Autografy (e-maile)

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
...i może jeszcze frytki do tego..
Hahaha e-mail do Papieża :D :D
Papież nie ma co robić tylko siedzieć na necie i czytać wiadomości od fanów.
Taki e-mail o ile istnieje, jest bardzo strzeżony, jak nr telefonu Baracka Obamy, albo nawet bardziej.
1. Szacunek naprawdę wymaga wysłać od czasu do czasu list, szczególnie do takiej osoby jaką jest Benedykt XVI.
2. Jak nie wiesz co napisać to lepiej nie pisz.
To tyle, pozdrawiam Wesołych Świąt. :papa:
 

Marcinl884

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
393
Punkty reakcji
27
...i może jeszcze frytki do tego..
Hahaha e-mail do Papieża :D :D
Papież nie ma co robić tylko siedzieć na necie i czytać wiadomości od fanów.
Taki e-mail o ile istnieje, jest bardzo strzeżony, jak nr telefonu Baracka Obamy, albo nawet bardziej.
1. Szacunek naprawdę wymaga wysłać od czasu do czasu list, szczególnie do takiej osoby jaką jest Benedykt XVI.
2. Jak nie wiesz co napisać to lepiej nie pisz.
To tyle, pozdrawiam Wesołych Świąt. :papa:
zgadzam się, ale nie do końca ponieważ można otrzymać autograf od Papieża po mailu.

A L M O N D, dlaczego chcesz otrzymać autograf Papieża? zastanów się dobrze i napisz odpowiedź na to pytanie w wiadomości do Papieża.
Smacznego jaja i wesołych świąt :)
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
zgadzam się, ale nie do końca ponieważ można otrzymać autograf od Papieża po mailu.

A L M O N D, dlaczego chcesz otrzymać autograf Papieża? zastanów się dobrze i napisz odpowiedź na to pytanie w wiadomości do Papieża.
Smacznego jaja i wesołych świąt :)
,,można otrzymać autograf od Papieża po mailu,,
jesli stampy i nadruki nazywasz autografami to gratki.
 

eska169

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
1
Ja mam kilka pytań:
1. Ile (mniej więcej) czekaliście na autograf Adama Małysza?
2.Na jaki adres (mailowy albo pocztowy) wysyłaliście prośby do Justyny Kowalczyk, Apoloniusza Tajnera, Kamila Stocha, Mariusza Wlazłego i Blanki Vlasić?
3.Wysyłał ktoś prośbę do Lecha Poznań? Trzeba wysłać do każdego piłkarza czy można jeden list np. do trenera z prośbą o autografy całej drużyny?
4.Jeśli chce wysłać prośbę do uczestniczki Bitwy na głosy to wysłać na dres TVP czy jakiś inny?
No i na razie chyba tyle.
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Ja mam kilka pytań:
1. Ile (mniej więcej) czekaliście na autograf Adama Małysza?
2.Na jaki adres (mailowy albo pocztowy) wysyłaliście prośby do Justyny Kowalczyk, Apoloniusza Tajnera, Kamila Stocha, Mariusza Wlazłego i Blanki Vlasić?
3.Wysyłał ktoś prośbę do Lecha Poznań? Trzeba wysłać do każdego piłkarza czy można jeden list np. do trenera z prośbą o autografy całej drużyny?
4.Jeśli chce wysłać prośbę do uczestniczki Bitwy na głosy to wysłać na dres TVP czy jakiś inny?
No i na razie chyba tyle.
odp na pytania.

1.nie ma reguly.
2.a ciezko ci sprawdzic w jakich klubach trenuja?? moze jeszcze list za ciebie wyslac??
3.na kazdego pilkarza osobno.chyba ze znasz fryzjera Kotorowskiego do do fryzjera.taki zarcik...
4.poszukaj w necie.
5. troche samodzielnosci.
6.pozdrawiam
 

eska169

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
1
odp na pytania.

1.nie ma reguly.
2.a ciezko ci sprawdzic w jakich klubach trenuja?? moze jeszcze list za ciebie wyslac??
3.na kazdego pilkarza osobno.chyba ze znasz fryzjera Kotorowskiego do do fryzjera.taki zarcik...
4.poszukaj w necie.
5. troche samodzielnosci.
6.pozdrawiam


gdybym wcześniej nie sprawdzała w necie to bym tutaj nie pisała.
 

almoond

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Marcinl884 - Dzięki ;]
lukaszw412 - Owszem, lepiej wysyłać listy niż maile, zgadzam się. :)
eska169 - Blanka Vlasić wysyła po wypełnieniu formularza na jej oficjalnej stronie w zakładce kontakt, a jeśli chodzi o Bitwę na Głosy to zależy, np. Halina Mlynkova wysyła tak jak Blanka - formularz. :)
 

machintosh

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
A więc kto wie jak dostać ten autograf Gen. Jaruzelskiego ??? Wiem że rozpętałem tu burzę na tym forum, choć nie było to moim zamiarem, a więc jest ktoś kto ma w swojej kolekcji autograf generała i powie mi jak mam Go dostać ???
 

almoond

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
gienek2121 - ten chłopak: http://autografy-bartek.blog.onet.pl/ ma go w swojej kolekcji. Możesz do niego napisać i się spytać. ;D

EDIT: Tylko że Jaruzelski jest w szpitalu i jest w złym stanie. Już chyba raczej nie wysyła.
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
gdybym wcześniej nie sprawdzała w necie to bym tutaj nie pisała.
PZN
Blanka Vlasić
Mariusz Wlazły
Lech, do każdego z osobna.
Bitwa na głosy
:papa:
A więc kto wie jak dostać ten autograf Gen. Jaruzelskiego ??? Wiem że rozpętałem tu burzę na tym forum, choć nie było to moim zamiarem, a więc jest ktoś kto ma w swojej kolekcji autograf generała i powie mi jak mam Go dostać ???
Tak jak pisze ALMOND, trudno będzie zdobyć teraz autograf gen. Jaruzelskiego, ze względu na jego zły stan zdrowia.
Co prawda jest w domu, ale właśnie tam przyjmuje leczenie. Mimo iż nie popieram tego co zrobił podczas trwania PRL-u to jednak mu współczuję. Ewentualnie, jeśli zbierasz nadruki to na pl.wikipedia.org/ znajdziesz lub wymień się z kimś po prostu.
 

machintosh

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
PZN
Blanka Vlasić
Mariusz Wlazły
Lech, do każdego z osobna.
Bitwa na głosy
:papa:

Tak jak pisze ALMOND, trudno będzie zdobyć teraz autograf gen. Jaruzelskiego, ze względu na jego zły stan zdrowia.
Co prawda jest w domu, ale właśnie tam przyjmuje leczenie. Mimo iż nie popieram tego co zrobił podczas trwania PRL-u to jednak mu współczuję. Ewentualnie, jeśli zbierasz nadruki to na pl.wikipedia.org/ znajdziesz lub wymień się z kimś po prostu.

Zależy mi na własnoręcznym a więc jeśli ktoś ma Jego prywatny adres to proszę o informację
 

sogrocka

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
154
Punkty reakcji
4
Dzisiaj siostra przyniosła mi pocztówkę z autografami grupy z Cieszyna oraz Haliny Młynkovej z ,,Bitwy na Głosy". Z przodu jest ich zdjęcie z pierwszego występu, a z tyłu wszyscy są podpisani ;) Zdobyła go podczas jednego ze spotkań z cieszyńską grupą :)
 

eska169

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
1
Dzisiaj siostra przyniosła mi pocztówkę z autografami grupy z Cieszyna oraz Haliny Młynkovej z ,,Bitwy na Głosy". Z przodu jest ich zdjęcie z pierwszego występu, a z tyłu wszyscy są podpisani ;) Zdobyła go podczas jednego ze spotkań z cieszyńską grupą :)


zazdroszcze;)
 

almoond

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Próbował ktoś wypełnić ten formularz z TVP (link podał lukaszw412) z prośbą o autografy np. ekipy z Bitwy na Głosy albo aktorów z Rancza? Jeśli tak, to odpisali, że wyślą?
 

kamil45000

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Cześć jestem tu nowy. Chciałem spytać jaki jest adres Justyny Kowalczyk. Pisałem przez formularz na jej stronie ale nie dostałem odpowiedzi.Pomożecie?
 
Do góry