Autografy (e-maile)

N

Nestia21

Guest
A co Aguuu(l)a? Jeszcze nie było u ciebie listonosza? U mnie chodzi o 10, czyli bardzo wcześnie. Może dlatego, że główny urząd pocztoy w mieście jest na mojej ulicy? :p
 

magda2291

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Podaj jaki Nikaaa. Przecież i tak go już dostałaś jezyk.gif

No właśnie, skoro już go masz, to co Ci zależy żeby się pochwalić...
Poza tym na pewno nikt nie bedzie miał do Ciebie pretensji, że napisałaś na jakims forum, że masz jego autograf, bo na nk pisze do tych gwiazd codziennie po kilkanaście osób z prośbami o autografy... Kiedyś jedna z nich sama mi tak napisała... Więc na pewno nikt Cie o nic nie posądzi, najwyżej nam już nie będą chcieli wysłać. Ty już go masz, więc.... nic do stracenia....no chyba, że zazdrość, żeby ktoś inny nie miał tego co Ty masz.... No nie wiem:/
 

Klamczucha

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
No właśnie, skoro już go masz, to co Ci zależy żeby się pochwalić...
Poza tym na pewno nikt nie bedzie miał do Ciebie pretensji, że napisałaś na jakims forum, że masz jego autograf, bo na nk pisze do tych gwiazd codziennie po kilkanaście osób z prośbami o autografy... Kiedyś jedna z nich sama mi tak napisała... Więc na pewno nikt Cie o nic nie posądzi, najwyżej nam już nie będą chcieli wysłać. Ty już go masz, więc.... nic do stracenia....no chyba, że zazdrość, żeby ktoś inny nie miał tego co Ty masz.... No nie wiem:/

Tak, a z drugiej strony spójrz na to tak: nie pisałaś sama do tej osoby na naszej klasie, bo widocznie Ci aż tak bardzo na niej nie zależy. Gdybyś kogoś bardzo lubiła to szukałabyś do niego kontaktu i był znalazła. Po co Ci w takim razie wiedzieć kogo ona ma graf, skoro widocznie nie jesteś tą osobą nawet zainteresowana. Tylko po to, zeby mieć kolejny autograf? Nawet jak byś nie wiedziała kto to jest?

U mnie dziś Ewa Farna i Dorota Miśkiewicz :)
 

magda2291

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Tak, a z drugiej strony spójrz na to tak: nie pisałaś sama do tej osoby na naszej klasie, bo widocznie Ci aż tak bardzo na niej nie zależy. Gdybyś kogoś bardzo lubiła to szukałabyś do niego kontaktu i był znalazła. Po co Ci w takim razie wiedzieć kogo ona ma graf, skoro widocznie nie jesteś tą osobą nawet zainteresowana. Tylko po to, zeby mieć kolejny autograf? Nawet jak byś nie wiedziała kto to jest?

U mnie dziś Ewa Farna i Dorota Miśkiewicz :)

Nie, po prostu chciałam wiedziec czyj ona ma autograf, bo być może mnie ta osoba zainteresuje, dażę sympatią wiele ludzi i nie łatwo mi sobie przypomnieć kogo mam wyszukać. Po prostu pytałam z ciekawości, nie powiedziałam przecież, że od razu będę pisała do tej osoby... :(
 

Kotori0212

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
a u mnie dziś 4 grafy
*ewa farna
*danzel z dedykacja
*Alchemist Project z płytką i z dedykacją :)
* Kate melua chyba tak to się pisze
 

magpis7

Zbanowany
Dołączył
6 Sierpień 2008
Posty
359
Punkty reakcji
1
U mnie:
- Augustin Egurrolla
- Przemysław Branny
- Magdalena Góra
- Natalia Lesz (po raz 2)
- Małgorzata Potocka
- Marcin Czajka
- Bogdan Kalus
- Jolanta Kwaśniewska (po raz 2)


A z tego powodu, że nie mam czasu zbytnio na forum to wszystkie info są w notce na temat zdobycia autografów jakby ktoś chciał ;)__pozdrawiam :*
 

bazyliszek-

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
32
u mnie dziś pozytyw od pewnej gwiazdy, że wzruszyła się moim listem i dostanę autograf ;]
 

KaroOoleczka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2008
Posty
434
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Turaszz xDD
U mnie nic nie zdziwiłam się nawet nic już nie wysyłam ehh tą szkołą jestem zmęczona :/ Chyba na razie zaprzestane z kolekcjonowaniem poczekam do kolejnych wakacji... Ale będe tu wpadać i chwalić się jak coś dostanę
 

asiule3q

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
224
Punkty reakcji
1
mam na wymiane auotgraf Karoliny Nowakowskiej!
Ktoś zainteresowany?
pisac na gg;306844
 

Attachments

  • Obraz0061.jpg
    Obraz0061.jpg
    4 KB · Wyświetleń: 74

magpis7

Zbanowany
Dołączył
6 Sierpień 2008
Posty
359
Punkty reakcji
1
Sorry, AsiQ ale czemu wzięłaś fotkę autografu z mojego bloga? xD Lool :D przecież to mój graf na wymianę :p Właśnie porównałam, bo aż w to uwierzyć nie mogłam :) Pozdrawiam! :*
 
Do góry