Autografy (e-maile)

basiaunia94

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
mi niedawno kotek:( nie wykształtowały mu sie nerki i musiała mgo uśpić:(
No ja teraz do kingi rusin wysylalam bo juz 1 miech minął i nic.c..
 

Daniel212

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
U mnie dzis: Trinny i Susannah na zdjeciu, i 2 zdjecia z podpisem, naklejki i plyta od Grupy MoCarta!!! :) jutro polowanie na gwiazdy :)
 

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice
Kinga Rusin wysyła hurtowo ludzie, więc nie nerwowo !
1 miesiąc, a Wy już wszyscy załamani.
Ja kiedyś do niej napisałem, następnego dnia był pozytyw, a też długo czekałem i się tym nie przejmowałem :p
Cierpliwość popłaca :)

a tak w ogóle to w Katowicach będzie możliwość spotkania z Iwoną Węgrowską, w niedzielę 7 czerwca, o godzinie 18:00 w Empiku w Silesia City Center.
Jednak na imprezach takich z grafami w Katowicach jest zawsze bardzo dużo osób, to można brać zawsze wtedy max 1 autograf, więc załatwianie komuś niestety nie wchodzi w grę.
Będzie ktoś ? Ja już mam płytkę gotową na grafa ;-)
 

Daniel212

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Podaje info o dzisiejszej imprezie w Nowej Hucie:

Joanna Liszowska, Katarzyna Jamróz, Janusz Radek, Maciej Maleńczuk, Jan Peszek, Jacek Wójcicki i Artur Gadowski - to tylko wybrani artyści, których będzie można posłuchać podczas niezwykłego widowiska muzycznego „Ludzie z Marmuru" organizowanego w ramach obchodow 60lecia Nowej Huty.


Na scenie wystąpią także: Marek Balata, Marta Bizoń, Joanna Lewandowska, Natalia Sikora i Jaga Wrońska oraz Zespół Kameleon, Chór Uniwersytetu Jagiellońskiego, Orkiestra Sinfonietta Cracovia i Art Collor Balet. Za pulpitem dyrygenckim stanie Radosław Labakhua Kiszewski, kierownikiem muzycznym jest Hadrian Filip Tabęcki. Prowadzenie: Ewa Drzyzga, Kabaret Formacja Chatelet
 

gullitkrk

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Podaje info o dzisiejszej imprezie w Nowej Hucie:

Joanna Liszowska, Katarzyna Jamróz, Janusz Radek, Maciej Maleńczuk, Jan Peszek, Jacek Wójcicki i Artur Gadowski - to tylko wybrani artyści, których będzie można posłuchać podczas niezwykłego widowiska muzycznego „Ludzie z Marmuru" organizowanego w ramach obchodow 60lecia Nowej Huty.


Na scenie wystąpią także: Marek Balata, Marta Bizoń, Joanna Lewandowska, Natalia Sikora i Jaga Wrońska oraz Zespół Kameleon, Chór Uniwersytetu Jagiellońskiego, Orkiestra Sinfonietta Cracovia i Art Collor Balet. Za pulpitem dyrygenckim stanie Radosław Labakhua Kiszewski, kierownikiem muzycznym jest Hadrian Filip Tabęcki. Prowadzenie: Ewa Drzyzga, Kabaret Formacja Chatelet
dla zainteresowanych, odbywać się to będzie o godz. 20 na Aleji Róż w Nowej Hucie.

Jutro zaś nie mniej ciekawe Zaślubiny Krakowa z Nową Hutą
 

Ona171026

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
164
Punkty reakcji
13
Wiek
31
Miasto
Tam gdzie cie nie ma xD
haha xD jak wiecie jestem tu nowa ;D sorry że nawet się nie przywitałam ;p a wiec witam was hehe :D
dziś dostałam mój 1 graf !!!:D od Iwony Pavlović ;) na takim ładnym zdjęciu ;) :p
 

basiaunia94

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
jestem zaskoczna 2 dni temu wysyłalam do ivony pavlovic i dzisiaj juz dostalam..:D i jeszcze moje elektryczne gitary:)
 

marx90

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
96
Punkty reakcji
0
Miasto
lubelskie
U mnie wczoraj:

Patrick Evra- po wymianie ;]

A dzisiaj:

- Katie Melua,
- Paul Sharner+dedykacja,
- Mercedes McLaren- dwie bardzo fajne karty zawodników z tyłu info o nich i nadruk grafów, list i karta do wypełnienia aby zostać ich memberem.


Wszystkie listy z dzisiaj po 2 miesiącach czekania xD
 

marta31

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
63
Punkty reakcji
2
Wiek
31
a tak w ogóle to w Katowicach będzie możliwość spotkania z Iwoną Węgrowską, w niedzielę 7 czerwca, o godzinie 18:00 w Empiku w Silesia City Center.
Jednak na imprezach takich z grafami w Katowicach jest zawsze bardzo dużo osób, to można brać zawsze wtedy max 1 autograf, więc załatwianie komuś niestety nie wchodzi w grę.
Będzie ktoś ? Ja już mam płytkę gotową na grafa ;-)

coś mi się wydaje że ja tam będe :D
 

Daniel212

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
bylem przed chwilą na próbach w Nowej Hucie i zdobylem grafy na zdjeciach od:
Joanny Liszowskiej, Jacka Wójcickiego, Artura Gadowskiego, Janusza Radka i Marka Bałaty.
Zaraz jade z powrotem :)
 

KaroOoleczka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2008
Posty
434
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Turaszz xDD
mi niedawno kotek:( nie wykształtowały mu sie nerki i musiała mgo uśpić:(
No ja teraz do kingi rusin wysylalam bo juz 1 miech minął i nic.c..

Ojej ;* :( Mi też jakiś miesiąc temu koteg zdejchł :(
Kurcze szkoda bo Luncie w sumie znałam od czasów niepamiętnych jakieś 3 lata miałam jak ja dostałm
A u mnie tradycyjnie NIC ! XD
 

jumpova

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Olsztyn
Hej:) U mnie zagraniczny tydzień:]

Wczoraj:
-> Trinny and Susannah

Dzisiaj:
->Katie Melua
-> Roxette [dwie osoby to dwa grafy]

Pozdrawiam:*
 
Do góry