Autografy (e-maile)

machintosh

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Hej ! mam takie pytanie, bo nigdy nie wysyłałem listu z prośbą o autograf za granicę, a teraz postanowiłem to zrobić ( kupiłem kupon IRC ) i tu moje pytanie : Wystarczy włożyć ten kupo do koperty a kopertę zaadresować czy trzeba ten kupon np podbić na poczcie itp
 

Kevins79

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
210
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg/Dublin/Londyn
U mnie wczoraj po treningu Reprezentacji Irlandii w Rugby:
Paul O'Connell
Brian O'Driscoll
Isaac Boss
Jerry Flannery
Rob Kearney
Sean O'Brien
Donncha O'Callaghan
Paddy Wallace
Jonathan Sexton
Tommy Bowe
Denis Leamy
Mike Ross
Sean Cronin

:eek:k: :eek:k:
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
Mam pytanie do tych, którzy otrzymali autograf Łukasza Kubota. W jaki sposób go zdobyliście ?
Pozdrawiam, Piotrek
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Hej ! mam takie pytanie, bo nigdy nie wysyłałem listu z prośbą o autograf za granicę, a teraz postanowiłem to zrobić ( kupiłem kupon IRC ) i tu moje pytanie : Wystarczy włożyć ten kupo do koperty a kopertę zaadresować czy trzeba ten kupon np podbić na poczcie itp

Witaj!

Ja jak kupowałam kupon na poczcie, miałam od razu podbijany. Kupon włóż do koperty gdzie masz list i zdjęcia.
 

machintosh

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Witaj!

Ja jak kupowałam kupon na poczcie, miałam od razu podbijany. Kupon włóż do koperty gdzie masz list i zdjęcia.


Ale mi na poczcie nikt go nie podbijał i dlatego pytam, czy ma on być podbity czy nie ??? Ja poprosiłem o kupon a kobieta która pracowała na poczcie mi go po prostu dała ( nie podbijając ) a więc jak jest z tym kuponem ??? musi być podbity ???
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
U mnie wczoraj Ewa Farna.
Zapraszam na bloga: http://podpisy.blogspot.com/
Kilka nowych postów, dzisiaj powinien pojawić się kolejny. : )
 

przeosiem

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
108
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Mam prośbę.
Jeśli ktoś ma PP Czarodziejek ( z SFM ) na wymianę, to proszę o kontakt na PW. ;)
 

NicoHudson

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
14
Punkty reakcji
1
Właśnie przed chwilą moja siostra znalazła w skrzynce pocztowej list z autografem od Joanny Krupy. Zdziwiłem się, bo e-mail do p. Joasi wysłałem dosłownie kilka dni temu :D
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
A i jeszcze jedno, bo jestem jeszcze niedoświadczona :) Co b to znaczy, że macie pozytywy na poczcie. ?No bo e-mailem to rozumiem, że piszą do was, że wyślą autografy. No ale na poczcie, no to jak ? Piszą list, że w następnym wyślą autograf ? Sorry, bo to pewnie głupie pytanie, ale bardzo chciałabym wiedzieć :) Z góry dzięki ;)
 

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
A i jeszcze jedno, bo jestem jeszcze niedoświadczona :) Co b to znaczy, że macie pozytywy na poczcie. ?No bo e-mailem to rozumiem, że piszą do was, że wyślą autografy. No ale na poczcie, no to jak ? Piszą list, że w następnym wyślą autograf ? Sorry, bo to pewnie głupie pytanie, ale bardzo chciałabym wiedzieć :) Z góry dzięki ;)

Zacznij pisać po polsku, bo nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale wytłumaczę Ci pokrótce. Otóż, kontakt e-mailowy, w znaczeniu zbieraczy, oznacza żebranie o autografy, a wielu kolekcjonerów (nie mówię o sobie, ale podaję przykład) wysyła e-mail z zapytaniem, na jaki adres wysłać kopertę ze znaczkiem, a później np. prosi o informację o wysyłce autografów itp.
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
Zacznij pisać po polsku, bo nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale wytłumaczę Ci pokrótce. Otóż, kontakt e-mailowy, w znaczeniu zbieraczy, oznacza żebranie o autografy, a wielu kolekcjonerów (nie mówię o sobie, ale podaję przykład) wysyła e-mail z zapytaniem, na jaki adres wysłać kopertę ze znaczkiem, a później np. prosi o informację o wysyłce autografów itp.

Uważam, że napisałam po polsku, ale mniejsza z tym. Chodziło mi o coś zupełnie innego. Wiem co mam napisać do gwiazdy i nie zamierzam o nic nikogo żebrać. Pytałam tylko co to są "pozytywy", które dostajecie od gwiazd. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć ?
 

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
Uważam, że napisałam po polsku, ale mniejsza z tym. Chodziło mi o coś zupełnie innego. Wiem co mam napisać do gwiazdy i nie zamierzam o nic nikogo żebrać. Pytałam tylko co to są "pozytywy", które dostajecie od gwiazd. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć ?

Pozytyw, jak sama nazwa wskazuje, coś korzystnego, oznacza obietnicę wysłania autografu, czyli ktoś Ci napisał, że przyśle Ci podpisy.
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
Dobra o cś innego mi chodziło, ale nieważne, nie wiem jak to wytłumaczyć. Przekonam się jak sama dostanę. Nie mniej jednak dzięki kolarz25 :)
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
U mnie dzisiaj jeszcze nie było listonosza, ale dostałam na maila wiadomość od menagera Chilitoy (zespół Ady Szulc) żebym wysłała znaczek i kopertę zwrotną. Dzisiaj muszę iść na pocztę :)
 

justsmile

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2011
Posty
87
Punkty reakcji
5
U mnie :
URSZULA DUDZIAK
MAŁGORZATA PIEŃKOWSKA
KATARZYNA CHRZANOWSKA
MICHAŁ MILOWICZ
ROBERT ROZMUS
MARCIN DANIEC
JAN ENGLERT
PIOTR CYRWUS
PIOTR GĄSOWSKI
TOMASZ BEDNAREK
ROBERT JANOWSKI
JACEK 'MEZO' MEJER
KRZYSZTOF RESPONDEK
LESZEK MALINOWSKI
KRZESIMIR DĘBSKI
KAROL STRASBURGER
PIOTR SKARGA
KRZYSZTOF WAKULIŃSKI
ZBIGNIEW GÓRNY
PRZEMYSŁAW SADOWSKI
HENRYK SAWKA
KRZYSZTOF HANKE
AGNIESZKA WARCHULSKA
ELŻBIETA ZAJĄCÓWNA
MARCIN ŁOPUCKI
ZGIGNIEW BUCZKOWSKI
MAREK SIUDYM

Autografy otrzymane od kolegi ponieważ On ich nie kolekcjonuje. :eek:k: :eek:k: :eek:k:
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
Witajcie,
Cały ostatni tydzień spędziłem w Augustowie w hotelu Warszawa i mialem przyjemność pogadać z wokalistą zespołu Kombii i Markiem Twardowskim. Niestety za każdym razem, kiedy ich widziałem nie miałem kartki... Ale z Panem Markiem udało mi sie zrobić zdjęcie i dogadałem się z managerem, że wyśle mi jego zdjęcie z autografem...

Podczas mojej nieobecności przyszło do mnie:

-Dawid Morell
-Tarja Halonen
-książe Albert II
-Justyna Sieńczyłło
-Emilian Kamiński
-Andrzej Mleczko
-Ania Szarmach
-Christian Wulff :eek:k:
 
Do góry