Autografy (e-maile)

koc

Bywalec
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
301
Punkty reakcji
63
Wiele osób ma rację. Są gwiazdy, które gdy widzą więcej niż 2 fotki nie podpisują, gdyż myślą, że idą one na sprzedaż. Jednak ja powiem z własnego doświadczenia :) Wiele osób swego czasu pisało do Michaela Schumachera, wysyłało wiele fotek i otrzymywali tylko jedną podpisaną fotkę i kartę. Ja postanowiłam wysłać 4 fotki. Napisałam list na dwie strony A4, ponieważ Schumi to dla mnie legenda. Był to czas, gdy Massa leżał w szpitalu. Napisałam na koniec, że jak będzie z nim rozmawiał to ma go pozdrowić i wyobraźcie sobie moje zdziwienie gdy otrzymałam wszystkie fotki podpisane i do tego kartę. Kolejną gwiazdą jest Sven Hannawald, podpisał moje trzy fotki i dostałam jego oficjalną kartę. Wiele osób czyta listy i to punktuje. Warto pisać od serca i to co się myśli i czuje.

Czasem otrzymuję też krótkie listy, w których dana osoba mówi, że podpisała fotki tylko dlatego, że czuje, że ją lubię albo coś w tym stylu. Czasem też są notki w których gwiazdy żalą się, że często ludzie piszą po to by sprzedać i zarobić.

Obecnie zbieranie autografów jest trudne. Pamiętam, że jakieś 2-3 lata temu było można dość łatwo zdobywać podpisy ulubieńców, jednak poprzez pseudo zbieraczy jest to trudne. Są nawet gwiazdy, które nawet osobiście nie podpisują fotek, tylko robią wpis do zeszytu, lub na czymś innym. To smutne.
 

Aksel94

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
82
Punkty reakcji
10
Wiek
40
Miasto
...
Dziś super autograf a mianowicie
Eva Green (http://pl.wikipedia.org/wiki/Eva_Green)

Zdjęcie:
https://picasaweb.google.com/K.D.Kantorski/Autografy#5615131238626030242

Wysłałem 14.05.2011
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Czasem trzeba się naprawdę zastanowić co chcielibyśmy przekazać naszemu idolowi. Pisanie z serca(tak jak powiedziała Włoszka)wiele znaczy. Bo to co piszemy może naszemu idolowi sprawić wiele radości.Im więcej serca włożymy w pisanie listu tym lepszy może być efekt. Idol może nas pozytywnie zaskoczyć.
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Witam wszystkich forumowiczów;)

Czy ktoś z was wie może czy takie gwiazdy jak:Beyonce, Hilary Duff, Jessica Alba odpisują swoim fanom;)?
Bardzo proszę o wiadomość jeśli ktoś wie coś na ten temat.

Dzisiaj u mnie pusto.
 

damianek2109

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
98
Punkty reakcji
17
Wiek
41
Miasto
HOLANDIA
dzis u mnie:
IREEN WUST :eek:k: :eek:k: :eek:k:
oraz swietna niespodzianka
wyslalem dawno list do JERZEGO DUDKA na Real
myslalem ze juz nie otrzymam podpisu bo on
zakonczyl swoja kariere w tym klubie ale widocznie znalazl
teraz troche czasu na odpisywanie
i dzisiaj u mnie 4 podpisane fotki :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k:
swoja droga ciekawe w jakim klubie teraz zagra
podobno romansuje z LEGIA :sexy:
:p :p :p :p :p :p
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
dzis u mnie:
IREEN WUST :eek:k: :eek:k: :eek:k:
oraz swietna niespodzianka
wyslalem dawno list do JERZEGO DUDKA na Real
myslalem ze juz nie otrzymam podpisu bo on
zakonczyl swoja kariere w tym klubie ale widocznie znalazl
teraz troche czasu na odpisywanie
i dzisiaj u mnie 4 podpisane fotki :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k:
swoja droga ciekawe w jakim klubie teraz zagra
podobno romansuje z LEGIA :sexy:
:p :p :p :p :p :p

Pewnie w zadnym.Zajmie sie szkoleniem mlodziezy Real Madryt juz mu zaproponowal takie stanowisko.
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Dziś u mnie jeden z wymarzonych i najbardziej wyczekiwanych autografów:
Sir Stirling Moss - legenda F1, 16 zwycięstw, cztery tytuły wicemistrza świata F1, 3 trzecie miejsca, nazywany wiecznie drugim, najprawdopodobniej najlepszy kierowca F1, który nie zdobył tytułu. Jeździł w F1 w latach 1951-1961. Jest także kawalerem Orderu Brytyjsiego Imperium. Odesłał mi podpisaną kartę oraz dołączył list z kilkoma słowami do mnie:D. Pisałem do niego dosyć długi list, nie byłem do końca pewny czy nie zdarzyły się jakieś błędy więc napisałem, że przepraszam za mój nie najlepszy angielski :D On natomiast napisał, że dziękuje za miłe słowa oraz dodał, że mój angielski jest bardzo dobry, z pewnością lepszy niż jego polski :-D. Fajnie, że kierowcy czytają te listy a nie tylko podpisują automatycznie:D
Fotki:klik
klik
 
Do góry