Autografy (e-maile)

Martusia3215

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
412
Punkty reakcji
18
Wiek
27
sprawdź sobie. to jest jej nr ale to tak naprawde jak coś do niej napiszesz to ci wyskoczy jedno i to samo. Taki robot
nie wiem no ale moim zdaniem to napewno nie ona ale wiesz ty możesz myśleć inaczej ale ja już takie coś znam bo nie jedna osoba zakłada konto jakiejś gwiazdy i to nie tylko na gg ale też np. na nk jest ich pełno a czasami bywa też tak że nawet na fotce :p
 

Rose Lady

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
80
Punkty reakcji
0
sprawdź sobie. to jest jej nr ale to tak naprawde jak coś do niej napiszesz to ci wyskoczy jedno i to samo. Taki robot

Dokładnie.
Zawsze przychodzi odpowiedź :
Witaj, Tu Wasza cudowna i niepowtarzalna Doda !!! ;-). To Mój oficjalny numer GG! Możesz do Mnie pisać codziennie! Jeśli Twoja wiadomość Mnie zainteresuje może Ci odpowiem ….. ;-) A już teraz chcę Wam gorąco podziękować! Nie ma nic piękniejszego dla muzyka, poza oddanymi fanami na koncertach, jak to, że mam świadomość, że ponad 25 tys. ludzi, kilkanaście dni po premierze słucha Mojego dzieła! Koniecznie zajrzyj też na Moja nową, diamentową stronę www.doda.net.pl Jeśli natomiast chcesz usłyszeć najlepszą płytę roku, kup Mój pierwszy solowy krążek „ Diamond Bitch! GLEBA :)

Inne odpowiedzi przychodzą jeśli napiszesz : Koncerty, Płyta, Katharis. :)
 

Martusia3215

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
412
Punkty reakcji
18
Wiek
27
dokładnie o to mi chodzi
no może i macie racje nie wiem bynajmniej ja do gwiazd nie piszę na gg bo tak czy inaczej to wątpie że dostanę odpowiedź tego zamego dnia skoro to na serio jest ona ;p

Dokładnie.
Zawsze przychodzi odpowiedź :
Witaj, Tu Wasza cudowna i niepowtarzalna Doda !!! ;-). To Mój oficjalny numer GG! Możesz do Mnie pisać codziennie! Jeśli Twoja wiadomość Mnie zainteresuje może Ci odpowiem ….. ;-) A już teraz chcę Wam gorąco podziękować! Nie ma nic piękniejszego dla muzyka, poza oddanymi fanami na koncertach, jak to, że mam świadomość, że ponad 25 tys. ludzi, kilkanaście dni po premierze słucha Mojego dzieła! Koniecznie zajrzyj też na Moja nową, diamentową stronę www.doda.net.pl Jeśli natomiast chcesz usłyszeć najlepszą płytę roku, kup Mój pierwszy solowy krążek „ Diamond Bitch! GLEBA :)

Inne odpowiedzi przychodzą jeśli napiszesz : Koncerty, Płyta, Katharis. :)
możliwe że to ona ;)
 

Rose Lady

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
80
Punkty reakcji
0
nie wiem no ale moim zdaniem to napewno nie ona ale wiesz ty możesz myśleć inaczej ale ja już takie coś znam bo nie jedna osoba zakłada konto jakiejś gwiazdy i to nie tylko na gg ale też np. na nk jest ich pełno a czasami bywa też tak że nawet na fotce :p

Tłumaczę Ci, że to numer GG Dody, na który odpisuje automatycznie bot! To ZUPEŁNIE coś innego niż podszywacze. Doda osobiście zgodziła się na ten numer GG! A co do tego, że wszyscy za wszyscy za wszystkich się podszywają to się nie zgodzę, ponieważ wystarczy dobrze poszukać i nie wierzyć wszystkiemu co się słyszy. :) Jest pare znanych osób, które mają konto na naszej-klasie.
 

Martusia3215

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
412
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Tłumaczę Ci, że to numer GG Dody, na który odpisuje automatycznie bot! To ZUPEŁNIE coś innego niż podszywacze. Doda osobiście zgodziła się na ten numer GG! A co do tego, że wszyscy za wszyscy za wszystkich się podszywają to się nie zgodzę, ponieważ wystarczy dobrze poszukać i nie wierzyć wszystkiemu co się słyszy. :) Jest pare znanych osób, które mają konto na naszej-klasie.
dobrze ja się nie czepiam tylko mówię ale rzeczywiście może jest kilka takich osób :)
mam nadzieję :D
ale jeżeli chodzi o gg to ok są numery też gwiazd ale ja tylko mówię że bardzo dużo osób udaje :p
 

Rose Lady

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
80
Punkty reakcji
0
dobrze ja się nie czepiam tylko mówię ale rzeczywiście może jest kilka takich osób :)
mam nadzieję :D
ale jeżeli chodzi o gg to ok są numery też gwiazd ale ja tylko mówię że bardzo dużo osób udaje :p

Tak, ale bardzo prosto odróżnić podszywacza od gwiazdy. Głównie zależy to od ilość cyfer jeśli jest ich około 2-4 to numer najczęściej botowy,a jeśli numer GG ma tyle cyfr co inne numery to zwyczajny podszywacz. Łatwo rozpoznać to również po stylu pisania owej osoby. Ale zacznijmy od tego, że jeśli gwiazda ma już na prawdę normalny, wielocyfrowy numer GG to udostępnia go tylko bliskim znajomym, więc szanse na porozmawianie z gwiazdą na GG są baardzo małe.
 

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice
to na gadu, to poprostu boty automatycznie wysyłają. Podejrzewam, że Doda itd tego nie czytają w ogóle z tego gadu ;P

A tak w ogóle to świetny dzień ;D Wróciłem właśnie z zawodów tenisa ziemnego w Katowicach do lat 18 i mam 2 miejsce ;D Jednak gdybym nie robił tak głupich błędów to bym wygrał.

Tak, ale bardzo prosto odróżnić podszywacza od gwiazdy. Głównie zależy to od ilość cyfer jeśli jest ich około 2-4 to numer najczęściej botowy,a jeśli numer GG ma tyle cyfr co inne numery to zwyczajny podszywacz. Łatwo rozpoznać to również po stylu pisania owej osoby. Ale zacznijmy od tego, że jeśli gwiazda ma już na prawdę normalny, wielocyfrowy numer GG to udostępnia go tylko bliskim znajomym, więc szanse na porozmawianie z gwiazdą na GG są baardzo małe.
A jak już podaje bliskim znajomym, to podejrzewam, że ma jeszcze opcję, by nie pokazywać statusu i wiadomości od nieznajomych..
 

nastusia14

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Nowy Tomyśl k.Poznania
Czesc jestem tu nowa, mam na imie Natalia. Od grudnia zbieram autografy, wczesniej dużo czytałam to forum,a dopiero teraz zdobylam sie na odwage i zapisalam sie. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego klubu. ;)
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Czesc jestem tu nowa, mam na imie Natalia. Od grudnia zbieram autografy, wczesniej dużo czytałam to forum,a dopiero teraz zdobylam sie na odwage i zapisalam sie. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego klubu. ;)

No jasne że przyjmiemy ;) Może pochwalisz się kolekcją ? ;)
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
Nastka - Witaj :). Pochwal się kolekcją.

Jeżeli ktoś chciałby powymieniać się jakimiś pewnymi mejlami, zapraszam na PW :D.


Mam nadzieję, że jutro coś wpadnie do skrzynki :p.
 

nastusia14

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Nowy Tomyśl k.Poznania
cóż trochę sie tego nazbierało, nie chce wymieniać wszystkich, ale odtatnio dostałam od Agaty Werner<smiech> Marka Niedzwieckiego, Agustina Egurroli, Beaty Pawlikowskiej, Martyny Wojciechowskiej i Kate Ryan, a razem wszystkich mam okolo 50. Wiem ze to niezbyt pokazna kolekcja jak na was ale sie powieksza
Mam nadzieje ze dacie mi jakies wskazowki gdzie mozna zdobywac jakies fajne graf
pozdrawiam

jestem troche ciemna w tych sprawach mozecie mi wyjasnic o co chodzi z tym PW??
 

nastusia14

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Nowy Tomyśl k.Poznania
ja mam miedzy innymi autografy angeliny jolie, ireny jarockiej,tomasza sikory,kabaretu elita,wojciecha majchrzaka iwony guzowskiej heleny vondrackovej katie melua, jennifer aniston bena stillera mateusza kusznierewicza
jesli chcecie adresy to piszcie na PW
:)
 

klaudia950

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Z pieknej bajkowej krainy zwanej życiem
ja mam miedzy innymi autografy angeliny jolie, ireny jarockiej,tomasza sikory,kabaretu elita,wojciecha majchrzaka iwony guzowskiej heleny vondrackovej katie melua, jennifer aniston bena stillera mateusza kusznierewicza
jesli chcecie adresy to piszcie na PW
:)
Hej nastka14 w razie jakiś problemów pisz na PW
 

jumpova

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Olsztyn
Ma ktoś może adres do Andrzeja Wajdy? To bardzo, bardzo ważne dla mnie, szukam, szukam i nic. Oczywiście na list. Jak coś na PW :D
 
Do góry