Autografy (e-maile)

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Skoro masz to gdzieś to po co piszesz?
Też mam to gdzieś, ale takie sytuację naprawdę mnie denerwują.
Jeśli nie będziemy na to reagować to za kilka lat
gen. Jaruzelski czy Czesław Kiszczak zostaną bohaterami narodowymi,
a np. tacy ludzie jak ks. Jerzy Popiełuszko czy Grzegorz Przemyk będą zapomnieni.\\

czlowieku zrozum to ze twoj poprzedni komentarz poprostu byl zbedny.
tak nie interesuje mnie to wcale,To nie ja mialem jakis problem tylko ty.
Taki obralsobie profil kolekcji i tobie nic do tego.
i przestan juz pajacowac bo naprawde nie zaimponujesz tutaj nikomu.
Koncze ten temat.
pozdrawiam
 

koc

Bywalec
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
301
Punkty reakcji
63
Witam po długiej przerwie :) Ostatnio nic nie dostałam, ale za to wiele wysłałam :) Chciałabym podziękować wszystkim za cierpliwość jaką mi okazali i za adresy, które mi podaliście :) Co do P. Gen. Jaruzelskiego. Myślę, że to każdego sprawa do kogo pisze. Tak samo można się kłócić, że ktoś ma autograf naszego Premiera albo Prezydenta. Nie popadajmy w skrajność. Ostatnio widziałam podobną pyskówkę na innym forum, gdzie chłopak dostał "błotem", bo ośmielił się napisać, że otrzymał autograf od Nicka Heidfelda. Naprawdę Kochani szkoda nerwów i niech każdy z nas zajmie się swoją kolekcją i swoimi zbiorami :) i nie wrzucajmy kamieni ze swojego ogródka, do ogródka sąsiada :)
 

damianek2109

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
98
Punkty reakcji
17
Wiek
41
Miasto
HOLANDIA
dzis:
JAN KRAUS
JUSTYNA STECZKOWSKA
DR.VINCENT CABLE
CALIMEROS
JOKE SCHAUVLIEGE
THOMAS HUBER :eek:k:
SHIMON PERES :eek:k: :eek:k:
NIGEL FARAGE
AL SPANGLER :eek:k: :eek:k: :eek:k:
:p :p :p :p :p :p :p
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Łukaszu- rzeczywiście, gen. Jaruzelski odpowiedzialny jest za wiele... złych (tak, wiem, mało powiedziane...) rzeczy w historii narodu Polskiego. Masz rację, mamy ogromne szczęście, że byli ludzie skłonni mu się postawić. Co nie zmienia faktu, że właśnie przez to, ile w historii zmienił, Jego autograf może być ważny, szczególnie dla kogoś, kto swoją pasję kieruje w stronę polityki. Bo, wybacz, możesz mnie wyśmiać, ale: Hitlera autograf chciałabym posiadać w swojej kolekcji, mimo, że jest odpowiedzialny za śmierć milionów. Bo jest osobą, która na stałe wpisała się do historii, tak jak i gen. Jaruzelski. I nikt nie powiedział, że uważa gen.Jaruzelskiego za, jak określiłeś, ,,bohatera narodowego''.
Nikt tu też nie powiedział, że ceni Pana Jaruzelskiego za Jego decyzje w przeszłości. Nikt też nie powiedział, że chcąc zdobyć autograf Generała, nie marz o autografie księdza Popiełuszki, czy też, że o Nim ,,zapomni''. Ja np nie chciałabym Jego autografu, bo nie kolekcjonuję podpisów polityków. Ale ,,Gienka...'' może być to autograf bardzo wartościowy, i nie podważajmy Jego decyzji względem zbieranych podpisów.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
lukaszw412 - otrzymujesz ostrzeżenie .

Proszę nie offtopować, ta sama prośba do reszty forumowiczów.
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Łukaszu- rzeczywiście, gen. Jaruzelski odpowiedzialny jest za wiele... złych (tak, wiem, mało powiedziane...) rzeczy w historii narodu Polskiego. Masz rację, mamy ogromne szczęście, że byli ludzie skłonni mu się postawić. Co nie zmienia faktu, że właśnie przez to, ile w historii zmienił, Jego autograf może być ważny, szczególnie dla kogoś, kto swoją pasję kieruje w stronę polityki. Bo, wybacz, możesz mnie wyśmiać, ale: Hitlera autograf chciałabym posiadać w swojej kolekcji, mimo, że jest odpowiedzialny za śmierć milionów. Bo jest osobą, która na stałe wpisała się do historii, tak jak i gen. Jaruzelski. I nikt nie powiedział, że uważa gen.Jaruzelskiego za, jak określiłeś, ,,bohatera narodowego''.
Nikt tu też nie powiedział, że ceni Pana Jaruzelskiego za Jego decyzje w przeszłości. Nikt też nie powiedział, że chcąc zdobyć autograf Generała, nie marz o autografie księdza Popiełuszki, czy też, że o Nim ,,zapomni''. Ja np nie chciałabym Jego autografu, bo nie kolekcjonuję podpisów polityków. Ale ,,Gienka...'' może być to autograf bardzo wartościowy, i nie podważajmy Jego decyzji względem zbieranych podpisów.

No, ok może mu potrzebny do kolekcji, trochę zdziwiło mnie to, bo dla mnie pan Jaruzelski, nie jest osobą godną do naśladowania.
No ale skoro Gienek zbiera autografy polityków to ok.
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
Mam pytanie: Jak ktoś z Was pisał do Bogdana Wenty to dołączał zdjęcie czy Pan Bogdan sam wyślę ?
Pozdro i już może do świąt więcej nie napiszę, więc: Smacznego jajka, mokrego dyngusa, wypchanych skrzynek :)
 

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
Mam pytanie: Jak ktoś z Was pisał do Bogdana Wenty to dołączał zdjęcie czy Pan Bogdan sam wyślę ?
Pozdro i już może do świąt więcej nie napiszę, więc: Smacznego jajka, mokrego dyngusa, wypchanych skrzynek :)

Vive ma swoje karty, choć jak wyślesz zdjęcie to też dostaniesz podpisane. Ja już czekam ponad 2 miesiące na autograf pana Wenty, ale wiem, że niektórzy dostawali je po długim czasie oczekiwania, więc pozostaje mi uzbierać się w cierpliwość.
 

rumcajs780

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
152
Punkty reakcji
19
Miasto
Częstochowa
wczoraj:
Cebanu Ilie
Vazgec Ivo
Prodanović Vasilije
Mitreski Aleksandar
Jaiteh Tihjan
Balaz Juraj
Wallace Peres Benevent
Brodecki Krzysztof
Rachubiński Mariusz
Grzeszczyk Łukasz
Cortez Cesar
 

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
U mnie dzisiaj :

- Krzysztof Stelmaszyk
- Petr Èech
- Łukasz Trałka
- Bruno Coutinho
 

reeverse

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
9
Wiek
28
Dziś Selena Gomez (PP). Mimo wszystko jestem zadowolona, bo w końcu coś przyszło :)
Pisał ktoś może do Marcina Dorocińskiego? ;)
 

damianek2109

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
98
Punkty reakcji
17
Wiek
41
Miasto
HOLANDIA
dzis:
RICHARD LIETZ
LUDWIG HIRSCH
CARLO VAN DAM
HORST KOHLER
REINHARD SELTEN
MIKI MONARAS
:eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k:
oraz z wymiany
GERD MULLER
JAROSLAV PLASIL
JANUSZ KUPCEWICZ
KAREL BRUCKNER
MILAN BAROS
MIKE SIKLENKA
ULI HOENESS
MAREK JANKULOVSKI
:eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k:
dzieki pawlik za swietne grafy i szybka przesylke BB)
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
dzis:
RICHARD LIETZ
LUDWIG HIRSCH
CARLO VAN DAM
HORST KOHLER
REINHARD SELTEN
MIKI MONARAS
:eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k:
oraz z wymiany
GERD MULLER
JAROSLAV PLASIL
JANUSZ KUPCEWICZ
KAREL BRUCKNER
MILAN BAROS
MIKE SIKLENKA
ULI HOENESS
MAREK JANKULOVSKI
:eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k:
dzieki pawlik za swietne grafy i szybka przesylke BB)

cala przyjemnosc po mojeje stronie.
 

almoond

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Dzisiaj nic, u nas poczta jest zamknięta w soboty ;/
Mam [kolejne] pytanie: Szukam e-maila Papieża i gotowej prośby co mu napisać. Bo, kurczę, nie napiszę przecież, że fajnie grał w jakimś filmie ;D Zależy mi. I się ze mnie nie śmiejcie, bo jakby chodziło o jakąś supergwiazdę tobym bez problemu napisała. A tu - nie wiem. :D
 
Do góry