Autografy (e-maile)

Ironment

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
56
Punkty reakcji
3
W przeciągu paru dni przyszły do mnie trzy listy. W ten sposób do mojej kolekcji dołączył autograf Artura Barcisia wraz z podpisem Kamila Durczoka i Golców. Prawdopodobnie dzisiaj kolejne instrukcje na Ironment. :)
 

paulina05.93

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
U mnie w czwartek przyszły 4 listy:
Courtney Cox
Karolina Nowakowska
Mark Sailling
i !!! Sophia Loren !!! :]
 

michal7411

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2011
Posty
8
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Dla ciekawskich zamieszczam zdjęcia moich nowych autografów. Pozostałe zdjęcia znajdziecie w poprzednich notkach na Ironment.

a) Paweł i Łukasz Golcowie
przód/tył

b) Kamil Durczok
przód

c) Artur Barciś
przód

credits - Ironment.


A mogłabyś powiedzieć na jaki adres pisałaś do Golców, bo ja też do nich pisałem i nie wiem czy na poprawny adres... ;)
 

justsmile

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2011
Posty
87
Punkty reakcji
5
U mnie po powrocie z wakacji :
- Łukasz Kubot + ded.

- Angelina Jolie (PP)

- Kadra niemieckich piłkarzy ręcznych ( 17 kart z autografami i 3 karty bez podpisu)

:eek:k: :eek:k: :eek:k:
 

bonte

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
4
Dziś:
1)Arden Motorsport:
- Josef Kral
- Jolyon Palmer
2)KV Racing:
- E.J. Viso
- Tony Kanaan
- Takuma Sato
 

marcin02311

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
7
Wiek
28
Dzisiaj:
- Puoteck (Prezenter Eska TV,prowadzi też listy przebojów na Esce) + Płyta na której znajduję się autograf :)
 

Ironment

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
56
Punkty reakcji
3
Jak zdobyć autograf Gordona Ramsaya? Próbował ktoś?

Autograf zdobyłem po wysłaniu specjalnego formularza, do którego link znajdziesz na moim blogu Ironment w drugiej notce. Podpis Ramsaya dotarł do mnie po zaledwie 6 dniach.

A mogłabyś powiedzieć na jaki adres pisałaś do Golców, bo ja też do nich pisałem i nie wiem czy na poprawny adres... ;)

Adres na jaki wysłałem list wraz z prośbą o autograf znajduje się w czwartej notce na moim blogu Ironment. Do wszystkich gwiazd polecam wysyłanie priorytetowych listów za 1,95 zł, ponieważ wtedy o wiele szybciej przychodzą.
 

fruzia ;*

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Hej. Jestem tu nowa. Od około połowy lipca zbieram autografy. Wysłałam dużo e-maili. Na razie jeszcze nic nie przyszło, więc puki co moja kolekcja to tylko kilka starych autografów zdobytych osobiście.

Pozdrawiam. :)
 

fruzia ;*

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Hej. Dostał ktoś z Was może autograf od Kristen Steward? Pisał ktoś z Was do niej w ogóle? :)
I czy ktoś z Was ma może jakieś sprawdzone e-maile do gwiazd ze zmierzchu od których dostał autograf? Bardzo mi zależy, bo chciałabym zrobić koleżance niespodziankę, bo ona ma bzika na punkcie zmierzchu. ;)
Mam jeszcze jedno pytanie:
Od jakich gwiazd macie więcej autografów? Zagranicznych czy polskich? I ile mniej więcej grafów wynoszą wasze kolekcje? :)
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Hej. Dostał ktoś z Was może autograf od Kristen Steward? Pisał ktoś z Was do niej w ogóle? :)
I czy ktoś z Was ma może jakieś sprawdzone e-maile do gwiazd ze zmierzchu od których dostał autograf? Bardzo mi zależy, bo chciałabym zrobić koleżance niespodziankę, bo ona ma bzika na punkcie zmierzchu. ;)
Mam jeszcze jedno pytanie:
Od jakich gwiazd macie więcej autografów? Zagranicznych czy polskich? I ile mniej więcej grafów wynoszą wasze kolekcje? :)



Z tego co czytałam autograf Kristen Steward można zdobyć listownie. Adres pewnie znajdziesz na http://fanmail.biz/
podobnie jak i do innych aktorów ze Zmierzchu.
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
Witam. Jestem tu nowa, ale już wcześniej śledziłam to forum, lecz niestety nie dałam rady rzeczytać wszystkich 834 stron :) Ja na radzie mam tylko autografy RBD i dwóch piłkarzy z Legii :) Ale powysyłałam wczoraj i dzisiaj sporo e-maili i mm nadzieję, że za kilka tygodni (alo szybciej) coś będzie :)

Czy wiecie może jak zdobyć autografy Anji Rubik i Joanny Krupy? Bo nie mogę znaleźć nigdzie :(
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Witam. Jestem tu nowa, ale już wcześniej śledziłam to forum, lecz niestety nie dałam rady rzeczytać wszystkich 834 stron :) Ja na radzie mam tylko autografy RBD i dwóch piłkarzy z Legii :) Ale powysyłałam wczoraj i dzisiaj sporo e-maili i mm nadzieję, że za kilka tygodni (alo szybciej) coś będzie :)

Czy wiecie może jak zdobyć autografy Anji Rubik i Joanny Krupy? Bo nie mogę znaleźć nigdzie :(

Joanna Krupa - www.nk.pl znajdujesz profil Joanny Krupy gdzie pisze jak zdobyć jej autograf.
Anja Rubik - w internecie można znaleźć adres do NY.
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
Aha, dzięki :)

Hmm.. dalej nie mogę tej Joanny znaleźć. Chodzi o ten profil http://nk.pl/#profile/36241754 ? Jako jedyny nie jest fikcyjny, ale nigdzie nie widzę :(

Do Joanny już mam , dzięki Ironment :)
 
Do góry