Autografy (e-maile)

Martusia3215

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
412
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Martuś - A jak chciałaś do Travolty napisać.? :D. Po Polsku.? :lol:.

Ja już spadam, wypchanych jutrzejszych skrzyneczek :*.
a tam :p
ale napisałam po angl :p
a to nawzajem i dzięki :*
papa :papa:

ja też już lecę :(
do jutra bo dzisiaj już na kompie nie będę siedziała ;(
to papa i ja także życzę wypchanych skrzynek :)
:papa::papa:
PS jak ktoś ma @ do wymiany to niech pisze do mnie na PW :)
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
U mnie ostatnio nic ;/ Chyba muszę kilka listów wysłać bo już mnie dobija ta ,nicość' xD
A jak tam u Was w szkole ? ;) U mnie...hmm...słabo ;/ Ale jakoś żyję ;)
 

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice
SASE to list z prośba, koperta zwrotna zaadresowana, zdjęcia i znaczek :)
a sama koperta i list to SAE [tak sie nazywa :)]:)
Nieprawda.
SASE to oznacza tylko Kopertę Zaadresowaną Zwrotnie i Znaczek Zwrotny. List i zdjęcia nie kryją się pod tym skrótem ;]

Powtórzę pytanie czy adresy z tej strony http://www.bravo.de/online/render.php?render=000008 są dobre?
Sprawdź to się przekonasz :)

Ja już na jutro czekam;) może jakiś grafik?? Na pewno by się przydał;] Na niektóre czekam i czekam..wiele osób już dostało od tych gwiazd do których wysyłałam a ja czekam...może jeszcze raz napiszę:( Ominęli mnie czy co.. hehe
Cierpliwość popłaca


a tak btw. to dzisiaj odpis od Ole Gunnar Solskjaer (legenda Manchesteru United)
 

karus96

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
221
Punkty reakcji
4
Wiek
28
Miasto
Kraków xD
Mój najcenniejszy graf? Jak dla mnie Feel xD, P!nk, Katy Perry, Robert Pattison i... tyle xD.
Co do szkoły, to jest ok. mam już wystawione oceny. mam średnią 5.8 xP.
 

lili2205

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
1
haha ja ją nabrałąm i mi wyśle po @ ...
zabajerowałąm ją ...

Ja dostałam tak piekny list od moniki mrozowskiej że warto było bydać na znaczek


A jaki jest Wasz najcenniejszy graf.? Mój Johna Travolty z dedykacją i aktorów z Pierwszej Miłości :). A i Gordona Ramseya, lubię go :p.

mó to bez apelacyjnie Michał Bąkiewicz i Piotr Gacek zdobyte osobiście.

wypchanych skrzynek zycze jutro:)
 

samanta005

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Zielona góra
bylem na poczcie odebrac przesylke, a tam:
2 plyty dvd podpisane przez justyne Steczkowską, chyba 8 zdjec malych 10/15 z jej podpisem, jeden jej singiel z podpisem, list recznie pisany, i 3 duze A4 zdjecia z podpisem w super teczce!!! uhyhhh
ale Ci fajnie.;] a wysłałeś list z prośbą, tak?
Gordona Ramseya, lubię go :p.
Ja też go lubię, ale się go trochę boje. xd
Mój najcenniejszy graf? Jak dla mnie Feel xD, P!nk, Katy Perry, Robert Pattison i... tyle xD.
Co do szkoły, to jest ok. mam już wystawione oceny. mam średnią 5.8 xP.
ale Ci fajnie. ;] ja też chcę ich grafyy. <333 ;p
 

Fijolka90

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Mój najcenniejszy graf? Jak dla mnie Feel xD, P!nk, Katy Perry, Robert Pattison i... tyle xD.
Co do szkoły, to jest ok. mam już wystawione oceny. mam średnią 5.8 xP.


Jakim cudem zdobyłaś autograf Pattinsona? Ja też bym chciała *.* od Kristen Stewart też bym nie pogardziła :p pozdrawiam fanki zmierzchu :)
 

Daniel212

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Otrzymalem te gadżety od Justyny, po napisaniu maila na jej managera (podany na jej stronie) :) i nic nie musialem wysylac... ale czekalem dosc dlugo
 

basiaunia94

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Średnia 5.8?? ;o Chyle czoła! Która klasa? Ja się ledwie staram o 4.0 ;d;d znaczy mogla bym mieć ponad ale ci nauczycielee... wpierw dają nadziej żeby się starać przynosić dodatkowe prace a potem No to w tym roku jeszcze poczekamy na następny rok będzie wyższa... No to można dostać nerwicy....
 

gullitkrk

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Średnia 5.8?? ;o Chyle czoła! Która klasa? Ja się ledwie staram o 4.0 ;d;d znaczy mogla bym mieć ponad ale ci nauczycielee... wpierw dają nadziej żeby się starać przynosić dodatkowe prace a potem No to w tym roku jeszcze poczekamy na następny rok będzie wyższa... No to można dostać nerwicy....

Ja tam 5,3 po klasie maturalnej :p

Dzis u mnie Cleber (z wymiany) i Grupa MoCarta :)
 

karus96

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
221
Punkty reakcji
4
Wiek
28
Miasto
Kraków xD
Średnia 5.8?? ;o Chyle czoła! Która klasa? Ja się ledwie staram o 4.0 ;d;d znaczy mogla bym mieć ponad ale ci nauczycielee... wpierw dają nadziej żeby się starać przynosić dodatkowe prace a potem No to w tym roku jeszcze poczekamy na następny rok będzie wyższa... No to można dostać nerwicy....
Szósta xD.

Ktoś się pytał, jakim cudem zdobyłam graf Pattisona. Otóż, powtarzam to setny raz ;P. Wysyłałam na adres studia Zmierzchu, tam gdzie to kręcili kopertę zwrotną, zdjęcia i list (bez IRC), a w odpowiedzi dostałam podpisane zdjątka i krótki liścik, którego treść znajdziecie kilkanaście stron wcześniej.
:D.
U mnie listonoszka jeszcze nie chodziła, chciałabym, żeby cos przyniosła :D.
A jutro polowanko na gwiazdy w Krakowie :).
 

atut

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
5
Dobra passa trwa dziś Grzegorz Lato.

Tak sobie pomyślałem, że już niedługo u nas Leo Beenhakker zostanie, więc trzeba to jeszcze wykorzsytać i zodbyć grafa


Po za tym moje cele na najbliższy czas:
> Leo Beenhakker
> Inaki Descarga (może ma ktoś drugi?)
> Patrick Kluivert
> Marco Reich

Ciekawe czy coś uda się zdobyć
 

koc

Bywalec
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
301
Punkty reakcji
63
U mnie dziś

Boris Becker :D i
Detroit Pistons : plakaty, magnes, terminarz na sezon 2008/2009, zdjęcie i liścik :D

:)
 

paula2818

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2009
Posty
65
Punkty reakcji
2
U mnie dziś tylko jeden graf, ale i tak się cieszę. A jutro na wycieczke do Zakopanego na dwa dni ;)
 
Do góry