to pewnie głupie pytanie, ale bardzo chciałabym wiedzieć :) Z góry dzięki ;)

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoje pytanie, ale nie ma czegoś takiego jak pozytywy listowne. Bynajmniej ja z takim czymś jeszcze się nie spotkałam. Jak wyślesz list to czekasz na to aż ktoś Ci przyśle autograf. Nie masz żadnego potwierdzenia.
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
Wie ktoś może jak zdobyć autograf Urszuli Dudziak ?

Na oficjalnej stronie www.urszuladudzik.pl jest w zakładce kontakt :)


vikus - a jeżeli to jest 15 aktorów ? :D :D Nie no dobra, ale chyba faktycznie powysyłam osobno, tylko w jakichś odstępach czasu żeby ich nie zawalić od jednej osoby milionem listów :p

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoje pytanie, ale nie ma czegoś takiego jak pozytywy listowne. Bynajmniej ja z takim czymś jeszcze się nie spotkałam. Jak wyślesz list to czekasz na to aż ktoś Ci przyśle autograf. Nie masz żadnego potwierdzenia.

Aha, dzięki :) Bo ja właśnie też się dziwiłam, ale gdzies czytałam, e ktoś ma "pozytyw na poczcie" ... Pewnie jak zwykle źle zrozumiałam :D
 
Do góry