Autografy (e-maile)

Anarchymen

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
U mnie dziś 2 listy od Ewy Wachowicz czyli 1 graf na wymianę I jeszcze 1 graf tyle że nie wiem od kogo bo nie mogę się doczytać :p
 

Tiramisu_

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Sulejówek
Hello!
Ale mnie tu dawno nie było :p
U mnie dzisiaj Krzysztof Hołowczyc i Justyna Steczkowska.

Mam autograf do wymiany, Justyna Steczkowska! Ktoś zainteresowany? Pisać na PW.
 
N

Nestia21

Guest
WYsłałam ci wiadomość na PW Tiramisu. U mnie dziś Kalinowski :) Już myslałam, że nie przyjdzie :p

I jeszcze mam małe pytanko do Kamci226 (o ile się nie myle) :p Czytałam ostatnio stare strony forum i zobaczyłam, że masz podpis Kelly Osbourne. W jaki sposób go otrzymałaś? Mailem czy listem?
 
N

Nestia21

Guest
Ja raczej nic nie dostaję we wtorki, a dziś zdziwienie. Boże czy ja wogóle do nie go pisałam?
 

Nikaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
300
Punkty reakcji
1
Wiek
16
:papa: u mnie dziś znów autograf z nk, a dlaczego nie podaję od kogo ? nie z zazdrości ale z może dlatego, że chce oszczedzić komuś setki meili z prośbą o autograf. A poza tym to niektóre namiary dostaję od kogoś kto prosi mnie o dyskrecję więc...
ja nie mam teraz czasu praktycznie wcale bo w szkole już dużo jest nałuki a na dodatek jestem chora :/ więc odpisuje z opóźnieniem. :papa:
 

Anarchymen

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Ja już czekam na listonosza nie moge się doczekać jutra środa i nareście mecz :D
GKS OLIMPIA - PROMIEN OPALENICA :D ale będzie oprawa :D
 

magda2291

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A u mnie dzisiaj Joasia Jabłczyńska i 1 autograf z naszej klasy < znanego aktora> :D
 
Do góry