Autografy (e-maile)

Aksel94

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
82
Punkty reakcji
10
Wiek
41
Miasto
...
A co ci szkodzi spróbować? Kolekcjonowanie polega na tym by pisać tam gdzie nikt nie pisał. Jak tak wiele razy pisałem i piszę nie pytając się, czy ktoś dostał czy nie. Przyjdzie to przyjdzie, nie to trudno. Mogę się pochwalić, że ten sposób przynosi sukcesy, jeden z moich największych to podpisy całej reprezentacji Szwecji w Piłce Ręcznej i to na jednej karcie. Nie widziałem, żeby komuś udało się zdobyć podobne. Także próbuj a na pewno ci się uda.

Eh wiem na czym polega kolekcjonowanie i muszę powiedzieć że wysyłam na niesprawdzone adresy ale za granicę i mam sukcesy (ta galeria w podpisie to nie cała moja kolekcja) chciałem się tylko spytać czy oni przekazują dalej listy fanowskie w TVP i tylko o to chodziło
 

Cllaudie

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2011
Posty
66
Punkty reakcji
18
Dzisiaj u mnie Pan Marcin Werner. Dostałam od niego list w którym piszę " O to płyta z autografem, o którą mnie prosiłaś. Mam nadzieję, że Ci się spodoba. Pozdrawiam Cię i życzę wszystkiego najlepszego" Na płycie piszę marcin Werner komponuje. :)
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Czy wie ktoś może czy wysyłając na adres z fanamil list,kopertę,zdjęcia do: Jessica Alba dostaje się odpowiedź?
 

bonte

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
4
Witam!
Dość dawno mnie tu nie było. Mam takie pytanie czy ktoś pisał listy do klubów siatkarskich z PlusLigi? Jeśli tak to z jakim skutkiem?
 

Kevins79

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
210
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg/Dublin/Londyn
Witam!
Dość dawno mnie tu nie było. Mam takie pytanie czy ktoś pisał listy do klubów siatkarskich z PlusLigi? Jeśli tak to z jakim skutkiem?
Ja pisałem do Delecty Bydgoszcz do Pawła Woickiego jak tam grał jeszcze i dostałem odpis. Do żeńskich klubów pisałem do Muszynianki i Aluprofu Bielsko Biała i też dostawałem odpisy ;) A inne kluby to słyszałem że Skra odsyła PP, a reszta nie wiem ;)
 

Aksel94

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
82
Punkty reakcji
10
Wiek
41
Miasto
...
Mam takie pytanko:

Wysłałem list 26 kwietnia to Jima Belushi i Roberta Sean Leonard'a na adres teatru i po 2 tyg. otrzymałem sukces od Jima a od Roberta do teraz nie, sztuka kończy się 30 Lipca czy myślicie, że powinienem wysłać jeszcze raz czy czekać jeszcze? Listy były do USA
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Mam takie pytanko:

Wysłałem list 26 kwietnia to Jima Belushi i Roberta Sean Leonard'a na adres teatru i po 2 tyg. otrzymałem sukces od Jima a od Roberta do teraz nie, sztuka kończy się 30 Lipca czy myślicie, że powinienem wysłać jeszcze raz czy czekać jeszcze? Listy były do USA

moim zdaniem masz jeszcze szanse na zdobycie autografu minal dopiero miesiac.
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Mam takie pytanko:

Wysłałem list 26 kwietnia to Jima Belushi i Roberta Sean Leonard'a na adres teatru i po 2 tyg. otrzymałem sukces od Jima a od Roberta do teraz nie, sztuka kończy się 30 Lipca czy myślicie, że powinienem wysłać jeszcze raz czy czekać jeszcze? Listy były do USA

no to rzeczywiscie czekasz bardzo dlugo az miesiac.Ja nieraz dostaje odpowiedzi po 2 latach i nie narzekam a ty juz tracisz wiare po miesiacu.Najlepiej to bys chcial aby ci juz na drugi dzien przychodzily odpowiedzi.Zostaw to lepiej i zajmij sie szydelkowaniem czy robieniem na drutach bo nie masz do tego cierpliwosci.
pozdrawiam

to tylko moje zdanie.
 

Aksel94

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
82
Punkty reakcji
10
Wiek
41
Miasto
...
Pawlik ! nie tracę żadnej wiary! tylko tak jak napisałem zdziwiłem się czemu jak przyszło po 2 tyg od jednego to dlaczego po ponad 1 msc nie przyszło od drugiego jak na ten sam adres było wysyłane

Żebyś wiedział że mam cierpliwość i proszę nie oceniaj po jednym pytaniu człowieka.
 
Do góry