Autografy (e-maile)

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice
Przypominam, że dziś spotkanie z Iwoną Węgrowską w Empiku, w Silesia City Center w Katowicach o godzinie 18:00
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
No rzeczywiście, Karolina Nowakowska nie odpisuje po e-mailu odkąd zaczęła współpracę z p.Maciejem Mizgalskim.
Co do autografów ani mru-mru, niestety udało mi się załatwić tylko 2 ale na płytach więc nie mogę dać tym którzy prosili, ale polecam napisanie na adres:

Max Media Art Sp. z o.o.
ul. Głęboka 10 lok. 27
20-612 Lublin

(z dopiskiem "Autograf Kabaretu Ani Mru Mru")

Odsyłają 2 pocztówki z autografami w tym jedna z dedykacją.
Niedługo może wstawię fotkę z P.Michałem Wójcikiem ;) zależy jak wyszłam bo jeszcze nie wiem bo koleżanka robiła zdjęcie i jeszcze mi nie pokazała ;)

A...właśnie zauważyłam na stronie mojego miasta że 20 czerwca koncert Kasi Wilk ;) Raczej pójdę, bo 19 zakończenie roku ;) Tylko że jest koncert Alchemist Project, a za nimi nie przepadam więęc będę musiała jakoś trafić na Kasię...
 

Martusia3215

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
412
Punkty reakcji
18
Wiek
27
oj mówię Wam na wycieczce było BOSKO!!
JA CHCE DO ZAKOPANEGO!!!!!
a w tym czasie u mnie 6 grafów :)
 

Martusia3215

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
412
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Może pochalisz się od kogo? ;)
tak jasne :)
Martyna Wojciechowska po raz 2 :) z dedykacją :)
Marek Kamiński
yyy..... Elektryczne gitary
kurcze nie pamietam dokładnie bo później Wam napiszę bo teraz nie ma mnie w domu jestem u gości a grafów ze sobą nie mam i dokładnie nie pamiętam od kogo dostałam ;p
ale napiszę :D
jak nie zapomnę ;d
a ty coś masz nowego??

a jeżeli chodzi o Karolinę Nowakowską to mi bez problemu wysłała :)
 

Rose Lady

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
80
Punkty reakcji
0
tak jasne :)
Martyna Wojciechowska po raz 2 :) z dedykacją :)
Marek Kamiński
yyy..... Elektryczne gitary
kurcze nie pamietam dokładnie bo później Wam napiszę bo teraz nie ma mnie w domu jestem u gości a grafów ze sobą nie mam i dokładnie nie pamiętam od kogo dostałam ;p
ale napiszę :D
jak nie zapomnę ;d
a ty coś masz nowego??

a jeżeli chodzi o Karolinę Nowakowską to mi bez problemu wysłała :)

Ja do Pani Maryny wysłałam prośbę już dawno i nadal nie dostałam odpowiedzi, spróbuję napisać raz jeszcze. U mnie w tym tygoniu tylko Pani Irena Jarocka. ;)

Kilka osób z forum pisało kiedyś, że wybiera się na koncert September w Świętochłowicach i co, byliście? :)
 

Martusia3215

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
412
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Ja do Pani Maryny wysłałam prośbę już dawno i nadal nie dostałam odpowiedzi, spróbuję napisać raz jeszcze. U mnie w tym tygoniu tylko Pani Irena Jarocka. ;)

Kilka osób z forum pisało kiedyś, że wybiera się na koncert September w Świętochłowicach i co, byliście? :)
aha ja od niej dostałam już dawno :)
a no właśnie ktoś miał graf załatwić chyba Katee coś tam :p
 

pebil

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Kiedys udalo mi sie dostac wiadomosc od Dody na Gadu-Gadu :))
fajna laska z niej
 

Rose Lady

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
80
Punkty reakcji
0
Kiedys udalo mi sie dostac wiadomosc od Dody na Gadu-Gadu :))
fajna laska z niej

Niestety muszę Cię zmartwić, ale Dorota nigdy nie korzystała z komunikatora Gadu - Gadu. Więc ktoś się zwyczajnie podszył, ale pisałeś na numer bota.
 

Martusia3215

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
412
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Taak witamy :)
a jeżeli chodzi o Dode to moim zdaniem ktoś poprostu ją udaje bo wątpie że taka gwiazda jak ona ma taki nr. gg :p
 

Rose Lady

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
80
Punkty reakcji
0
Taak witamy :)
a jeżeli chodzi o Dode to moim zdaniem ktoś poprostu ją udaje bo wątpie że taka gwiazda jak ona ma taki nr. gg :p

Chodzi Ci o numer 7878 ? To jest numer bota, nikt się tu nie podszywa. Takie numery GG ma kilka gwiazd m.in Gosia Andrzejewicz. Odpowiedź z takiego nr GG przychodzi automatycznie, kierowana do wszystkich.
 
Do góry